Okul Turnike Sistemleri

Okul turnike sistemleri, son zamanlarda okullarda alınması gereken en önemli güvenlik tedbirlerindendir. Okullardaki giriş çıkışları kontrol altına almak hem okul yetkililerinin hemde emanet edilen öğrenci velilerinin oldukça önem vermesi gereken bir konudur. Çünkü okul giriş kapıları herkesin ulaştığı ve geçiş sağlayabileceği yerlerdir.  Okul girişlerinde Öğrenci Geçiş Kontrol Sisteminin sağlanması;

  • Caydırıcılık  sağlamak ,
  • Güvenlik zafiyetini en aza indirgemek,
  • İzinsiz geçişleri önlemek ,
  • Öğrencilerin belli saatlerde çıkışını engelleyebilmek gibi birçok avantajı beraberinde getirmektedir.okul-turnike-sistemleri

Okul kartlı geçiş sistemleri için kullanılan turnike sistemleri üzerinde,  çift taraflı bulunan okuyucular sayesinde öğrenciler girişte ve çıkışta kartlarını okutarak kontrollü geçiş yapmaktadırlar. Kartını okutan öğrencinin resmi ve kimlik bilgileri güvenlik görevlisinin kontrol edebileceği monitörlere yansımaktadır. Monitörler kontrol amacıyla kullanıldığı gibi geçiş yapan öğrencinin, geçişe engel teşkil edecek herhangi bir durumu varsa bilgilendirme de yapılabilmektedir.

Okul Turnike Geçiş Sistemi konusunda güçlü referansları bulunan firmamız, Tansa turnike sistemleri gibi kaliteli turnike üreticileriyle işbirliği içinde  sizlere en uygun ve kaliteli okul turnike geçiş sistemi hizmetleri vermektedir. Özellikle giriş çıkışların önemli olduğu okullar için çeşitli turnikeler tasarlıyoruz. Öğrenci geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan bu sistemler öğrencilerimizin güvenliği açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Amacımız bu güvenli turnike sistemlerini kullanarak okula yabancı kişilerin girmesini engellemektir. Böylece ortam eğitim öğretim için daha uygun olacak, dış tehditlere kapalı olacaktır. Çünkü turnike geçiş sistemlerinde okul kartlı geçiş sistemleri önemli bir yer tutar. Kartı olmayan kişilerin kullanımına uygun değildir. Kartı turnike bölmesine okutarak direkt şekilde geçiş yapma işlemi sağlanır.

Firmamızda bulunan turnikelerin en önemli özelliği ise herhangi bir bozulma, takılma ya da kart okumama gibi durumlar oluşturmayan kaliteli turnikelerin kullanılmasıdır. Okul turnike geçiş sistemi “saat gibi” hızlı şekilde çalışır. Mekanizmanın beyni kusursuz çalıştığı için de art arda geçişlerde herhangi bir karışıklık, durma olmaz. Bu nedenle Gazi turnike sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Okul turnike sistemleri fiyat ve özellikleri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You may also like...