Denizli +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kumandalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Plaka Okumalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Hgsli Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kartlı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 4.5 Metre Perde Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Teleskopik Mantar Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Road Blocker Bariyer

Denizli Bariyer Geçiş Sistemleri

Günümüzde nüfus ağırlıklı olarak metropollerde yaşamaktadır. Şehirler kalabalıklaşıp genişledikçe güvenliğe yönelik ihtiyaçlar da artmaktadır. İnsan nüfusuyla birlikte fazlalaşan araçlar beraberinde otopark inşaasını da getirmektedir. Bu durumda hem otoparka yapılan giriş çıkışların hem de trafiğin düzenlenmesi için Bariyer Geçiş Sistemleri olarak adlandırılan teknolojik cihazlar geliştirilmiştir. Bariyer Sistemleri sayesinde binaların girişlerinde kontrol noktaları kurulabilir, otopark trafiği düzenlenebilir, giriş ve çıkışlar denetlenebilir. Piyasada kullanım yerine ve tasarım şekline göre çeşitlilik arz eden farklı Bariyer Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür.

 

Denizli Bariyer Geçiş Sistemleri Nedir?

Yaşam alanlarının olumsuz dış etkenlerden korunması, araç trafiğinin düzenlenmesi, istenmeyen araçların girişinin engellenmesi amacıyla geliştirilen teknolojik cihazlara Bariyer Sistemi adı verilir. Araç Bariyer Sistemleri ile siteler, alışveriş merkezleri, kampüsler, kamu binaları, hastaneler, limanlar ve otoparklarda sıkça karşılaşmak mümkündür. Can ve mal güvenliğinin sağlanmasında oldukça etkili olan bu cihazların mantar bariyer sistemi, plaka tanıma sistemi ve otopark bariyeri gibi birbirinden farklı türevleri mevcuttur.

 

Denizli Bariyer Geçiş Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

Denizli Otopark Bariyeri: Otoparka giriş çıkış yapan araçların kontrol altında tutulabilmesi ve otopark trafiğinin düzene koyulabilmesi için otopark bariyerlerinden yararlanılır. Bu teknolojik cihazlarda 6 metreye varan uzunlukta bariyerler kullanıldığı için Kollu Bariyer adı verildiği de bilinmektedir. Pek çok yerde bulunan Otomatik Bariyer Sistemleri dedektör, fotosel ve akıllı kollardan meydana gelir. havaalanları, otoparklar, siteler ve alışveriş merkezlerinde sıkça görülen Kollu Bariyer Sistemleri ile dış etkenler korunan güvenli yaşam alanları oluşturulabilir. Bu teknolojik cihazların kurulumunda kumanda, Hidrolik Bariyer ve kartlı geçiş sisteminden yararlanıldığı görülür. Ayrıca Katlanır Otopark Bariyeri gibi farklı çeşitler ile karşılaşmak da mümkündür. Kullanıcı dostu yazılımı, pratik tasarımı ve dayanıklı malzemesine bağlı olarak yoğun bir talebe maruz kalması nedeniyle çeşitli Hidrolik Bariyer Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür.

 

Denizli Mantar Bariyer: Mantar Bariyer Sistemleri nüfusun yoğun olduğu ve trafiğin fazla görüldüğü yerlerde kullanılır.  Bu cihazlar sayesinde hem trafik düzenlenir hem de yüksek seviyede güvenlik tesis edilebilir. Farklı çaplarda üretilebilen mantar bariyerler havaalanları, alışveriş merkezleri ve trafiğe kapalı olan sokak ile caddelerde tercih edilir. Farklı bütçe aralıklarına uygun olacak şekilde Mantar Bariyer Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür. Hidrolik Mantar Bariyer ve Otomatik Mantar Bariyer olmak üzere iki adet çeşitle üretilen mantar bariyerler yaygın bir kullanım ağına sahiptir.

 

Denizli Bariyer Geçiş Sistemleri

Denizli Road Bloker: Road Bloker Sistemleri ile plazalarda, alışveriş merkezlerinde ve kamu binalarında sıkça karşılaşılır. Bunun nedeni ise Blok Bariyer olarak da adlandırılan bu teknolojik cihazların yüksek seviyede güvenlik sağlıyor olmasıdır. Blok Bariyer Sistemleri kullanılarak güvenlik açısından geçiş üstünlüğüne sahip olan araçlara öncelik verilir ve öte yandan da trafik akışı denetim altında tutulur. Yol Engelleyici Bariyer Sistemleri paslanmaz çelik gövdeli olarak üretilir ve oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. İstenildiği gibi uzaktan kontrolle veya manuel bir şekilde kolayca kullanılabilir.

