Kollu Bariyer Sistemleri

Birçok alanda araç giriş çıkışını kontrol etmek adına kullanılan kollu bariyer sistemleri tasarımları, günlük hayat içerisinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

kollu-bariyer-sistemleri

Otopark Kollu Bariyer Sistemleri

Uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilebilen ve yüksek güvenilirlik sağlayan otomatik kollu bariyer sistemleri güvenliğin yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Elektrik kesintilerine karşı manuel kullanımı da mümkün olan bu sistemlerin, kaliteli içeriklere sahip malzemeler tercih edilerek tasarlanmaktadır.

Son derece uygun olan kollu bariyer fiyatları ile birlikte alanlardaki araç geçişlerinin kontrolünü sağlama fırsatı elde edebilirsiniz.

Kollu Bariyer Sistemi Özellikleri

Araçların geçişini engellemek ya da kontrollü geçmesini sağlamak için kullanılan otomatik bariyer sistemleri, trafik akışını yöneterek çok daha düzenli olmasına imkan tanımaktadır. Bu sistemler estetik görünümlerde dizayn edilen ve kötü hava şartlarına karşı da üstün dayanıklılığı bulunan sistemlerdir. Böylece sahip olduğu güçlü motor ile uzun seneler kullanım imkanı tanır. Yüksek çalışma hızına sahip olan ve bir çok olumsuz durumu engellemeyi başaran otomatik kollu bariyer sistemleri, ihtiyaca uygun olarak farklı kol uzunluklarında tasarlanabiliyor.

En düşük maliyetler ile en etkili güvenlik çözümü sunan otomatik kollu bariyer sistemi, bir çok farklı cihaz ile birlikte kullanılabilecek özellikte tasarlanmıştır. En avantajlı otomatik kollu bariyer fiyatları ile birlikte sizler de alanlarınızda üstün bir güvenlik sağlama imkanı elde edebilirsiniz.

You may also like...