Otomatik Bariyer Sistemleri

Araçların, otoparka daha kontrollü ve güvenli bir şekilde giriş yapabilmesini sağlamak adına tasarlanan otomatik bariyer sistemleri, hız kazanmak adına da büyük bir öneme sahiptir. Her bütçeye hitap eden otomatik bariyer fiyatları sayesinde daha güvenilir ve kontrollü otoparklara sahip olma imkanına sahipsiniz.

Kumandalı Otopark Bariyer Sistemleri

Uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edilen ve sizlere kolaylık sağlayan kumandalı otopark sistemleri, son yıllarda kullanım alanını her geçen gün arttırmaktadır. Farklı uzunluklarda tasarlanıp satışa sunulan otomatik kapı bariyer sistemleri modelleri, dış darbelere karşı üstün bir dayanıklılığa sahiptir.

Kusursuz bir şekilde tasarlanarak montajı yapılmakta olan kumandalı otopark bariyeri sistemleri, hayatımızı kolaylaştırmaya ve güvenliği sağlamaya devam ediyor.

bariyer-sistemleri-calisma-prensibi

Katlanır Otopark Bariyer Sistemleri

Araçların izinsiz park etmesine müsaade etmemek adına tercih edilen katlanır otopark bariyeri sistemleri, açık ya da kapalı otoparklarda kullanılabilmektedir. Zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı yapıya sahip olan katlanır otopark bariyeri sistemleri, istenilen alana kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.

Kuruluma hazır olarak sizlere ulaştırılan ve zemine sağlam olarak monte edilen katlanır otopark bariyer sistemleri, oldukça fazla alanda kullanım olanağı sunmaktadır. İzinsiz park etmelerin önüne geçerek tatsız olayların meydana gelmesini önleyen katlanır otopark bariyer sistemleri, bu anlamda tercih edilebilecek en pratik çözümler arasında yer almaktadır. Hem uyarıcı hem de engelleyici bir görev üstelenen bu ürün uygun fiyat avantajları ile satışa sunuluyor.

You may also like...