Van Geçiş Kontrol Sistemleri - Gazi Information Teknoloji | Elektronik Güvenlik Kontrol ve Network Sistemleri
Van Geçiş Kontrol Sistemleri

Van Geçiş Kontrol Sistemleri

Van Geçiş Kontrol Sistemleri; kişi veya toplulukların Güvenli giriş-Çıkışlarını sağlayan sistemlerdir. Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük illerinden biri olan Van kaleleriyle, dünyaca ünlü kedisiyle, dört mevsim turizme elverişli coğrafyasıyla her yıl binlerce turist ağırlamaktadır. Van Geçiş Kontrol Sistemleri şehir için her zaman önem arz etmekte,her çeşit Geçiş Kontrol Sistemi kullanılmaktadır. Düzen,güvenlik ve kayıt gibi avantajlar sunan Geçiş Kontrol Sistemleri, günümüz teknolojisine %100 uyum sağlamaktadır. Böylelikle  şehirdeki her türlü giriş ve çıkışın en emniyetli şekilde oluşturulmasında kullanılmaktadır. Geçiş Kontrol Sistemileri kullanılacağı yere ve ihtiyaca göre farklı sistemler bulundurmaktadır.

Van Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Van Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri;

Proximity ve mifare kart ve kart okuyucularının kullanarak oluşturduğu sistem türü, giriş ve çıkış gibi işlemlerin kart okuyucu hizmeti ile günümüze sunulmasını kapsamaktadır. Akıllı geçiş kontrol sistemini aktif ederek oluşturulan ekipmanlar doğrultusunda, personel/ziyaretçi kartları, online/offline geçiş kontrol paneli,geniş kontrol programı gibi birçok ayrıntı üzerinden bilgiler elde edilmesini sağlar. Van Kartlı Geçiş Kontrol Sistemlerinde şirketlerde, yemekhanelerde, üniversitelerde, resmi kurum ve kuruluşlarda plazalarda, hastahanelerde, hapishanelerde, müzelerde, avmlerde kullanılan bu sistem kurulum olarak en ekonomik olanıdır. bu yüzden çok tercih edilebilir.

Van Parmak İzi  Geçiş Kontrol Sistemleri ;

Direkt olarak parmak izi tanımlayarak, 50.000’e yakın kişiyi hafızada ayrı bir ID ile oluşturabilen bu sistem türü, günümüz şartlarında en kullanışlı ve en çok sükse yakalayan ürünlerden bir tanesi olarak gözlemlenmektedir. Kişinin, farklı 10 parmağını birden tanımlaya bilerek geçiş izni veren sistem türü bir çok alanda da aktif olarak kullanılabilme kapasitesine sahiptir. Kapı, turnike ve otopark bariyeri gibi sistemler üzerinde yer alan parmak izi okuyucu sistem ile birlikte geniş aralıklarla sistemden faydalanma olanaklarına sahip olmayı sağlar. Van  Parmak İzi Geçiş Kontrol sistemleri Hava alanında, otellerde, askeri binalarda  ve buna benzer yerlerde kullanılır. Maaliyet olarak daha pahalıdır. Ama güvenlikte Van Kartlı Geçiş Kontrol Sistemine göre daha avantajlıdır. Başkalarının kartlarının kullanılıp kullanılmadığını takip için ekstra insan gücüne ihtiyaç duyuluyorken; Van Parmak izi Geçiş Kontrol sistemi kişiye özel olduğundan direk geçişin sağlanmasını kolaylaştırır. Böylece insan gücüne olan ihtiyacın azaltılıp,personel sayısında tasarrufuda neden olabilir.

Van Turnike Geçiş Kontrol  Sistemleri

Fabrikalar, eğlence alanları, tesisler vb tesislerde giriş çıkış güvenliğinin sağlanması için kullanılan Van Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri, ücretli biletli yerlere girişleri yaparken kaçak girişler engelleyerek olası sıkıntıların önüne geçilmesinde yardımcı olur.

Van Geçiş Kontrol Sistemleri birçok avantaj sağlamaktadır;

*Personel giriş-çıkışını takip ederek fazla mesainin, personel devamsızlığının kolayca hesaplanarak maaşın belirlenmesini, maaş bordrolarının hazırlanmasını sağlar.

*Herkesin yetki alanlarının oluşturulmasını, böylece disiplinin ve düzenin oluşmasını sağlar

*Bu uygulamanın yapıldığı tüm alanların güvenli olmasını sağlar.

*Toplu organizasyon ve programların yapılmasında güvenilir bir ortamın oluşmasında kolaylık sağlar.

*Tüm alanların yetkilendirilip, yetkisiz geçişlerin önüne geçilmesini sağlar.

*Yetki alanlarının belirlenmiş olmasıyla gereksiz meşguliyeti engeller.

Geçiş Kontrol Sistemlerinden Van Bariyer Geçiş Kontrol Sistemleri de günlük yaşamımızda en çok karşılaştığımız otopark girişlerinde bulunan otomatik kollu bariyer sistemleridir. Otoparka giriş çıkış yapan araçların kontrolünü sağlamak, yasak yerlere parkı engellemek ve giriş çıkış saatlerini kontrol altına almak amacıyla kullanılır. Van Bariyer Geçiş Kontrol Sistemlerinde bu sayede binlerce araç aynı anda kontrol edilebilir. Van Bariyer Geçiş Kontrol Sistemlerinde bir yazılımla plaka tanıma, jetonlu geçiş, araç giriş çıkışları kayıt halinde tutulabilir. Gelişmiş teknoloji ile üretildiğinden çok kısa sürede algılama yapabilir. Bu da otopark girişinde veye çıkışında oluşabilecek uzun kuyrukların önüne geçer. Ayrıca yabancı araçların hızla belirlenmesini sağlar. Güvenlik açığının en aza indirgenmesini sağlar.

Van'da Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

 • İpekyolu Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Erciş Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Tuşba Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Edremit Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Özalp Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Çaldıran Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Başkale Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Muradiye Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Gürpınar Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Gevaş Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Saray Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Çatak Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri
 • Bahçesaray Geçiş Kontrol, Bariyer ve Turnike Sistemleri

Van Geçiş Kontrol sistemleri arz ettiği büyük önem göz önünde tutularak En Kaliteli ekiplerle çalışarak Van Geçiş Kontrol Sistemleri Montajı yapılmalıdır. bu konuda uzman kadrosu ve En Uygun Fiyatları ile Gazitek Ticaret San.A.Ş yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorumlar

  Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayımlanmayacaktır.*

© Copyright 2020 - GAZİ INFORMATION TEKNOLOJİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Neler Yapıyoruz?

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Ücretsiz Keşif
&
Projelendirme