HGS Bariyer Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
HGS Bariyer Sistemleri

HGS Bariyer Sistemleri

Hgs bariyer sistemleri, akordeon sistemler ve fotoselli kollu bariyer sistemleri gibi donanımlar ile dizayn edilmektedir. HGS geçiş sistemi yazılımları ise bariyer sistemlerinin ana unsurları arasında yer alır. Otomatik şifre okuyucu sistemler, araç tanıma, plaka okuma ve otomatik geçiş kontrolü sağlayan bilgisayar yazılımları ile kullanılır.

Oto bariyer sistemleri; zemin aparatları, kapı geçiş sistemleri ve otomatik mantar sistemleri gibi farklı donanımlar ile uygulanacak alana göre belirlenmektedir.

HGS Bariyer Sistem Çeşitleri

Yol bariyer sistemleri özellikle gişe ve geçiş noktalarına yakın alanlarda uygulanmaya başlar. Kasisler, hız azaltıcı zemin sistemleri, levhalar ve şerit ayırıcı sistemler HGS geçiş alanlarına uygulanır. Kollu bariyer sistemleri tekli veya çiftli sistem olarak kullanılır. İkili kollu bariyer sistemlerinde paralel model ya da çit bariyer sistemleri kullanılmaktadır.

Ogs bariyer sistemleri olarak çit bariyerleri, akordeon bariyer sistemleri, HGS paneller, HGS anten, kasisli kapan ve plaka tag gibi ürünlerle bariyer geçiş sistemleri dizayn edilmektedir.hgs-bariyer-sistemleri

OGS Bariyer Sistemleri

Otoyollar ve geçiş kontrol alanlarında uygulanan trafik bariyer sistemleri hem güvenli ve kontrollü geçişin sağlanabilmesi hem de otomasyon sistemlerinin sağlanabilmesi için teknolojik yazılımlar ve bilgisayar sistemleriyle uygulanmaktadır. HGS ve OGS geçiş kontrol yazılımları, alıcı ve antenler, otomatik panellerin yanı sıra yol ve zemin teçhizatları ile uygulanan çok sayıda ürün bulunuyor.

Dedektör, flaşörler ve emniyet fotoseli gibi ürünler de OGS bariyer sistemleri donanımları arasında yer alır.

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme