Tansa Turnike Sistemleri

Tansa 1983 yılında farklı sektörlerde faaliyet göstermek için kurulmuş ve daha sonra elektronik güvenlik sistemleri alanında çalışmalar yapmaya başlamıştır. Günümüzde çeşitli tansa turnike modelleri ve turnikeleri çalıştıran sistemlerin imalatına başlamıştır. Güvenlik sistemlerindeki deneyimlerini artırarak kaliteli ürünler ortaya koymaya başlamıştır.

tansa-turnike

Tansa firmasının Turnike Modellerinin tüm çeşitlerinde ileri teknoloji ve modern mühendislik çözümleri kullanılarak, uygulanabilir tüm şartlar yerine getirilerek, konusunda uzman yönetici kadro ve personeller ile müşterilere kaliteli ürün ve hizmet sunulması taahhüt edilmektedir.

  • Tansa boy turnike modelleri ile stadyum girişlerinde, cezaevi girişlerinde her türlü güvenlik önlemlerinin alınmasında yardımcı olmaktadır.
  • Tansa tripod turnike modelleri iç ve dış alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve okul, şirket, spor salonları gibi farklı alanlara girişleri düzenlemek için kullanılmaktadır.
  • Tansa hızlı geçiş turnike sistemleri bankalar, holdingler gibi lüks ve prestijin ön plana çıktığı yoğun ziyaretçi ve personel girişinin gerçekleştiği binalar için tasarlanmış iç ortam ürünleridir.
  • Tansa vip turnike olarak bilinen modellerden olan Tansa Swing Gate turnike modeli olarak da bilinmektedir. Genellikle engelli ve vip geçişleri için tasarlanmıştır. Motorlu bir mekanizma ile çalışmakta ve estetik görünüme sahiptir.

Firmamız tüm turnike sistemleri perojelerinde Tansa turnike ürünlerini kullanmaktadır. Tansa Turnike fiyatları için firmamız ile görüşebilir, ihtiyacınız olan modele ve turnike sayısına göre sizlere en uygun fiyat teklifimizi gönderebiliriz. Tüm ürünlerimiz kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış dayanıklı ürünlerdir.

You may also like...