Hidrolik Bariyer Sistemleri

hidrolik-bariyer-sistemleriGüvenliğin en üst seviyelerde olması gereken alanlarda tercih edilmekte olan hidrolik bariyer sistemleri tasarımları, son derece pratik ve kolay bir kullanım imkanına sahiptir.

Hidrolik Bariyer Sistemi

Projeye göre uygun çapta ve uygun ebatlarda tasarımı gerçekleştirilen hidrolik bariyer sistemleri, dış etkenlere dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun yıllar paslanma sorunu olmadan kullanılabilir. Bina, tesis girişi, Avm ve buna benzer alanlarda tercih edilmekte olan hidrolik bariyer sistemleri, gerektiğinde farklı sistemler ile entegre edilerek kullanılabilmektedir.

Araçların alanlara giriş ve çıkışlarının çok daha kontrollü gerçekleştirilmesine imkan tanıyan araç bariyeri sistemleri, kullanım alanına göre bir çok farklı seçeneklerde üretilebilmektedir. Araç girişinin olmasının istenmediği alanlarda tercih edilmekte olan garaj bariyeri tasarımları, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

İhtiyaca yönelik uygulanacak olan projeye göre hidrolik bariyer fiyatları farklılık göstermektedir.

Kartlı Bariyer Sistemleri

Geçişlerin daha güvenilir olmasını sağlayan ve yalnızca kartı gösterenlere geçiş izni vererek açılan kartlı bariyer sistemleri modelleri, hayatı önemli derecede kolaylaştırıyor. Kontrolsüz geçişlerin önlenmesinde en etkili yollardan biri olan kartlı bariyer geçiş sistemleri, can ve mal güvenliği açısından son derece büyük bir öneme sahiptir.

Yüksek bir çalışma hızına sahip olan ve ihtiyaç duyulan tüm beklentilere yanıt verebilen kartlı bariyer sistemleri, her tür hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir yapıda tasarlanmıştır.

You may also like...