Jetonlu Turnike Sistemleri

Toplu taşıma araçlarını kullanabilmek ya da bir alana geçiş yapabilmek için özellikle metropol şehirlerde ve alışveriş merkezi girişlerinin bazılarında turnike sistemleri kullanılmaktadır. Jetonlu turnike geçişleri en eski ve en bilinen turnike sistemleri olarak kullanılır.

Paslanmaz çelikten üretilen jeton atılan turnike çeşitleri iç ortamda veya dış ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullanım alanları olarak;Jetonlu-Turnike

  • Lunapark girişleri,
  • Eğlence merkezleri,
  • Otobüs ve metro istasyonları,
  • Tuvaletler gibi jeton ile veya para ile geçiş yapılan yerler için tasarlanmıştır.

Üzerinde bulunan Para ve Jeton Mekanizması sayesinde 1 TL, farklı para birimleri Paraya veya Jetonla çalışır. İhtiyaca göre paradan jetona veya jetondan para girişine geçilebilir. Turnikeye atılan Para veya Jeton Turnikenin içindeki alanda toplanır. Kendine ait anahtarıyla bu alandaki jeton veya paralar istenildiği zaman alınabilir.

Jetonlar, turnike kolunun dönmesini ve böylece geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu sistemler bilindiği gibi özellikle umumi tuvaletlerde ve yemekhanelerde kullanılmaktadır. Umumi tuvaletlerde, jetonlar ile tek seferlik geçişler yapılmaktadır. Öncelikle jetonların ücreti belirlenmektedir. Belirlenen ücrete göre jeton satın alındığında, turnike kolunun dönmesi sağlanır. Böylece de tuvaletlere giriş yapılmaktadır. Jetonlu turnikelerin kullanımları çok kolaydır. Başında herhangi bir görevli olmadan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Jetonlu turnike sistemleri için gerekli olan kurulum firmamız tarafından sağlanmaktadır.  Jetonlu turnike fiyatları için firmamız yetkilisi ile görüşme sağlayarak bilgi elde edebilirsiniz. Verilen hizmeti en uygun fiyatlandırma ile sağlamaktayız.

Jetonlu Turnike Sistemi

İçerisine jeton atılarak geçiş yapılabilecek olan turnike sistemleri için firmamız öncü şekilde hareket etmektedir. Jetonlu turnike sistemleri fiyat üzerinden bilgi edinimi sağlamak mümkün olmaktadır. Bununla beraber jetonlu turnike sistemleri kurulumu da bizzat firmamız çalışanları tarafından kurulumu yapılması istenen yerde sabitlenmektedir. Jetonlu turnike ünitesi için gerekli olan jeton girişinin sağlanması ve jetonların içeriden alınması açısından sistem düzenlemesi yapılmaktadır. Turnike üretimi konusunda oldukça kaliteli bir hizmet sunumu sağlayan firmamız en çok tercih edilen turnike sistemlerini kullanmaktadır.

You may also like...