Denizli +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Gazitek Bakıcı Kamerası

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua Covid-19 Tespiti İçin Vücut Sıcaklığı Ölçüm Termal Kamera Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Villa Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua Ev ve İş Yerleri İçin 4lü AHD Kamera Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua IPC-HFW5830EP-Z IP Kamera 8MP IR Bullet Network Kamera

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua SD6AL230F-HNI IP Kamera 2MP 30x Starlight Lazer PTZ Network Kamera

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Uniview Ev ve İş Yerleri İçin 8li IP Kamera Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Dahua IPC-HDW4231EMP-ASE-0280B 2MP IR Eyeball Network Kamera

Denizli Güvenlik Kamera Sistemleri

Kalabalık şehir yaşamının beraberinde getirdiği güvenlik zafiyetine karşı tedbirli olmak amacıyla pek çok kişi tarafından Kamera Sistemleri kullanılır. Bu teknolojik cihaz sayesinde istenilen yer, istenildiği zaman orada bulmaya gerek kalmaksızın uzaktan izlenerek takip edilebilir. Diğer elektronik güvenlik sistemlerine kıyasla hem daha düşük maliyetli hem de kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması nedeniyle Güvenlik Kamerası ile evler, işyerleri, okullar, sokak ve caddeler, kamu binaları, gümrükler, fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezi gibi pek çok yerde karşılaşmak mümkündür. Çeşitli yerlerde sıkça tercih edildiği için kameraların İş Yeri Kamera Sistemleri, Dome Kamera, Bullet Kamera, Cctv Kamera, ve Speed Dome Kamera gibi birbirinden farklı amaca hizmet eden türlerini bulabilmek mümkündür. Hem bireysel hem de kurumsal tüketiciler için üretilen Kamera Sistemi Fiyatları neredeyse her bütçeye hitap edecek şekilde piyasaya sürülmektedir.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri Nelerdir?

Evler, işyerleri, sokaklar ve caddelerin 24 saat kesintisiz bir şekilde uzaktan izlenmesine olanak tanıyan cihazlara Güvenlik Kamerası adı verilir. Sesli video elde etmeye yarayan bu cihazlar DVR Kayıt Cihazı ile işlev gösterir. Bu kayıt cihazı sayesinde kameradan alınan görüntüler kullanıcı tarafından istenildiği an defalarca izlenebilir. Güvenlik kameraları yaşamın her alanına nüfuz etmiş durumdadır. Adli makamlar tarafından resmi delil olarak kabul edilmesi, suçlular üzerinde caydırıcı bir unsur teşkil etmesi nedeniyle müstakil evlerden fabrikalara kadar sayısız alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Güvenlik Kamera Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

Denizli AHD Kamera Sistemleri: Önceden analog kameralar yaygın olarak kullanılmaktaydı. Zamanla gelişen teknolojik imkanlar sayesinde analog kameranın görüntü kalitesi seviye atlayarak AHD Güvenlik Kamerası adı verilen daha üstün bir versiyon meydana getirilmiştir. AHD Kamera kullanılarak HD kalitesinde ve 720p ile 1080p arasında çeşitlenen çözünürlükte video görüntüleri üretilebilir. AHD kameralar 2014 yılından beri kullanılmaktadır. DVR Kayıt Cihazı sayesinde kameradan alınan video görüntülüleri istenildiği kadar geriye dönük olarak izlenebilir. HD-CVI Kamera ve HD-TVI Kamera olarak iki ayrı tasarımla üretilen bu kamera çeşidi yüksek çözünürlüklü olduğu için kimlik tespitinde sıklıkla tercih edilir.

 

Denizli IP Kamera Sistemleri: IP Güvenlik Kamerası hafıza kartı gibi video kaydedici cihazlara ihtiyaç olmaksızın alev gösteren son derece pratik bir kamera çeşididir. İnternet ağı üzerinden videoların izlenmesine olanak tanıyan bu sisteme çoğu zaman Wifi IP Kamera adı verildiği de görülmektedir. Hem kablolu hem de daha kolay bir kurulum olanağı sağlayan kablosuz IP Kamera Sistemi bulabilmek mümkündür. Diğer kamera çeşitlerinde olduğu gibi bu kamera sistemlerinde de videoların daha sonra geriye dönük olarak izlenebilmesi için NVR Kayıt Cihazı ile birlikte kullanılır. Hem konutlarda bireysel tüketiciler hem de fabrika, plaza, iş merkezi gibi yerlerde kurumsal tüketiciler tarafından kullanıldığı için her bütçeye hitap eden IP Kamera Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür.

