Osmaniye Network Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Osmaniye Network Sistemleri

Osmaniye Network Sistemleri

Network sistemleri günümüz dünyasının kurumsal her içeriğinde yer alan olmazsa olmazlardandır. Temel mantığı en az iki kişi arasındaki veri mantığını bilgisayar ve  fiber optik altyapı ile ilgili donanım  içeriğiyle paylaşmak olan sistemlerin en genişini elbette ki internet ağı oluşturmaktadır. Birçok bağlı olduğu bileşenleri ve desteklediği sistemleri olan Osmaniye yapısal kablolama sistemin temel bileşenlerini ise network altyapı (paneller, kablo kanalları, prizler, kablolar, kabinler) ve aktif cihazlar (Hub, kablosuz ağ cihazları, bilgisayarlar gibi) oluşturmaktadır. Osmaniye network sistemleri olarak her konuda gerek eğitimli, donanımlı ve deneyimli teknik ekibimiz gerekse kurumsal misyon gereği standart ve kaliteden ödün vermeyen tavrımız ve tarzımızla bütün ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak için bulunmaktayız.

 

Firmamızın verdiği hizmetler ;

Osmaniye'de network sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

 • Bahçe Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Düziçi Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Hasanbeyli Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Kadirli Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Merkez Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Sumbas Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma
 • Toprakkale Network Sistemleri, Yapısal Kablolama, Fiber Optik Test ve Sonlandırma

Osmaniye Fiber Optik Sistemler

Fiber optik sistemler günümüzde oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir. Sebebi ise zamanın ilerleyişine hem ayak uydurmuş bir teknolojiyi hem de daha fonksiyonel ve maliyeti düşük bir özelliğe sahip olmasındandır. Zira fiber optik kablo ile kurulan network sisteminizde bakır telli sisteme göre pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Bu avantajlar ;

 • Fiber optik kablo  oldukça ince ve dayanıklılığı gerek üzerine bir zırh veya başkaca kaplamalarla sağlanabilen oldukça ince bir cam tel özelliğindedir. Böylelikle herhangi bir dışsal etkenin deformasyonuna yönelik önlemi ( kemirgen, ısı farklılıkları, nem durumu gibi) alınmış durumdadır. Mantığı da ışığı yansıtması temelidir.
 • Fiber optik kablo bakır kabloya göre daha da az yer kaplar ve daha hafiftir.
 • Yapısal kablolama sistemi dışındaki kablo sistemlerinin en büyük risklerinden biri yangındır. Çünkü bakır tellerin içerisinden elektrik akımı söz konusudur. Oysaki fiber optik kablo sistemlerinde elektrik söz konusu olmadığı için yangın riski hiç yoktur.

Osmaniye Fiber Optik Sonlandırma, OTDR Ölçüm ve Yapısal Kablolama

Uzman personel eşliği ve garantisinde ilerleyen bir işleyiş ile aklınızın almayacağı bir sorumluluk bilinci, projenin ilgili alanı özenle fizibiliteden geçirilerek en uygun olanı tespit edilip ona uygun uygulama yapılır. Mekanın bulunduğu yerden toprak yapısına, sıcak- soğuk farkına kadar detaylı inceleme yapılarak ortaya konan bir süreç izlenmektedir. Çıkabilecek olumsuz senaryoların ortadan kaldırılmasına yönelik ilerleyiş ve önlemler itinayla belirlenir.

Fiber optik projenin de uygun gördüğü içeriğe bağlı olarak altyapı en sağlıklı şekilde ve lokasyona uygun olarak oluşturulur. Projenin ön gördüğü içeriğe bağlı olarak da fiber optik sonlandırmayı gerçekleştirmektedir. Bu ise özel kutu sistemiyle gerçekleştirilmektedir. Fiber optik projelendirme kapsamında yapısal kablolama da oldukça önemli bir aşama olup network sisteminin sıkıntısız işleyişi için ortaya konan kademelerindendir. Kaliteli, uzman işçilik, standartlara uygun olarak oluşturulan yapısal kablolama, network sistemlerinizin kalitesini de arttırarak firmamızca uzun yıllar güvenle kullanımınıza sunulmaktadır. Fiber optik kablolama ve fiber optik sonlandırma işleminden sonra fiber optik altyapı işlemlerinin ne derece sağlıklı yapıldığına yönelik fiber optik test ölçümü yapılmaktadır.

Osmaniye Kablosuz Sistemler

Kablosuz sistemlerin avantajları ;

 • Uzak mesafe kullanımı için uygundur.
 • Ekipman açısından oldukça düşük maliyetlidir.
 • Kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Network sistemleri ciddi bir teknik donanım ve özeni gerektiren bir özelliğe sahiptir. Her şeyin başlangıç noktasının sağlamlığı sonraki olası problemleri de minimize edip sıfırlayabilmektedir. Dolayısıyla bu konudaki tercihinizde profesyonel bir destek her zaman gerekli olandır. Bu alanda bir riske girmeden en iyi proje ve hizmetle kurumunuza katkı sağlamak amacındaysanız  Osmaniye network sistemleri olarak hizmetinizdeyiz.

Yorumlar

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ

Blog

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Etiketler

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme