Denizli +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Villa Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ip Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Apartman Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ofis Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART 87709TM

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART 42 P IP

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego GL471/TD7 Güvenlik Konsolu

Denizli Görüntülü Diafon Sistemleri

Apartmanlar, siteler ile villalar için geliştirilen sesli ve görüntülü iletişim kurmayı sağlayan, kapı girişlerine kurulan güvenlik sistemlerine Görüntülü Diafon adı verilir. Günümüzde bir zorunluluk haline gelen güvenlik tedbirleri kapsamında hemen hemen her evde ve apartmanda diafon sistemi ile karşılaşmak mümkündür. Evlerin yanı sıra iş merkezleri, otellerin resepsiyonları ve ofislerde de görüntülü diafon yaygın olarak kullanılır. Bu teknoloji sayesinde dış kapının zilini çalan kişi kolayca görüntülenebilir, kapının kilidi anahtara gerek kalmaksızın tek bir tuşla açılabilir. Görüntülü diafonlar hırsızlık sabotaj girişimi ve kötü niyetli kişilerin binaya girmesine engel olmakta oldukça etkilidir. Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi Görüntülü Diafon Sistemleri Denizli ilinde de güvenliğin tesis edilmesi için yoğun olarak tercih edilir.

 

Görüntülü Diafon Sistemi Nedir?

Görüntülü Kapı Zili olarak da adlandırılan görüntülü diafonlar günümüzde en çok kullanılan güvenlik cihazlarının başında gelir. Pek çok inşaat firmasının apartmanlar henüz yapım aşamasındayken bile projeye eklediği bir donanım olan görüntülü diafonlar sayesinde sitelerin, toplu konutların, ofislerin ve yılların güvenliği sağlanabilir. Görüntülü Diafon sistemi ile dış kapının zilini çalan kişi monitörden görüntülenebilir, dışarıdaki kişiyle sesli iletişim kurulabilir. Dış kapı tek bir butona basmak suretiyle kolayca açılabilir.

Görüntülü diafon sistemleri boyutları 7 inçe kadar çıkan monitörlere sahiptir. Bu monitörler sayesinde kapının zilini çalan kişi görülebilir. Ayrıca kapıcıyla, güvenlik birimiyle, sosyal tesislerle de diafon kanalıyla görüşebilmek mümkündür. Bazı apartman ve sitelerde dairelerin birbiriyle haberleşmesini sağlayacak şekilde tasarlanan Görüntülü Diafon Bağlantısı da mevcuttur.

 

Denizli Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemi Nasıl İşlev Gösterir?

Görüntülü Diafon Markaları zil paneli, güç kaynağı ve daire içi monitörler olmak üzere çeşitli ana bileşenlerden oluşan cihazları tüketicinin beğenisine sunar. Bu unsurlar sayesinde dış kapı ve diğer dairelerle kolayca sesli ve görüntülü iletişim kurulabilir, güvenli bir yaşam alanı elde edilebilir.

Günümüzde oldukça yaygın bir ev teknolojisi olan akıllı ev sistemi ile de entegre edilebilen görüntülü diafonlar mobil uygulama üzerinden takip edilebilir. Akıllı telefona, bilgisayara veya tablete yüklenen mobil uygulama üzerinden görüntülü Diafon Sistemi etkin hale getirilebilir, monitörler takip edilebilir, komut verilerek kapının açılıp kapanması sağlanabilir. Bu sebeple pek çok iş merkezi, rezidans ve sitelerde diafon sistemi sıkça tercih edilir.

Görüntülü diafonlar diğer güvenlik uygulamaları arasında yer alan hırsız alarm sistemleri, yangın alarmı ve güvenlik kamerasıyla da uyumlu bir şekilde işlev gösterebilir. Böylece oteller, resepsiyonlar, oyun parkları, eğlence alanları ve otoparklar da görüntülü diafon sistemi ile denetlenebilir.

Diafon sistemi satın alınmadan önce mutlaka hangi özelliklere ihtiyaç duyulduğu tespit edilmelidir. İhtiyaçlar ve bütçe limiti doğrultusunda en uzun garanti süresine, en çok bakım ağına ve en kaliteli, en net görüntü ile ses iletimi sağlayan diafon seçilmelidir.

 

Denizli’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Gazi Information Teknoloji olarak Denizli’nin her yerine hizmet ulaştırıyoruz. Denizli’de görüntülü diafon sistemleri konusunda hizmet götürdüğümüz ilçeler ve faaliyetlerimizin listesi ise şöyle:

 

 

Siz de evinize veya iş yerinize görüntülü Diafon Sistemi kurulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece evinize girmek isteyen kişilerin kim olduğundan emin olarak güvenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bu amaçla Denizli Görüntülü Diafon Sistemleri denildiğinde kalitesi, geniş servis ağı ve uzman ekibi ile akla gelen Gazi Information Teknoloji’den danışmanlık alabilirsiniz. Görüntülü Diafon sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz keşif formumuzu doldurarak ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca bilgilerinizi ileterek firmamız veri tabanında müşteri kaydınızı da oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap