Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri

Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol sistemleri; toplulukların veya şahısların bir yere girişini kontrol etmek veya sınıflandırmak için kurulan sistemdir. Mardin Güney Doğu Anadolu Bölgesinin en çok merak edilen şehirlerinden biridir. Kendine özgü mimarisi ile zaman yolculuğuna çıkıldığını hisseden kent farklı dinlere kapı açmış olmasıyla da köklü bir geçmişe sahiptir. Şehrin düzen, güven ve disiplininin sağlanması için Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri çok Önemlidir. Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri ihtiyaç alanlarının artması ve farklı kullanım ortamlarının oluşmasıyla sürekli yeni Geçiş Kontrol sistemleri üretmekle birlikte, hali hazırda kullanılan yere göre çeşitleri bulunmaktadır.

Mardin Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

 • Mardin Turnike Geçiş Sistemleri
 • Mardin Otopark Bariyer Sistemleri
 • Mardin Otopark Otomasyon Sistemleri
 • Mardin Otel Kapı Kilit Sistemleri
 • Mardin Personel Devam Kontrol Sistemleri
 • Mardin Kartlı Geçiş Sistemleri
 • Mardin Şifreli Geçiş Sistemleri
 • Mardin Parmak izi Geçiş Sistemleri
 • Mardin Yüz Tanıma Sistemleri

MARDİN TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ;

Giriş çıkışı kontrol altına alır. PDKS (PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ) yazılımlarına entegre edebilir. Biyometrik sistemlerle bağdaşabilir. Yüz tanıma, Parmak izi tanıma sistemleri ile en üst düzey güvenlik elde edilebilir. Mardin Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri Bel turnike, Boy Turnike, vıp turnike çeşitleride vardır.

-Belediyeler, plazalar, ip merkezleri, hastaneler, üniversiteler, kamu kurumları, öğrenci yurtları, okullar spor salonları Mardin Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri kullanıldığı yerlerden bazılarıdır.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

Çalışanların iş yerlerine giriş çıkışlarının yetkilendirilmesini, çalışma, fazla mesai, devamsızlık, izin, istirahat sürelerinin izlenmesini ve hesaplanmasını sağlar. Hesaplanan süreler bordro programına veya maliyet programlarına aktarılabilir.

Tüm PDKS programları aşağıdaki ortak özelliklere sahiptir.

-Kolay-Kullanıcı dostu ara birimleri,

-Esnek-Her sektöre özel çalışma sistemleri,

-IK ve Bordro Yazılımlara Entegrasyon,

-Hızlı –Microsoft.Net Teknoloji Dilleri ile Geliştirilmiş alt yapı,

-Güçlü-Crystal Report Destekli Esnek Raporlar,

--Sağlam-MS Veritabanı,

-Güvenli-Kullanıcı bazlı Erişim Hakları.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ

PDKS (PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ)  kurulumunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; sistemin kullanacağı sektörün göz önünde bulundurulmasıdır. Örneğin, deri sektöründeki bir işletmede kullanılan kimyasal içeriklerden dolayı personelin parmaklarındaki aşınmalar parmak izi okuyucu cihazların kullanımına olanak vermez. Mardin PDKS sistemlerinin kurulumunun yapılabilmesi için öncelikle personelin giriş –çıkış yapacağı noktalar belirlenmelidir. Belirlenen noktalara personel takibi için kullanılacak cihazlar monte edilir. Personel takibi için iş yerinin mimari düzeni, fiziki konumu müşterinin talebi ya da yapılan işin sektörüne uygun olacak biçimde Mardin kartlı Geçiş Kontrol SistemleriMardin parmak izi Geçiş Kontrol Sistemleri  ya da yüz tanıma sistemi  ihtiyacı saptanmalıdır.Bir iş yeri için Personel Devam Kontrol Takip Sistemlerinden Yüz Tanıma kullanılacaksa, terminalin okuyucu kamerası güneş ışınlarının direkt geldiği yöne doğru montaj yapılmaması dikkat edilecek önemli noktalardan biridir. Eğer yüz tanıma terminalinin kamerası güneşe ışınları yönüne doğru olursa yüz okuma işlevini yerine getirmesi imkansız hale gelir. Mardin Kartlı Geçiş Kontrol Sistemine göre yapılacaksa kartın başkaları tarafından kullanılmamasına yönelik personel kontrollü yapılmalıdır. Buda Mardin Kartlı Geçiş Kontrol Sisteminin kullanım alanlarını biraz daraltmaktadır.

MARDİN BARİYER GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ; Otomobillerin camına yapıştırılacak olan bir RFID etiket ile sürücüler otopark girişlerinde bariyerlerde bekleme yapmadan seri şekilde geçişi sağlayacaktır. Mardin Bariyer Geçiş Kontrol Sistemlerinde çok geniş alanda kullanılan bu sistem şehirde binlerce aracın kontrolünü sağlayabilir. Giriş çıkış  saatleri geçmişe yönelik kontrol edilebilir. Mardin Bariyer Geçiş Kontrol Sistemiyle ile yetkisiz girişlerin önüne geçilebilir.

Mardin Kartlı Geçiş Kontrol sistemleri

*Sistemlerden giriş çıkış yapanların herhangi bir şifre ezberlemek  zorunda kalmazlar.

*Özel ve güvenli alanların oluşturulmasını sağlar.

*Uygulama Yapılan tüm alanların kontrol altına alınıp güvenli hale gelmesini sağlar.

Mardin'de Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

 • Kızıltepe Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Artuklu Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Midyat Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Nusaybin Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Derik Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Mazıdağı Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Dargeçit Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Savur Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Yeşilli Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Ömerli Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri

vb gibi çok fazla avantaj sağlayan Mardin Geçiş Kontrol Sistemleri En Kaliteli ve En Uygun Fiyatlarla montaj edilecek güvenli firmalarla çalışılarak kurulumu gerçekleştirilmelidir. Bu konuda kendini ispatlamış Gazi Teknoloji.San.Tic.A.Ş yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme