Otopark Sistemleri

Günümüzde taşıt kullanımı gittikçe yaygınlaşırken otopark için gerekli alanlar düzenli olarak kullanılmaktadır. Otopark sistemleri için gerekli tedbirler bariyer şeklinde alınır. Toplumsal olarak kullanılan otopark sistemleri alışveriş merkezlerinde, parklarda ve kamusal alanlarda kullanılmaktadır. Otoban yollarda ve bariyer sisteminin gerekli görüldüğü yerlerde otopark geçiş sistemleri uygun fiyatlarla firmalarda satılmaktadır. Güvenliği tam anlamıyla sağlamak adına ücretli otopark sistemleri kalabalık ortamlarda daha çok kullanılmaktadır.

otopark-sistemleri

Geçiş Yapılan Yollarda Bariyer Güvenliği

Antensiz kullanılan bariyer sistemleri elektriksel aksamı bakımından çok kalitelidir. Otopark bariyer sistemleri yoğun kullanım alanlarında aktif olarak yer almaktadır. Araçların geçişini düzenleyen ve bariyer kolun havaya kalkmasıyla aracın geçmesini sağlayan düzenek otopark bariyer sistemleri olarak yer almaktadır. HGS ve OGS ile birlikte bu bariyerler araçların olduğu yerde artık çok farklı ve yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Bariyer Sistemleri İle Gelen Kalite

Bariyer sistemlerinin üzerine flaşör takılarak daha belirgin hale gelmeleri sağlanır. Bariyerlerin kolu sabit olmadığından gerekli anlarda yukarıya çıkıp aşağıya iner. Bu sistemlerin düzenli olarak kontrolü sağlanmaktadır. Otoparka giriş yetkisine sahip araçların beklemeden güvenli bir şekilde geçmeleri bu bariyerler sayesinde daha kolay olmaktadır. Açık ve kapalı şekilde olan bariyerler 3 ila 6 metre arasındadır. Otopark bariyeri fiyat konusunda güvendiğiniz firmadan bilgi edinerek montaj aşaması için randevu alabilirsiniz. En güvenli olması gereken yerler otopark alanları olduğundan buralara kurulan otopark bariyer sistemleri güvenliği arttıracaktır.

You may also like...