Spor Salonu Turnike Sistemleri

Spor salonu turnike sistemleri spor salonlarını kullanan üyelerin hangi saat ve günde hangi alana giriş yaptıklarını kolaylıkla öğrenebilmenizi ve bu konuda yetkilendirmeye sağlayabileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemler ile kimin hangi kapıdan giriş yapacağını da belirleyebilir ve kısıtlayabilirsiniz. Spor salonu üye takibi, spor salonu sahiplerini tarafından giriş ve çıkışın kontrol etmekte zorlanılması sonucunda ortaya çıkmıştır. Basit ara yüzü sayesinde kısa bir eğitimden geçirilen herkes kolaylıkla kullanım sağlayabilir. Basit kullanımı ile üye takibi yapmanıza yardımcı olacak olan üye takip programını spor salonu turnike sistemleri ve bu turnike sistemleri üzerine konumlandırılan pdks cihazları ile birlikte kullanabilirsiniz.

spor-salonu-turnike-sistemleri

Bir alana geçiş yapılırken belirli kimlik sistemlerinin okutulduğu ya da jeton ile geçiş yapıldığı turnike sistemleri firmamız tarafından hizmet alanı içerisinde yer alır. Spor salonu turnike sistemleri üretici firmamız bünyesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biridir. Spor salonu geçiş sistemi olarak bilinen bu hizmet seçeneği kaliteli bir şekilde müşterimize sunulur. Spor salonu kartlı geçiş sistemi şeklinde de turnikelerde kartlı geçiş sistemi ile geçişleri yapabilmek mümkündür. Firmamız bünyesinde verilen spor salonu turnike sistemleri üye takip hizmetleri ;

  • Spor Salonu Kartlı Geçiş Sistemleri
  • Spor Salonu Parmak izi Geçiş Sistemleri
  • Spor Salonu Şifreli Geçiş Sistemleri

Spor Salonu Üye Takip Sistemi

Tansa turnike sistemleri ile entegre olarak çalışan Spor salonu Üye Takip Sistemi ile tüm bu yetkilendirmeler kolaylıkla sağlanmaktadır. Spor salonu turnike fiyatları ve özellikleri bakımından sektör içerisinde fiyat performans açısından kaliteli hizmet verilmektedir. Spor salonu turnike sistemleri firmaları içerisinde yer alan firmamız, alanında uzman olan çalışanları ile beraber kaliteli hizmet ve ürün altyapısı sunmaktadır. Müşterilerimize yüksek kalite ile beraber uygun fiyat garantisini sunarak en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi haline gelen firmamız bünyesinde spor salonlarında kullanılabilecek olan turnike geçiş sistemleri yer alır.

You may also like...