Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri

Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri

Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri; kişi veya toplulukların kontrollü şekilde geçişini sağlayan sistemlerdir. Uşak ilk şeker fabrikasına sahip olması dolayısıyla ilk elektriği kullanan şehir olması, eşsiz manzaralı kanyonları, kilim ve halı üretimiyle ülkemizde önemli şehirlerdendir. Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri şehrin bu önemini güven ve huzurla devam ettirmesi için çok önemlidir. Sanayide ıyı bir yol katetmiş şehrimiz Uşak Geçiş Kontrol Sistemleriyle bünyesindeki tüm kurum ve kuruluşların belirli bir disiplinle devamını sağlar.

Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri;

-hastahanelerde,

-okullarda,

-Şirketlerde,

-AVMlerde,

-Hapishanelerde,

-SGK ve diğer kurumlarda,

-Havaalanlarında,

Kullanılır.

Uşak Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Uşak Geçiş Kontrol Sistemlerinden hangisini tercih edileceği kişisel ya da kurumsal ihtiyaçlarla örtüşülmelidir. Binanın yapısı, giriş yapacak kişi sayısı göz önünde tutularak basit bir sistem mi yoksa daha geniş bir güvenlik sistemi mi gerekiyor araştırılmalı. Sonuç olarak Geçiş Kontrol Sistem hangisi tercih edilirse edilsin önemli olan hızlı ve kolay bir geçiş yapılabilmesidir.

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ; Uşak Geçiş Kontrol Sistemlerinde en çok kullanılan çeşitlerden bir tanesidir. Geçiş Kontrol Sistemlerinin kullanım amacı çalışanların ve gelen misafirlerin giriş çıkışlarını kontrol altına alarak, bununla alakalı verileri raporlamaktır. Terminaller üzerinde biriken durum bilgileri online ya da offline olarak bilgisayara aktarılabilirken ayrıca PDKS yazılımlara entegre edilebilir. Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri;

*sitelerde,

*spor merkezlerinde,

*plazalarda vb yerlerde kullanılmaktadır.

Uşak Geçiş Kontrol Sistemlerinde iş dünyası için en çok tercih edilen geçiş Kontrol Sistemlerinin başında Kartlı Geçiş Sistemi gelir. Yaygın olarak plastik şeritli geçiş kartlarının arkalarında siyah manyetik bir bant bulunur. Okuyucudan geçirilerek geçiş sağlanır. Ucuz olması sebebiyle de Geçiş Kontrol Sistemleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

Pin kodu ya da şifre girerek geçişe izin veren Geçiş Kontrol Sistemleri de sadece yetkili ya da izinli kişilerin giriş yapmalarının istendiği yerlerde kullanılır. Bu bazen bir bankada olabilir bir apartman kapısı da Proximity kartları da plastik kartalara benzer bir mantık da işler. Bu Kartların kullanıldığı Geçiş Kontrol Sistemlerinde, manyetik şifre yerine bilgisayar çipi kullanılır.

TURNİKE GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Uşak Geçiş Kontrol Sistemlerinden.gündelik hayatta az rastladığımız ama hızla yayılan biyometrik okuyucular ise parmak izi yüz tanıma gibi fiziksel özelliklerine dayalı bir geçiş güvenliği üzerine kuruludur. En güvenli geçiş Kontrol Sistemlerinden biri olması yanı sıra en pahalı sistemlerinden de biridir. Bilgisayarla yönetilen Geçiş Kontrol Sistemleri diğer alarm sistemleriyle'de entegre edilebilir. Örneğin yangın alarmıyla birlikte kapılardan giriş çıkışın otomatik olarak serbest bırakılması mümkündür.

Geçiş Kontrol Sistemleriyle birlikte Personel devamlılık kontrol sistemleri gibi zaman zaman kontrollü sistemler ve bununla birlikte geliştirilmiş yazılımlarda özellikle kurumsal şirketler için gitgide daha önemli bir yer tutmaktadır. Şirket yönetiminde hem güvenlik konusunda hem de çalışma saatleri ya da devamlılık gibi kontrol amaçları veri toplanmasında Geçiş Kontrol Sistemleri önemli bir veritabanının hızlı bir şekilde toplanmasını sağlanmaktadır.

Uşak Geçiş Kontrol Sistemleri

*Yetkisiz geçişleri önler.

*Zaman tasarrufu sağlar.

*Düzen oluşturur.

*Sistem sayesinde personelin fazladan çalıştırılmasının önüne geçerek  iş yükünü azaltır.

*Geçiş kısıtlandırılmaları sayesinde özel alanları kontrol altına alır.

Uşak'da Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

  • Banaz Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
  • Eşme Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
  • Sivaslı Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
  • Ulubey Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
  • Karahanlı Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri

Tüm bu avantajları ile Geçiş Kontrol Sistemleri montajında en kaliteli materyaller kullanılarak En iyi kadrolarla çalışılmalıdır. Bu konuda alanında uzman kadrosu ile çalışan, halkla ilişkileri her zaman kuvvetli Gazi Teknoloji San.TİC A.Ş ile çalıştığınız için teşekkür ederiz.

 

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme