Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları

İlerleyen teknoloji her alanı etkilediği gibi güvenlik alanında da olumlu etkiler yaratmıştır. Güvenlik kamera sistemleri fiyatları üretim ve kurulum sağlayan firmalar arasında değişiklik göstermektedir. Önemli olan işini özenli yapan ve hizmet kalitesini her şeyden üstün tutan firmalarla çalışmaktır. Güvenlik kamera sistemleri aklınıza gelebilecek her alanda ve mekanda kullanılabilir. Dış mekanda kullanılabileceği gibi aynı zamanda iç mekan için de kullanılabilir. Bunlar arasında dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilenlerde hava koşullarına uyum sağlama şartları vardır. Fırtına, toz, yağmur ya da aşırı güneş ışığından olumsuz etkilenmemesi gerekir.

Güvenlik Kamerası Seçenekleri

  • Kutu Kamera: Görüş kapasitesi olarak geniş açıya sahiptir. Box kamera olarak da bilinir. Geniş mekanlar için kullanıma uygundur. Dış mekanlar için kullanılacağı zaman dikkatli olunmalıdır. Bu seçenek güvenlik kamera sistemi olarak genellikle iç mekanlarda tercih edilir.
  • Dome Kamera: Özellikle üst seviyede güvenlik alınması gereken mekanlar için tercih edilmelidir. Fiziksel saldırılara dayanıklıdır. Oldukça zarif ve şık tasarımlara sahiptir.
  • Ptz Kamera: İlerleyen teknolojinin bir kanıtı olarak Ptz kamera gösterilebilir. Kendi fiziksel kapasitesi alanında aşağı, sağa, sola, yukarı şekilde oynar ve geniş açı yakalama özelliğine sahiptir. Kamera sistemi kurulumu her bir çeşit için özenle yapılması gereken bir işlemdir.

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Apartmanlarda sitelerde ve çalıştıkları mekanlarda insanlar hep bir birine bağlıdır. İnsanların can ve mal güvenliği günümüz dünyasında da  olmazsa olmazdır. Bu  sebeple artık bir çok mekanda güvenlik sistemi bulunmaktadır. Okullarda, fabrikalarda, sitelerde, iş yerlerinde, ofislerde, araçlarda, şantiyelerde ve aklınıza gelebilecek pek çok alanda güvenlik kamera sistemleri kullanılmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri fiyatları kullandıkları alana uygun olan kamera çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

You may also like...