Kişisel Otopark Bariyer Sistemleri

Uzaktan kumandalı otopark bariyer sistemleri, konut tipi otopark çözümleri dahilindedir. Özel konutlar, bahçe ve araziler, site ve apartman sistemleri, çiftlik evleri veya şirket binaları gibi alanlarda da uygulanabilen kişisel otopark bariyer sistemleri, genellikle tekli sistem özelliğinde tasarlanır. Otopark kapısı, garaj kapısı veya otomatik bahçe kapısı gibi seçeneklerle uygulanır.

Bariyer Geçiş Sistemleri

Villa kapı girişleri için uygulanan otomatik kapı sistemleri, sürgülü kapı sistemi, hızlı PVC kapı sistemleri, sarmal kapı veya sarmal kepenk sistemleri gibi seçeneklerle uygulanabilir. Otomatik garaj kapısı, veranda bahçe sistemleri ve pratik sundurma sistemleriyle sunulmaktadır.

Bariyer alarm sistemleri, teknik donanımlar, uzaktan kumandalı ve mobil uygulama kontrolleriyle kullanılan teknolojik, kişiye özel otopark sistemleri bulunmaktadır. Bariyer sensörü ve fotoselli sistemler ile dizayn edilen otopark geçiş sistemleri, kullanılacak alanın büyüklük ve alan özelliklerine göre uygulanır.

otopark-bariyeri

Kişiye Özel Otopark Sistemleri ve Fiyatları

Uzaktan kumandalı otopark bariyer sistemleri fiyatları, kullanılacak sistem ve teknolojik özelliklere göre belirlenmektedir. Motorlu panjur sistemleri, açık otopark sistemleri, kapalı otopark sistem ve garaj kapısı teknik donanımları, çit ve bahçe sistemlerine göre seçilen ürünler ve malzeme kalitesine göre fiyat belirlemesi yapılır.

Bariyer sensörü fiyat, otomatik mantar sistemleri, kollu bariyer sistemleri ve bahçe kapısı otomatik sistemlerine göre kişiye özel otopark çözümleri ve ürün fiyatları belirlenmektedir. Ürünlerin hava koşullarına uygunluğu ve kaliteli ürün sertifikasına sahip olması, fiyatta etkilidir.

You may also like...