Bariyer ve Turnike Sistemleri

Sosyal yaşam alanlarında güvenlik sağlayan bariyer ve turnike sistemleri, teknolojik donanımlarına ve ürün özelliklerine göre hemen her alana uygulanır. Şirket binaları, kamu kurum ve kuruluşları, okul ve eğitim merkezleri, hastaneler, market sistemleri ve sektörüne göre tercih edilen ve geçiş güvenliğini sağlayan elektronik güvenlik sistemleridir. Binaların yapım aşamalarında ise inşaat bariyer sistemler ve donanımları, elektronik tasarımlarıyla akıllı ev konseptinde uygulanıyor.

Turnike Sistemleri Neden Tercih Edilir?

Turnike sistemleri avantajlar ve sağladığı güvenlik opsiyonları ile tercih edilen ünitelerden oluşur. Düzenli geçiş sistemi sağlayan güvenlik faktörleri, OGS geçiş sistemleri ve otomasyon sistemleriyle dizayn edilir. Kamuya açık alanlarda ve özel yapılarda girişlerin kontrollü olması ve geçiş güvenliğinin sağlanması açısından güvenlik avantajı sağlar.

Nizami geçiş sistemleri olarak, şifreleme modülleri, yüz tanıma yazılımları ve parmak izi yazılımları ile tüm yaşam alanlarının daha güvenli olmasını sağlayan teknolojik donanımlardır. Bariyer kapı sistemleri fiyatları ile de avantaj sağlar.

turnike-sistemleri-nelerdir

Otopark Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri motorları ve otomatik sarmal çeşitleri ile açık ve kapalı alanlara göre dizayn edilmektedir. Otopark bariyerleri ve otomasyon sistemleri ile binlerce araç ve kişinin giriş- çıkışı kontrol edilmekte, güvenlik kontrolü rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Otopark bariyer sistemleri araçlar için otomatik mantar, kollu bariyer, çit bariyer, ışın bariyer gibi farklı modüllerde geliştiriliyor. Otoparklardaki yaya alanları için de turnike sistemleri kurulum edilmekte ve otomasyon, bilet okuma, ödeme sistemleri, merkezi yönetim sistemleri gibi eklentiler uygulanmaktadır.

You may also like...