Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kumandalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Plaka Okumalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Hgsli Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kartlı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 4.5 Metre Perde Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Teleskopik Mantar Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Road Blocker Bariyer

Bariyer Geçiş Sistemleri

Bariyer Geçiş Sistemleri Nedir?

Bariyer Sistemleri, kurum, kuruluş, işletme, fabrika, iş yerleri, siteler, otoparklar gibi araç giriş ve çıkışının olduğu yerlerde, araçların takibini ve yetkilendirmesini yaparak kontrol altına alınmasını amaçlayan sistemlerin bütünüdür.

Firmamız özellikle yoğun kullanılan girişlerde daha hızlı geçiş olanağı sunan Güvenlik Bariyer Sistemleri seçenekleri ile müşterilerinin güvenliklerini, isteklerini önemsemekte ve her bir müşterisine ayrı özel çözümler üretmektedir.

Gazi Information Teknoloji otopark alanlarında giriş ve çıkışları güvenle sağlamak ve geçişleri hızlandırmak için kollu bariyer sistemleri, Park BariyeriMantar Bariyer, Site Bariyer Sistemleri, Road Blocker, tuzaklar ve Plaka Tanıma Sistemi gibi Otomatik Bariyer hizmetleri vermektedir.

Güvenlik Bariyer Sistemleri belirlenen alana izinsiz girişlerin önüne geçilmesi açısından önemlidir. Bu sistemler ile entegre çalışan Otopark Plaka Okuma Sistemi ya da kablosuz alıcılar sayesinde istenilen araçların otomatik geçişini sağlayarak zaman ve işçilikten ciddi kazanç sağlanmaktadır. Bununla birlikte tüm giren çıkan araçların giriş ve çıkışları kayıt altına alınmaktadır.

İstenen kişilerin istenilen saatte giriş ve çıkışını sağlamaktadır. Çeşitli Bariyer Geçiş Sistemleri sayesinde yabancı aracın içeriye direkt girmesi engellenmektedir. Araçların plakalarına ya da ön cama küçük çip şeklinde yerleştirilen alıcı ile tanınması ve kolay geçiş yapılması sağlanmaktadır.

 

Bariyer Çeşitleri

Bariyer Geçiş Sistemleri

Bariyer Sistemi özellikle uzaktan bir kumanda ile kontrol edilebildiği için pratik araç geçişleri sağlamaktadır.

Bariyer Çeşitlerinden yaygın olarak kullanılan Kollu Bariyer Sistemleri, otomatik geçiş özelliği ile araçların durmadan hızlı ve güvenli biçimde geçişlerini sağlamaya imkan tanımaktadır. Mantar Bariyer Sistemleri ise özellikle AVM’ler, tesis girişleri ile belediyelerin sokak yayalaştırma çalışmalarında çoğunlukla tercih edilen sistemler olarak bilinmektedir.

 

Kollu Bariyer Geçiş Sistemleri

Kollu Bariyer elektrikli motora bağlı, 3mt den başlayan çeşitleri ile araçların kontrollü giriş-çıkış yapılması istenilen yerlere yerleştirilen uzaktan kumandalı sistemlerdir. İzinsiz araç giriş ve çıkışlarını engelleyerek otoparklarda düzenin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kollu Bariyerler genellikle Otopark Bariyerleri, hastaneler, okullar, siteler gibi giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır.

Kollu Bariyerler gelişmiş kontrol sistemleri sayesinde;

 

Mantar Bariyer Geçiş Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda kullanılmaktadır. İstenmeyen ya da tehdit oluşturabilecek araçların girişlerini engellemek için zemine yerleştirilen darbelere karşı dirençli sistemlerdir. Kontrollü araç giriş-çıkışları sağlamasının yanı sıra belli bir hızda gelen araç çarpmalarına dayanarak olası saldırıları ve izinsiz girişleri engelleyebilme özelliklerine sahiptir. Bu sistemin amaçlarından biri de yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde trafiğe kapalı yollara araç girişlerini engellemektir. Hidrolik Sistem altyapısına sahip olan bu sistemler hızlı açılıp kapanma ve darbeye dayanma özelliklerine sahiptir. Uzaktan kumandalı ve manuel versiyonları mevcuttur. Mantar Bariyer Fiyatları ve Hidrolik Mantar Bariyer Fiyatları diğer bariyer çeşitleri gibi uygun maliyetlere sahiptir.

 

Blok Bariyer (Road Blocker)

Blok Bariyerler, üst düzey güvenlik gereksinimi olan;

Her türlü araçlı saldırıları önlemek için kesin çözümdür. Güçlü ve hızlı motor sistemi sayesinde gecikme olmaksızın açılan ve kapanan bu sistem kumanda, buton gibi tüm Access Geçiş Kontrol Sistemi ile çalışabilmektedir.

 

Bariyer Geçiş Sistemleri Avantajları

Bariyer Geçiş Sistemleri avantajları genel olarak şu şekildedir:

 

Bariyer Sistemleri ile entegre çalışabilen Otopark Otomasyon Sistemleri yazılımları günümüzde birçok kurum tarafından artık yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bariyer Fiyatları ve özellikleri bakımından kaliteli sistemler kullanılması uzun ömürlü ve kaliteli hizmet avantajı sağlamaktadır. Firmamız Otopark Bariyeri ve güvenlik Bariyer Sistemi ile entegre Otopark Otomasyon yazımları ile size kaliteli ve uygun çözümler üretmektedir. Bu nedenle Geçiş Kontrol Sistemlerinde öncü olan Bariyer Firmaları arasında yer alan firmamız, referans çalışmaları ve sunduğu kaliteli hizmeti ile sizleri memnun etmeyi birinci hedefi olarak görmektedir. İşletmenize özel Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız