Kartlı Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri alışveriş mağazaları, toplu ulaşım araçları, okul ve üniversitelerde, yemekhanelerde oldukça kullanılan ve tercih edilen bir geçiş sistemidir. Yığılmayı önleyen, güvenli geçişi sistemli olarak sağlayan kartlı turnike sistemleri hem işletmelerin hem de kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Kartlı Turnike Geçiş Sistemlerinin Avantajları

turnike-modelleri

Personel girişlerinde, ödeme yapılması gereken özel noktalarda kart kullanımı ile kaçak geçişler engellenir. Firmamızın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan kartlı turnike geçiş sistemleri, dayanıklı, kullanımı rahat ve güvenlidir. Turnike sistemlerinde özellikle okul ve iş yerlerinde parmak izi okuyucu gibi sistemler kullanılabileceği gibi turnike kartlı sistem üzerinden de ilerleyebilir. Kartlı geçiş turnike sisteminin yavaşlamasını değil aksine hızlı ilerlemesini sağlar. Metro, vapur gibi  girişlerdeki ödeme yöntemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bütün donanımlara sahip turnike sistemlerini firmamız tarafından üretip tüketicilerle buluşturuyoruz. Kartlı turnike sistemleri fiyatları yaptırmak istediğiniz adet sayısına ve özelliklerine göre değişmektedir. Uzman ekip ve kadromuz ile birlikte sistemin kurulacağı noktaları ücretsiz keşif hizmetimizle size ideal sistem ve fiyatları sunmaktayız. Onay vermeniz durumunda sistemin kurulumu sorunsuz olarak gerçekleştirilir.

You may also like...