Açık Otopark Sistemleri

Açık otopark sistemleri pratik uygulamalar, profesyonel ve endüstriyel alan otopark sistemlerine göre çeşitlenmektedir. Her alanın büyüklük ve özelliklerine göre uygulanan otopark çözümleri, bariyer sistemleri, otomasyon sistemleri ve rampa sistemleri gibi farklı özellik ve teknik donanımlarla uygulanmaktadır.


Bariyer Kapı Sistemleri


Bariyer kapı sistemleri; PVC hızlı bariyer kapı sistemleri olarak uygulanmaktadır. Ayrıca metalik hafif malzemeler ile kepenk formatında dizayn edilen kapı sistemleri de bulunuyor. Otopark kapısı olarak kullanılan kollu bariyer sistemlerinin yanı sıra, hızlı kapılar, fotoselli kapı sistemleri, sarmal kapı sistemleri bulunmaktadır. Endüstriyel tip bariyer kapılar ile sarmal kepenk sistemleri, uygulanacak alana göre belirlenerek tasarlanır.


Konut tipi otopark kapı sistemlerinde; otomatik sundurma, motorlu panjur, açık otopark ve çit sistemi, veranda bahçe sistemi, dış perde sistemi, otomatik bahçe kapı sistemleri ve otomatik garaj kapıları gibi seçenekler uygulanmaktadır.


acik-otopark-sistemleri


Bariyer Kapı Sistemleri ve Fiyatları


Endüstriyel alanlar ve özel otoparklara göre kullanılan otomasyon sistemleri, bariyer ve kapı sistemlerine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Ayrıca otoparkların giriş ve çıkış sayıları, alan büyüklükleri, mantarlı bariyer sistemleri, fotoselli kapı sistemleri, rampa ve körük sistemlerine göre profesyonel donanımlar ile park sistemleri fiyatları belirlenir.


Açık ve kapalı otoparklarda kullanılan otomasyon sistemleri, bilet makineleri ve ödeme sistemleriyle donatılan otopark kapı ve geçiş sistemleri, kullanılan teknolojik özellikler ve ürün kalitelerine göre bariyer kapı fiyatları belirlenmektedir.

Yorum Yap