 

Denizli Güvenlik Kamera Sistemleri

Denizli Termal Kamera Sistemleri: Termal Kamera adı verilen ve ısı değişimine göre video elde edilmesini sağlayan cihazlar ile pek çok yerde sıkça karşılaşılır. Ateş Ölçen Termal Kamera sayesinde aynı anda 30 kişinin vücut ısı seviyesi kameradan alınan video görüntüleriyle tespit edilebilir. Yüksek ve düşük sıcaklıkta farklı renkler ile ifade edilen video görüntüleri sayesinde termal kameralar işlev gösterir. Özellikle dünya gündemini alt üst eden korona virüs pandamı sürecinde Covid-19 Termal Kamera kullanımının fazlasıyla arttığı görülür. Gümrükler, fabrikalar, üretim tesisleri, hastaneler, kampüsler, siteler, tatil köyleri, limanlar ve kamu binalarında termal kamera kullanılarak korona virüs belirtisi olarak kabul edilen yüksek vücut ısısına sahip olan kişilerin uzakta tutulması sağlanır. Bu kameralar hem açık hava mekanlarda hem de binalarda kolayca kullanılabilir. Yalnızca korona virüs pandemisinde değil elektrik hatlarındaki arızalı yerlerin tespitinde de yaygın olarak tercih edilir. Dünyayı zorlayan pandemi sürecinin de eklenmesiyle daha yoğun bir talep ile karşılaşan Termal Kamera Fiyatları da farklı aralıklarda piyasaya sürülmektedir.

 

Denizli Araç İçi Kamera Sistemleri: Ev ve iş yerlerinde olduğu için araçlarda da güvenlik kamerasına ihtiyaç duyulur. Toplu taşıma araçları ve özel otomobillerde sesli videoların kaydedilmesini sağlayan cihazlara Araç Kamerası adı verilir. Araç İçi Kamera sistemleri sayesinde trafikte seyir halindeyken can ve mal güvenliği sağlanabilir, yolcular kontrol edilerek sürücünün güvenliği tehlikeye atan unsurlar uzaktan izlenebilir. Güvenlik kameralarıyla canlı görüntüler elde edilebildiği için gerekli hallerde güvenlik güçlerinden anında yardım istenebilir. Oto Kamera Sistemi ile birlikte kullanılan GPS cihazları ile araç içi kamera sistemlerinden maksimum fayda elde edilebilir. GPS kullanılarak aracın güzergahı izlenebilir, kayıp ve çalıntının önüne geçilebilir.

 

Denizli Gizli Kamera Sistemleri: Gizli Kamera olarak adlandırılan ve gözle görülemeyecek kadar küçük boyutlarda kamera lensine sahip olan cihazlar ile yaşam alanları uzaktan kesintisiz bir biçimde kolayca izlenebilir. Gizli kameralar bazen bir düğme, yaka iğnesi, kol saati, duvar saati, ampül, oda kokusu ve biblo şeklinde olabilir. Esas olanın kişinin fark etmeden ortamın sesli video görüntülerinin alınması olan Gizli Kamera Çeşitleri pek çok yerde kullanılabilir. Hem bireysel hem de kurumsal tüketicilerin yoğun bir şekilde rağbet ettiği Gizli Kamera Fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde piyasaya sürülmektedir. Ev İçi Gizli Kamera ve İş Yeri Gizli Kamera olarak farklı amaçlara hizmet edecek şekilde üretilen gizli kameralar hem wifi ile hem de hafıza kartı kullanılarak işlev göstermektedir. Gizli kameralar ev ve iş yerlerinde olduğu kadar otomobil veya toplu taşıma araçlarında da sıkça tercih edilmektedir.

 

Elektronik Güvenlik Sistemleri yaşamın pek çok alanına dahil olmuş durumdadır. Teknolojinin sunduğu bu olanaktan faydalanan kişiler can ve mal güvenliğini koruma altına alabilir. Pek çok çeşidi bulunan elektronik güvenlik sistemleri arasında hem kullanıcı dostu oluşu, kolay kurulumu ve her bütçeye hitap eden maliyeti sayesinde kamera sistemlerinin ayrı bir yere sahip olduğu görülebilir. Eğer siz de evinizin ve iş yerinizin kontrol altında tutularak daha güvenli olmasını istiyorsanız mutlaka bir kamera sistemine sahip olmalısınız. Bunun için 2004 senesinden beri Türkiye’nin her köşesine başarıyla hizmet ulaştıran Gazi Information Teknoloji’den destek alabilirsiniz. Firmamızın alanında uzman kişilerden oluşan teknik ekibinden ücretsiz keşif talebinde bulunarak ihtiyacınızı en iyi karşılayan kamera sistemine sahip olabilirsiniz.

 

Denizlide Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Güvenlik Kamera Sistemleri Denizli ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin uzman kadrosu tarafından ulaştırılmaktadır.

Denizli’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler ve hizmetlerimiz ise şöyledir:

 

 

Elektronik güvenlik sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan kamera sistemleri sayesinde siz de can ve mal güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz. Bunun için 2004 yılından günümüze dek Türkiye’nin dört bir köşesinde faaliyette bulunan Gazi Information Teknoloji’den hizmet alabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosundan ücretsiz keşif talebinde bulunarak kendiniz için en uygun güvenlik kamerası hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız