Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları

Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri Nedir?

Geçiş Kontrol Sistemleri bir yere giriş çıkışlarda kontrol için gerekli sistemlerdir. Kontrol sistemleri genel olarak kapılar, turnikeler, asansörler ve otopark giriş yerlerinde bulunur. Geçiş kontrol sistemleri teknoloji geliştikçe daha fazla kullanım alanı olmakta ve firmalar daha çok talep etmektedir.  Geçiş sistemlerinin nerede ve nasıl kullanılacağı ihtiyaca özgü olarak belirlenir. Firmamız her ihtiyacınıza uygun geçiş kontrol sistemleri hakkında bilgi verip ihtiyacınızı karşılamak için sizleri beklemektedir. Geçiş sistemleri bazen kolay şifreler ile bazen de karmaşık şifreler ile karşımıza çıkmaktadır. Birçok farklı yöntemle kontrol edilmektedirler.

Şirketin yapısı, personel sayısı ve giriş yapacak olan ziyaretçi sayısı göz önünde tutulmalıdır. Geçiş kontrol sistemlerinin sağladığı en önemli faydalar hız, geçiş kolaylığı, raporlama kolaylığıdır.

Giriş Çıkış Takibi Yapmak İsteyen Firmaların İlk Tercihi

Şirket olarak hem güvenlik konusunda hem giriş çıkış kontrol amaçlı hem de çalışma saatlerinde olan devamlılık gibi verilerin hızlı ve güvenilir bir biçimde toplanması için gerekli sistemlerdendir. Zaman kontrollü geçişler, biyometrik geçiş sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri olarak sınıflandırılmaktadır.

Haberleşmenin herhangi bir nedenle kesilmesinden dolayı kendi üzerlerinden yetki kontrolü yapmaya ve bilgi toplamaya devam ederler. Dış mekanlarda turnikeler iç mekanlarda ise kapılarda bulunmaktadır.

Geçiş Sistemleri işletme üzerindeki tüm geçiş hareket bilgileri eş zamanlı ya da geçmiş zamanlı olarak işletme bilgisayarı üzerine merkezi raporlama olarak aktarılır ve yetkili bir kullanıcı tarafından görüntülenebilir. Özellikle yangın deprem gibi durumlarda personel listesinin anlık çıkıyor olması güvenlik açısından çok önemlidir.  firmamız 7/24 tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir.

gecis-kontrol-sistemleri

Geçiş Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Geçiş Sistemleri tüm kontrollerin pozitif olması durumunda kişiye geçiş izni verilir aksi takdirde mekanizma çalışmayacak ve kişiye geçiş izni verilmeyecektir. izmir mobese Geçiş izni verilen yada verilmeyen tüm hareket bilgileri kontrol hafızasında tutulur.

  • Geçişler kontrol altına alınarak güvenlik sağlanır ve büyük bir destek görevi görmektedir.
  • Kayıt ve raporlama sayesinde geçmişe dönük bilgilere ulaşımı kolaylaşır.
  • Yetkilendirme özelliği ile belirli kişilerin geçişleri sağlanıp, istenilen kişiye kapının açılışı sağlanır.
  • Günümüzde genel olarak kartlı özelliktedir ve banka kartı büyüklüğünde olup taşıması kolaydır.
  • Geçiş sistemleri her yerde özellikle banka hastane ve devlet daireleri başta gelmektedir.

Hem güvenlik açısından hem de firmaların bilgi kayıt hafızası ile ilgili olarak  firmamız hizmetinizde olup tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamaktadır.

Geçiş kontrol sistemleri tüm giriş çıkışlarınızın tek elden kontrol edilmesi güvenliğimizin alt aşamalarından biridir. Bizi tercih ederek siz de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

You may also like...