Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Klasik ve modası geçmiş olan geçiş sistemlerine nazaran yeni teknoloji ile donatılmış olan hızlı geçiş turnike sistemi artık daha fazla tercih edilmektedir. Hızlı geçiş turnike sistemleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde kullanılmaktadır. Bu şekilde hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde etkin kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Turnikelerde hızlı geçiş sağlamak amacıyla, kollu turnikelerden farklı olarak önünde bir engele takılmadan otomatik olarak hızlı geçişi sağlamaktadır. Kullanılan malzemeler ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalardan oluşmaktadır. Böylece isteğe uygun lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilebilir.

hizli-gecis-turnike

Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri Fiyat ve Özellikleri

Hızlı geçiş turnikeler bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyecek bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır. Ziyaretçi aradan geçerken koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında kaçakta olsa insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

Turnike hızlı geçiş sistemi için firmamız ile irtibata geçerek hem ürün hakkında hem de fiyatlandırma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız Turnike sistemleri konusunda önde gelen kaliteli firmalarla işbirliği yapmaktadır. Hızlı geçiş turnike fiyatları konusunda diğer ürünlerde olduğu gibi projenize uygun fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır. Hızlı geçiş turnike sistemleri fiyat aşamasında sektör içerisindeki diğer firmalardan daha uygun bir hizmet veren firmamız bu konuda müşterilerimizin beklentisini her yönden karşılamaktadır. En çok tercih edilen turnike sistemleri arasında yer alan hızlı geçiş turnikeleri için gerekli olan teknolojik yazılımların kullanıldığı bir hizmet modelini müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

You may also like...