Afyonkarahisar +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Villa Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ip Görüntülü Diafon Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Apartman Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ofis Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART-87709TM Görüntülü Diafon .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART-600-IP Görüntülü Diafon .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART-42-P-IP .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego GL471/TD7 Güvenlik Konsolu .

Afyonkarahisar Görüntülü Diafon Sistemleri

Şehirleşmenin doğal bir sonucu olarak insanlar çok katlı apartmanlarda ve kalabalık sitelerde yaşamaktadır. Hal böyle olunca binaların dış unsurlardan korunarak güvenli yaşam alanlarının yaratılması da her geçen gün önem kazanmaktadır. Dış kapıdaki zili çalarak içeriye girmek isteyen kişilerin görüldüğü ve sesinin duyulabildiği Görüntülü Diafon adı verilen sistemler yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Diafon Sistemi üzerindeki monitör, tuş takımı ve hoparlör sayesinde dış kapı ile kolayca iletişim kurulabilir. Giderek artan şehir nüfusunun bir sonucu olarak Türkiye’nin pek çok yerinde görüntülü diafonların kullanıldığı görülebilir. Görüntülü Diafon Sistemleri Afyon ilinde de apartmanlar, siteler, termal oteller, villalar ve ofislerde güvenli yaşam alanları yaratılması için kullanılmaktadır.

 

Görüntülü Diafon Sistemleri Nedir?

Görüntülü Kapı Zili olarak da adlandırılan diafon sistemleri günümüzdeki güvenlik cihazları arasında en çok kullanılardan birisidir. İş yerleri, apartmanlar ve villalarda dış kapı ile dairenin arasında görüntülü ve sesli iletişim kurmaya yarayan Görüntülü Diafon Bağlantısı ile yaşam alanlarında can, mal güvenliği sağlanabilir. Bas-konuş sistemi ile çalışan bu teknolojik cihazlar esasen görüntülü telsiz prensibindedir. Geçmişte yaygın olarak kullanılan telsizler ile ses iletimi sık sık kesildiğinden ve parazitli olduğunda güvenlik açısından yeterli görülmemiştir. Bu nedenle parazitsiz, net görüntü ve ses iletimi sağlayan Görüntülü Diafon sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.

Görüntülü diafonlarda bir adet merkez diafon ve buna bağlı olarak işlev gösteren diafon şubeleri bulunur.  Konutlarda kapının yanına monte edilen diafon ünitesi üzerinde monitör ve butonlar mevcuttur. Butona basılı tutularak ses karşı tarafa iletilir. Buton bırakıldığında ise karşı taraf dinlenir. Böylece iki taraflı iletişim fiziksel temas kurulmadan sağlanmış olur.

Görüntülü Diafon sistemlerinde panelin üzerinde boyutu 3,5 inç ile 7 inç arasında değişen monitörler bulunur. Bu sayede kapı zilini çalan kişi açık bir şekilde görülebilir. Monitörlerden apartmandaki diğer daireler ve sitedeki bloklar ile de görüntülü iletişim gerçekleştirilebilir.

 

Afyonkarahisar Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemlerinin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

 

Afyon’da Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Gazi Information Teknoloji olarak görüntülü diafon sistemleri alanında Ege Bölgesi’nde olduğu gibi ve Afyon’un tüm ilçelerine de hizmet ulaştırmaktayız.

 

Afyon’da faaliyet gösterdiğimiz ilçeler şöyle:

 

 

Evinize veya iş yerinize kurulan görüntülü Diafon Sistemi sayesinde kendiniz ve aileniz için güvenli bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Bu amaçla Afyon Görüntülü Diafon Sistemleri denildiğinde alanında uzman kadrosu ve 2004 yılından beri güvenlik sektöründeki tecrübesiyle varlık gösteren Gazi Information Teknoloji’den yardım alabilirsiniz. Gazi Information Teknoloji’nin ekibinden ücretsiz olarak keşif talep edebilir ve çağrı merkezimizi arayarak müşteri kaydınızı oluşturabilirsiniz. Doğrudan iletişim kurmak isterseniz 0232 441 42 34 numaralı çağrı merkezimizi arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yorum Yap