Boy Turnike Sistemleri

Boy turnike sistemleri, turnike sistemleri arasında yaygın olarak kullanılan turnike çeşididir.  İhtiyaca göre çok çeşitli turnike modelleri arasında bulunan tam boy turnike modelleri, sağlam, güçlü ve ergonomik bir şekilde tasarlamış olup iki yönlü giriş çıkışa izin veren kullanım kolaylığı sağlayan özelliği ile kullanıcı dostudur. Kaliteli ürünlerden birçok teknik özelliğe göre titizlikle seçilip kullanılan boy turnike sistemleri, daha çok cezaevi ve eğlence merkezleri gibi yüksek güvenlik isteyen yerler ile stadyum girişlerinde kalabalık grupların kontrollü bir şekilde girmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır.

turnike-modelleri

Boy tipi turnike modelleri dış ve iç mekanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Bu modellerde tek yönlü veya çift yönlü geçiş sağlanabilmektedir. Boy turnike modellerimiz yasalar gereği elektrik kesintisi olduğunda serbest geçiş izni vermektedir. Elektrik kesintisi olduğunda serbest kalması istenmiyorsa, talep eden müşteri yazılı isteği ile ayarlama yapılmaktadır.

Boy Turnike Özellikleri

Tam boy turnike özellikleri ;

  • Parmak izi tanıma cihazı,
  • Biometrik yüz tanıma cihazı
  • Personel kart okuyucu gibi sistemlerle entegre bir şekilde çalışabilir. Bu durumda geçişler istenilen güvenlik seviyesine göre  turnike geçiş izinleri bu cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir.

Tam boy turnike çeşitleri farklı özelliklerle tek giriş, çift giriş tek yön, çift yönlü olarak üretilmektedir. Projelerimizde kullanılan turnike çeşitleri aşırı güç kullanımına dayanıklı ve estetik görünümlü olarak yapılmıştır. Boy turnike fiyatları kullanılan ürün türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Güvenlik sistemlerinde en uygun fiyatlara turnike çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.
[/av_textblock]

You may also like...