Afyon Ses Ve Anons Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Afyon Ses Ve Anons Sistemleri

Afyon Ses Ve Anons Sistemleri

Afyon Ses Ve Anons Sistemleri

Firmamız istenilen her ortama uygun, ortam boyutuna göre uygun güçteki ses ve anons sistemlerini size sunmak için kurulmuştur. Afyon Ses ve anons sistemleri deyince aklımıza gelen yangın, deprem, su baskını, gaz kaçağı gibi durumlarda uyarı amaçlı kullanılan cihazlar olarak bilinir. Bilindiğinin haricinde ise birçok sektör ve alanda kullanılır .Bazı sektörler de ise zorunlu olarak kullanımı vardır.

 

Sistem Kurulum Aşaması

Ses ve anons sistemleri, kurulum aşaması ilk olarak sistemin kurulması planlanan alanın, boy, en ölçümü gibi fiziki durumu tespit edilerek. İlgili alana ne ölçüde hangi tip bir Afyon Ses ve anons sistemi kurulabileceğine karar verilir. Bu tespit sonrası ihtiyaca uygun bir şekilde sisteme karar verilerek montajı yapılır. İlgili hoparlör sistemleri uygun yerlere takılır, eğer gelişi güzel bir kurulum olur ise sistemden faydalanmak zor olabilir. Burada önemli olan anonsun duyulması en etkili bir şekilde olmalıdır. Bu yüzden sesin iyi iletilmesi açısından ilgili alana uygun bir şekilde  amplifikatörlerin konulması gereklidir. Hoparlör ve amplifikatörlerin birbirleri ile iletişimi kablolu ve kablosuz şekilde olabilir tabi ki bunun için mekanın hangi sisteme uygun olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamız bunun için oldukça hassas davranarak bir dizi sistematik testler doğrultusunda öneriyi yapmaktadır. 

Afyon Ses ve anons sistemleri görev olarak sesi pürüzsüz ve net taşımak için kurulmalıdır. Parazitli anlaşılmayan ses taşıyan hiçbir sistem amaca uygun değildir. Ürün ve hizmet kalitesinin önemi müşteri memnuniyeti sağlar. Firma olarak müşteri memnuniyeti ilk sırada önceliğimizdir. Hem müzik yayını yapabilen, hem de acil anons esnasında müzik yayını tamamen bloke edilip yada ses düzeyi minimize hale getirerek  anonsun bildirilmesi sağlanabilir. Bu iki seçenek ile ilgili montaj kararı tamamen müşterimiz tarafından verilecektir. Bir bilgisayar sistem destekli olan sistemlerimiz sisteme kayıtlı olan bir ya da birkaç anonsu iletebilir. İletimler anlık ya da önceden programlanmış süreler içerisinde de olabilir.

Ses Ve Anons Sistemlerinin  Kullanım Alanları

Ürünlerimizin kullanım yelpazesi oldukça geniştir. İç ve dış mekan olarak farklı sistemler kullanılmaktadır. Ses ve anons sistemleri dış mekanda kullanılacak ise, mutlaka dış mekana uygun yağmur ve tozdan, ısı geçişlerinden etkilenmeyen sistemler tercih edilmelidir. Ürün kalitesi iyi olmalıdır, servis kalitesi yeterli olmayan bir firma ürünü amacın dışına çıkan bir hizmet sağlar. Burada müşterimizin memnuniyetini sağlamak hedefinde olan firmamız, fiyat politikası ve rekabet açısından yapılan kalitesiz ürün ve hizmet sunarak işi almak gibi bir mantalite ile çalışmamaktadır. Ses ve anons sistemleri her alanda kullanılabilir. Hastane, okul, otel, kamu binaları, sinema, tiyatro, cafe, cami, konferans salonları, alış veriş merkezleri, yüzme havuzları, nikah salonları, kültür merkezleri gibi yüksek kapasiteli ortamlar için uygundur.

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme