İzmir Şifreli geçiş sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
İzmir Şifreli geçiş sistemleri

İzmir Şifreli geçiş sistemleri

İzmir Şifreli geçiş sistemleri

İzmir  Şifreli geçiş sistemleri yazılım ve donanımdan oluşmaktadır. Küçük ve tuşlu bir kutudan oluşur. Yüzde yüz güvenlik sağlar ve kullanımı çok basittir. Kontrollü geçiş sağlanacak yerlerde kullanılır. Şifre giriş cihazı olarak kullanılır ve belirlenen kişilere verilen şifreler doğrultusunda geçiş izni sağlanır. Kullanıldığı yerde personele ve gelecek personellere şifre kimliği tanımlanır. Verilen şifre sayesinde tüm giriş çıkışlar tarih, saat ve dakika olarak yazılım kısmından bilgiler döküme dönüştürülebilir. Personellerin giriş çıkışları takip edilebilir. İstenmeyen, yabancı ya da kötü niyetli kişiler giriş yapamaz ve zorlama gibi durumlarda acil arama sistemi, bildirme sistemi mevcuttur.

Şifreli Geçiş Sistemleri Kullanım Amaçları

İzmir Şifreli geçiş sistemleri kullanıcıları memnun kılmak için kullanım kolaylıkları ile yüzde yüz güvenlik sağlama amacı taşır. İş yükünü alır, zaman kaybını ortadan kaldırır. Kart unutma sıkıntısı yaşamadan ya da kart kaybetme sıkıntısı olmadan kişilere ya da kişiye özel tanımlana şifre giriş kimliği sayesinde geçişi sağlanır. İşletmeci ve kurumlar bu sayede güvenli ve kontrolü uygulama sağlamış olur. Şifre uygulaması hemen hemen her yerde kullanılan son derece güvenilir bir uygulamadır. Giriş noktalarına da uygulana şifreleme uygulaması, az kişi de olsa çok kişide olsa yapılan uygulamanın bilinçli, kontrolü her şeyden önemlisi son derece güvenli takip sunar, takibinin kolaylığını zahmetsiz verir. Geçişlerin yapılış zaman bilgileri istenildiğinde ya da düzenli ulaşılabilir. Toplanarak bilgilenme oluşturulabilir.

Şifreli Geçiş Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

İzmir geçiş sistemleri kullanımı sağlayan birçok işletme, kurum ve kuruluşlar, kendi belirlediği personel, kişi girişleri ile sınırlama getirebilir. Kontrol altında işletmesini güvence altına alabilmektedir. Hastane ortamında belli oda ve salonlar, banka, kasa odaları, artık evler de ve ofisler de rahatlıkla kullanımı sağlanmaktadır. Kolay kullanımı işletmelere ve kişilere kolaylık sağlar. Fabrikalar da istenen bölümlerde, özel işletmelerde, emniyet teşkilatında hemen hemen her noktada ve ortamda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kurumsal yerler, fabrikalar ayrıca bu sayede sadece güvenlik sağlamaz aynı zamanda da kontrollü personel giriş çıkışlarının kontrolünü sağlar. Şifre ile sağlanan yüzde yüz güvenlik sistemi ile tüm kayıtlarına ulaşmakta mümkündür. Bu hizmete bizden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme