İnfrared Bariyer

Infrared bariyer sistemleri, ışın sayılarına ve teknik yazılımlarına göre farklı tiplerde imal edilmektedir. 4 ışınlı, 6 ışınlı ve 12 ışınlı gibi farklı modüllerde dizayn edilen bariyer sistemleri, kullanılacak alana göre seçilir ve uygulanır. 10 metre 20 metre gibi farklı algılama modlarıyla dizayn edilen ışın bariyeri, minik boylarda ya da daha büyük alanlar için silindir ya da daha geniş opsiyonlarda dizayn edilmektedir.

İnfrared Bariyer Sistemleri

Işın teknolojisi ile otopark sistemleri, garaj giriş kontrol ve özel alanlarda kontrollü geçişin sağlanması için uygulanan bariyer sistemleridir. Işın algılama modülleriyle araçları algılayarak geçişlerinin güvenli şekilde yapılmasını sağlar. 2 ışınlı, 3 ışınlı, 4 ve 6 ışınlı bariyer sistemleri, 12 ışınlı gibi seçenekler bulunmaktadır.

Infrared bariyer sistemleri, 30 metreye kadar algılama özellikleri ile alarm sistemi olarak kullanılmaktadır. Işın sayısı ve teknik özelliklerine göre pencere tipi veya farklı alanlarda uygulanır.

infrared-bariyer

Elektrikli Bariyer Sistemleri

Elektrikli bariyer sistemleri; turnike kapı sistemleri, cam bariyer sistemleri geri çekilir kapı sistemleri, açılır- kapanır geçiş sistemleri gibi farklı özelliklerde imal edilmektedir. Otomatik güvenlik sistemleri salıncak bariyerleri, yer bariyerleri, çit bariyerleri ve kollu bariyer sistemi gibi farklı teknik özelliklerle uygulanır.

Otopark bariyer sensörü çeşitlerinde infrared teknolojisi ile uygulanan sistemlerde, algılama opsiyonları ve uzaktan kumandalı ürün çeşitleriyle donanım sağlanmaktadır. Açık ve kapalı otoparklarda, konut ve iş yerlerinde ve tüm yaşam alanlarında uygulanır.

You may also like...