Vip Turnike Sistemleri

Vip Turnike Sistemleri

Swing Gate turnikeler Vip  turnike sistemleri ve engelli geçişleri için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Estetik görünüm ve dekorasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş motorlu turnike sistemleridir.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin önemli bir bölümünü oluşturan turnike sistemlerinde, sektörün en çok tercih edilen tansa turnike ürünlerini kullanmaktayız. Özellikle tüm engelli ziyaretçi ve personel için firmanın imal etmiş olduğu, güvenliği üst seviyede tutarak engelli kişilere geçiş kolaylığı sağlayan engelli turnike çeşitleri, müşterilerimiz tarafından oldukça rağbet görmektedir. Engelli turnike fiyatları ve özellikleri tercih edilen modellere göre değişmektedir. Firmanın üretmiş olduğu kaliteli ve dayanıklı swing gate turnikeleri, konforundan ve şık görünümünden dolayı vip turnike sistemleri olarakta adlandırılabilmektedir.

vip-turnike-engelli-turnike

Vip Turnike Fiyatları ve Özellikleri

Elektronik güvenlik sistemlerinde kullanılan vip turnike sistemleri, ihtiyaca en iyi cevap verebilen sistemlerdir. Bu ürünlerin tamamı paslanmaz çelikten imal edildiğinden iç ve dış mekanlarda uzun süreler deforme olmadan kullanılabilmektedir. Açma ve kapanma esnasında araya insan sıkışmasını engelleyen ve tam otomatik olan bu sistemde kanat olarak cam veya pleksiglas kullanılmaktadır. Bu güne kadar birçok büyük firma ve kuruluşlarda kullandığımız bu turnike sistemleri sayesinde oldukça olumlu geri dönüşümler almaktayız. Firma olarak müşterilerimize en iyi ve en uygun hizmetleri vermek için uyguladığımız vip turnike fiyatları sektörde kalite performans açısından oldukça avantajlıdır.

You may also like...