Apartman Otopark Kullanımı

Apartmanlar ve konutlar için dizayn edilen otopark çözümleri, açık ve kapalı otopark sistemleri olarak uygulanmaktadır. Geçiş kapısı sistemlerinin yanı sıra, apartman bariyer sistemleri ve garaj sistemleri olarak, uygulanacak alanın özelliklerine göre dizayn edilir. Reklektif malzeme ile tüm hava koşullarına dayanıklı olarak imal edilen otopark sistemleri, kollu bariyer sistemi olarak uygulanır.

Apartman Otopark Sistemleri

Apartman otopark kullanımı için güvenli giriş çıkışların sağlanması ve kontrollü giriş için dizayn edilen otopark sistemleridir. Otomatik mantar sistemlerinin yanı sıra kollu bariyer ve çit bariyer sistemleri olarak kurulum yapılır. Otomatik açma- kapama özellikleriyle elektrikli ya da ışın algılama modülleriyle tasarlanır.

Apartmanlar, siteler, iş merkezleri gibi çok sayıda alanda uygulanmaktadır. açık ve kapalı otopark bariyer sistemi olarak otomatik geçiş, uzaktan kumandalı gibi fonksiyonlarla çalışmaktadır. Apartman otopark kuralları dahilinde dizayn edilen bariyer sistemleri, akordeon bariyerler ve çit formlarında dizayn edilmektedir.

bariyer-sistemleri-calisma-prensibi

Konut Otopark Sistemleri

Motorlu panjur sistemleri ve açık otopark sundurma sistemleri, apartman ve konut otopark sistemleri olarak uygulanır. Otomatik bariyer kapı sistemleri; sarmal hızlı otopark kapı sistemleri, sarmal kepenk sistemleri ve PVC hızlı kapı gibi farklı şekillerde sunulmaktadır. Apartman ve konut bahçe kapıları, garaj kapısı gibi alan özelliklerine göre tasarım ve kurulum yapılır.

Güvenlik bariyeri olarak kullanılan otopark sistemlerinde zemin bariyerleri ve geçiş sistemleri olarak veranda, bahçe, giriş ve çıkış gibi alanlara donanım sağlanır.

You may also like...