 

Denizli Ücretli Otopark Sistemleri: Kullanım saatine veya abonelik usulüne göre ücret tahsilatının yapıldığı otoparklarda Ücretli Otopark Sistemi olarak tabir edilen teknolojik cihazlar kullanılır. Ücretli Otopark Hizmetleri ile hem otopark abonesi olan bireylerden hem de diğer araçlardan saatlik veya günlük bazda otopark ücreti tahsil edilir. Günümüzdeki otopark işletmeciliğinin vazgeçilmez bir parçası olan Otopark Otomasyon Sistemleri sayesinde az personel maliyetiyle otopark idaresi yerine getirilebilir.

 

Denizli Plaka Tanıma Sistemleri: Trafikte sürücüler ile yayaların can ve mal güvenliğinin sağlanması hayati bir öneme sahiptir. Bu kapsamda kullanılan plaka tanıma sistemleri sayesinde kayıp veya çalıntı araçlar zaman emniyet tarafından kolayca bulunabilir, trafik kurallarını çiğneyen araçlar tespit edilerek ceza kesilebilir, trafik kazasında suçlu taraf ayırt edilebilir ve trafikte düzen sağlanabilir. Otopark Plaka Tanıma, AVM Plaka Tanıma, Otel Otoparkı Plaka Tanıma, Otoyol Plaka Tanıma, Kantar Plaka Tanıma ve Tedes Plaka Tanıma olarak farklı tasarımlara sahip olan plaka tanıma sistemleri ayrıca destekleyici teknolojik sistemlerle entegre edilerek de kullanılabilir. Bu destekleyici sistemler arasında yer alan Mobil Plaka Tanıma Sistemi ve Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi ile hız sınırını aşan sürücülere ceza kesilebilir, trafik kuralarını ihlal eden araç plakaları emniyet tarafından bulunabilir. Trafik güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra otoparklardaki Ücretli Otopark Plaka Tanıma ile de araçların otoparkta bulunduğu süre doğrultusunda tahsil edilmesi gereken ücret hatasız olarak belirlenir.

 

Denizli Site Otopark Sistemleri: Metropol hayatının önemli bir parçası olan siteler kalabalık nüfusun ve aynı oranda fazla miktardaki aracın bir arada barınabildiği yaşam alanları olarak bilinir. Diğer yerlere kıyasla özel güvenliğe sahip olduğu için daha korunaklı olan sitelerde orada ikamet eden kişilere özel olarak tahsis edilen otoparklar da mevcuttur. Site Otopark Sistemi adı verilen teknolojik cihazlar sayesinde otoparka yabancı araçların girmesi kolayca engellenir. Site Araç Giriş Sistemleri kullanılarak hem sitenin hem de otoparkın güvenliği sağlanabilir. Siteye otopark içerisinden yabancıların sızması önlenir. Site Araç Giriş Çıkış Sistemleri manuel olarak ya da uzaktan kumandayla kullanılabilen bir tasarımla üretilir.

 

Denizli Hgs Otopark Sistemleri: Otomatik Bariyer geçiş sistemlerinden en çok tercih edilenler birisi de etiketler sayesinde işlev gösteren Hgs Otopark sistemleri olarak bilinir. Hgs otopark sistemleri Hgs Anten, Hgs Okuyucu, Rfıd Okuyucu ve Rfıd Etiketi adı verilen parçaların bir araya gelmesiyle kullanılır. Ayrıca plaka etiketi, araç etiketi ve Otomatik Bariyer de sistemin diğer işlevsel unsurularından sayılır. Hgs sisteminde esas olan otomobil plakasıyla eşleştirilen etiketlerdir. Anten tarafından okunarak sistemin algıladığı etiket sayesinde bariyer açılır ve otoparka giriş gerçekleşir.

 

Denizli’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Bariyer Geçiş Sistemleri Denizli ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin uzman kadrosu tarafından güvenle ulaştırılmaktadır. Denizli’nin tüm ilçelerine yaygın servis ağımız ve tecrübeli teknik ekibimizle hizmet ulaştırmaktayız.

 

Denizli’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler ise şöyle:

 

 

Denizli Bariyer Geçiş Sistemleri diye düşünüldüğünde Türkiye’nin ayırt etmeksizin her köşesine başarıyla hizmet ulaştıran Gazi Information Teknoloji’den güvenle destek alabilirsiniz. Elektronik güvenlik sistemlerinde 2004 yılından beri üstün kalite anlayışla rakiplerini geride bırakmayı başaran alanında öncü olan firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden de güvenle yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız