Şifreli Turnike Sistemleri

Güvenliğin sağlanması, ortamın huzurunu koruma amacıyla birtakım önlemler alınması oldukça doğaldır. Bu önlemlerden biri de turnike sistemleridir. Turnike geçiş sistemleri okullarda, iş yerlerinde, hastanelerde, karakollarda sık sık kullanılan en yaygın geçiş sistemlerindendir. Güvenliği sağladığı gibi giriş çıkışlarda da yöneticinin genel olarak bilgi sahibi olmasını sağlar. Şifreli Turnike Sistemleri , turnikeli geçişlerde oldukça avantaj sağlamaktadır.

tansa-turnike

Şifreli geçiş turnike sistemleri çalışma prensibi olarak, kişiye özel atanan şifreler veya belirlenen belli şifrelerle girişlerin kontrol altına almaktadır.  Doğru şifre girildiği takdirde turnike geçişe izin verecektir. Böylece tek bir şifreyle geçişler yetkilendirilir. İstenilmesi durumunda personel takip yazılımları sayesinde bu geçişler analiz edilerek raporlandırılabilmektedir.

Bizler Elektronik Güvenlik Sistemleri firması olarak Tansa turnike firmasıyla ortak çalışmaktayız. “Saat gibi çalışan turnikeler” ihtiyacınız olan kaliteli turnikeleri temin ederek turnike ihtiyacı olan yerlere ulaştırmaktayız.  Özellikle de şifreli turnike sistemleri oldukça etkili, güvenliğe yardımcı olan sistemlerdir. Şifreyi bilmeyen kimse bu turnikeyi kullanarak geçiş sağlayamamaktadır. Bu sayede hem yanınızda kart taşıma gereksinimi duymadan hemde kontrollü bir şekilde geçiş işlemlerini sağlayabilirsiniz. Şifreli turnike geçiş işlemleri personel takip sistemi, öğrenci takip sistemi, yemekhane sistemleri gibi pek çok alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. Şifreli turnike fiyat avantajlarımız da firmamız içerisinde oldukça uygundur. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı turnikelere sahip olabilirsiniz.

Şifreli Turnike Fiyat ve özellikleri bakımından çok çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerimiz gayet kaliteli ve sorunsuz çalışır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaz. En çok tercih edilen şifreli turnike sistemleri fiyatları ise oldukça uygun olarak görülmektedir.

You may also like...