Hırsız Alarm Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri TEST

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri farklı fonksiyonlar için bir araya getirilmiş olup hırsızlık, gasp ve haneye izinsiz girme teşebbüslerini büyük oranda önlemektedir.

İnsanların ve ortamın farklı tehlikelere karşı uyarılması konusunda etkili olan alarm sistemi ve diğer uyarı sistemleri çok fazla talep görmektedir. İnsanlar ev ve iş yerlerinde bulunan tüm olanakların yabancı etkilerden korunmasını istemektedirler. Bu beklentilerin olumlu bir şekilde sağlanması konusunda akıllı sistemler devreye girmektedir.

Son dönemlerde en çok kullanılan hırsız alarm sistemleri şu şekildedir:

  • Panel besleme aküsü,
  • Keypad yani alarm paneli tuş takımı,
  • Alarm sistemleri paneli,
  • Dahili ve harici ortam ışıklı ve akülü sirenleri,
  • Gerekli olan tüm bağlantı kabloları ile diğer sistemler,
  • Hareket sensörü ile manyetik kontak cihazı

Ev Alarm Sistemi

Günümüzde yüksek nüfuslu mahalle ve ortamların giderek artması nedeniyle hane halkı ve mallarının korunması önemli bir gereksinim halini almıştır. Ev alarm sistemi denilince birden fazla koruma aygıtı aklımıza gelmektedir. 

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız alarm sistemleri genel olarak koruma ve önleme faaliyetleri kapsamında geliştirilmiştir. Manyetik Kontak, Pır Dedektörü, Cam Kırılma Dedektörü ile hırsız alarm sistemi kurulumu tamamlanır. Sensör ve algı sistemleri yardımıyla ortamda yaşanan yabancı girişimlerine karşı sesli bir tepki vermektedir. Sesli siren tepkisi sayesinde ortam ve çevresinde bulunanlar uyarılır. Kolluk kuvvetlerine de uyarı mekanizması uyumlu bir şekilde haber verebilmektedir.

Alarm sistemleri, hırsız alarm ve yangın alarm sistemleri olarak can ve mal güvenliğiniz için bütün önlemleri almak için tasarlanmıştır.

Uzun süreli yolculuklarınız için evinizi yalnız bırakma konusunda tereddütler yaşıyorsanız, alarm sistemleri ihtiyacınız olan korumayı size büyük oranda sağlayacaktır. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan güven ve huzur içerisinde eviniz terk edebilirsiniz. Sistemler hakkında detaylı bilgi edinerek, sistemi evinize kurdurmak için yetkili firma ile görüşebilirsiniz.

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme