Çankırı Network Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Çankırı Network Sistemleri

Çankırı Network Sistemleri

Çankırı Network Sistemleri, Çankırı Fiber Optik Sistemler, Çankırı Fiber Optik Sonlandırma, Çankırı Fiber Optik OTDR Ölçüm, Çankırı Yapısal Kablolama ve Çankırı Kablosuz Sistemler olarak hizmet veren network sistemleridir.

Bilindiği üzere network sistemleri birden fazla cihazın birbirine bir ağ bağlantısı ile bağlanmasıyla kurulan kurum ve firmaların haberleşme ve iletişim sağladıkları sistemler olarak bilinir. Bu network sistemleri pasif bileşenler ve aktif bileşenler ile desteklenerek kaliteli, hızlı ve güvenli bir iletişim kanalı kurar.

 

Firmamızın verdiği hizmetler ;

Çankırı'da network sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

 • Atkaracalar Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Bayramören Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Çerkeş Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Eldivan Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Ilgaz Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Kızılırmak Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Korgun Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Kurşunlu Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Merkez Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Orta Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Şabanözü Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Yapraklı Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma

Çankırı Fiber Optik Sistemler

Fiber Optik Sistemler olarak kurulan network sistemlerinin kurulum ve yapılanma aşamasında en önemli husus sinyallerdir. Kurum ve firmaların sinyaller yardımı ile sağladıkları haberleşme ve ulaşım olanakları herhangi bir değer kaybına yol açmadan kurulmalıdır.

Kurulumu sağlanan fiber optik sistemlerde firma ve kurumlar için talep ve beklentilere göre alanında uzman ve sektörde öncü konumda olan uzman kişilerce bir tasarım projelendirme yapılmaktadır. Bu fiber optik projelendirme ile sağlanan kurulum her firma ve kurumun taleplerine göre ayrı şekillenme imkanı sunar.

Fiber Optik Projelendirme Esasları Nelerdir?

Fiber optik projelendirmede ;

 • En iyi hizmeti sunan firma, kurum ve ofis sistemlerinde talep ve beklentilere uygun şekilde karşılık vermektedir.
 • Alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır.
 • Gerekli olan çalışma titiz ve özenli bir şekilde sürdürülmektedir.
 • Fiber optik projelendirme esasına dayanan yapıda kurum ve firmalar için özel tasarım projeler kapsamında çalışma yapılmaktadır.
 • Veri akışının hızlı olması için Yapısal Kablolama temelinde bir sistem kurulumu mevcuttur.
 • Fiber optik projelendirme aşamasında data alt yapı hizmeti vererek kaliteli ve hızlı bir iletişim ağı kurulumu mevcuttur.

Gelişen teknoloji ile birlikte kurum ve firmalar için özel tasarım projelerin alanında uzman kişiler tarafından sağlanması fiber optik sistemlere kaliteli bir hizmeti esas almaktadır. Fiber optik kablolama ile bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayan bu sistem, kurumlar ve firmalar kendi birimler arasındaki haberleşme işlemlerini  fiber optik sistemler üzerinden sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır.

Çankırı Fiber Optik Sonlandırma ve OTDR Ölçüm

Kurum ve firmalar için sağlanan network sistemlerinde fiber optik kablolama titiz bir şekilde sağlanmalıdır. Uygulanan fiber optik kablolama sonrası Fiber Optik Sonlandırma özenli bir şekilde yapılarak ölçümler ile kontrol edilmelidir. Fiber optik sistemlerde uygulanan fiber optik sonlandırma sonrası kesin olarak atlanmadan her sonlandırma sonrası fiber optik OTDR ölçüm yapılmalıdır. Yapılan Fiber Optik OTDR Ölçüm raporları ilgili kişilere rapor halinde sunulmalıdır.

Çankırı Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama hayatımıza giren çok sayıdaki farklı sistemi tek bir çatı altında buluşturarak uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayan alt yapı sistemidir. İletişim kalitesinin sinyal kaybına uğramaması için işlemlerin nem ve tozdan arındırılmış bir ortamda yapılması oldukça önem arz eden bir konudur. Çankırı Yapısal Kablolama müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun kablolama hizmetleri sunmaktadır.

Çankırı Kablosuz Sistemler

Fiber optik sistemlerde kurum ve firma talepleri doğrultusunda gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe artan bir çalışma alt yapısı mevcuttur. Bu alt yapıda fiber optik projelendirme kurum ve firmaların taleplerine göre fiber optik kablolama veya kablosuz sistemler olarak hizmet vermektedir.

Kablosuz sistemler ile çalışan network sistemleri dijital sinyallerin RF radyo frekanslarına çevrilerek hava yolu ile iletilmesi esası ile çalışma gösteren sistemler olarak tercih edilen bir yapıya sahiptir. Özellikle alt yapı kurulumu zahmetine girmek istemeyen kurum ve firmaların kolay şekilde bu network yapısına sahip olmak istemeleri ile kolay ve hızlı bir kurulum hizmeti sağlamaktadır.

Kurum ve firmalar için önemli olan iletişim ve haberleşme kanallarında hat üzerinde herhangi bir değer kaybının yaşanmamasıdır. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken konu hat üzerinde sağlanan ek kaynakların sinyal kayıplarına mahal vermemesidir. Bununla birlikte yapılan işlemlerde özen ve kontrollü çalışmalar ile kaliteli ve hızlı bir network bağlantı hizmeti sunulmaktadır.

Kablosuz Sistemlerin Avantajları Nelerdir?

 • Kablosuz Sistemlerde çok geniş bir alandaki tüm cihazlar farklı bağlantı noktaları üzerinden bütün kullanıcılarına aynı anda iletişim kurabilme olanağı sunarken hızlı ve kaliteli bir iletişim hizmeti de sunar.
 • Her türlü hava şartına uygun şekilde yapılanmış yapısı ile çalışma olanağı tanır.
 • Alanından çok uzak mesafelere bilgi aktarımı sağlar.
 • Alt yapı kurulumu zahmeti olmadan kolay bir kurulum hizmeti sunar.
 • Oldukça geniş alanlara yayın yapabilir.

Firma olarak müşteri memnuniyeti temelinde geliştirilen ve hizmeti sağlanan network sistemlerinin garanti kapsamında tüm bölge ve şehirlerde uygulaması geçerlidir.

Yorumlar

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme