Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Hırsız Alarm Sistemi Kiralama

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Villa Tipi Alarm Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Çevre Güvenliği Alarm Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox SP 4000 Hırsız Alarmı Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Flaşörlü Siren

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Scs pb-120hd Beam Dedektör

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Paradox NV5/SB100 Dijital Pet Hareket Dedektörü

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi Nedir?

Hırsız Alarmı Nedir? sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Hırsızlık, can ve mal güvenliğimizi ciddi anlamda tehdit eden, karşılaşılması durumunda hayatımızda onarılması güç, ağır izler bırakan bir vakadır. Hırsızlık vakalarının artmasıyla, Hırsız Alarm Sistemlerine ihtiyaç her geçen gün yükselmektedir.

Hırsızlık olaylarının artması insanları Hırsız Alarm Sistemi gibi uyarı ve ihbar sistemleri arayışına itmiştir. Bu ihtiyaca cevap verme adına günümüzde kullanılan Hırsız Alarm Sistemleri teknolojisi geliştirilmiştir.

Hırsızlık olaylarının artmasını önlemek için çelik kapılar veya diğer güvenlik önlemlerinin yanı sıra Hırsız Alarm Sistemlerinin kurulması da önemlidir. Hırsızlığın önlenmesinde en caydırıcı önlemlerden biri olan Ev Hırsız Alarm Sistemleri sayesinde mal kaybının ya da tatsız durumların önüne geçebilmek için güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemlerini kurdurmak, bizim için önemli olan mekanlarda can ve mal güvenliğimize katkı sağlayarak huzurlu ve güvenli bir hayat sürmemizi sağlamaktadır. Bunun yanında yaşam kalitemizin artmasını da sağlamaktadır.

Hırsız Alarm, ev, işyeri, ofis, fabrika ve işletmeler gibi bizim için önem arz eden yerleri hırsızlık olaylarına karşı koruma altına alan Elektronik Güvenlik Sistemlerinden biridir.

Bu sebeple ev ve iş yerlerinde kullanılmakta olan Hırsız Alarm Sistemi, özellikle kapı, pencere gibi giriş alanlarının yakınlarında yer almaktadır. Özellikle Hareket Sensörü ile çalışan Hırsız Alarmı anında hareketi algılayarak sesli uyarı vermektedir.

Hırsız Alarm Sistemleri tuş takımı, iletim geçiren panel ve ses odaklı siren olmak üzere üç ana parçadan oluşmaktadır. Ancak ihtiyaç halinde bu alanda hizmet vermekte olan firmalar aracılığı ile daha fazla ses odaklı siren ve sensör konularak parça sayısı arttırabilmektedir.

Ev Hırsız Alarm Sistemleri

 

Bu alarm sistemleri içerisinde:

 

Firmamız sizin, ailenizin, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini son teknoloji Hırsız Alarm Sistemi ile sağlamakta olup, bu alanda sektörde en çok tercih edilen firmaların arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza en uygun Hırsız Alarm Fiyatları ve özellikleri ile ilgili bilgi veya teklif almak için bizimle İletişime geçebilirsiniz.

 

Hırsız Alarm Özellikleri

Evler ve iş yerlerinde kurulacak olan Hırsız Alarm Sistemleri iki ana başlıkta toplanmaktadır:

 

Çalışma prensibi ve işleyiş olarak ikisinin birbirinden farkı yoktur, aynı mantık ile çalışmaktadırlar. İkisinin arasındaki tek fark ana panel ile dedektörler arasındaki haberleşmenin Kablolu Hırsız Alarm Sistemlerinde DT 8 kablo aracılığı ile yapılması; Kablosuz Hırsız Alarm Sistemlerinde ise Hırsız Alarm Paneli ile dedektörler arasındaki haberleşmenin RF Radyo Sinyalleri ile yapılmasıdır.

Tercih edilmesi gereken güvenlik açığı olmamasından ve fiyat avantajı olmasından dolayı kesinlikle Kablolu Hırsız Alarm Sistemi olmalıdır. Kablo çekmenin çok sıkıntılı olduğu yerlerde kablosuz sistem tercih edilebilir.

Mekanda bulunan telefon hattı veya internet hattı aracılığı ile çalışmaktadır. Kurulum tamamlandığında üzerinde yer alan düğme ile aktifleştirilen bu sistem, kurulan sirenler sayesinde hırsızlığı önlemektedir.

 

Alarm Sistemlerinin Özellikleri arasında:

 

Hırsız Alarm Bileşenleri

Hırsız Alarm Paneli

Hırsız Alarm Sistemi Paneli sistemdeki tüm dedektörlerin üzerinde toplandığı elektronik kartın içinde olduğu paneldir. Hırsız Alarm Paneli zone (bölge) sayılarına göre modellere ayrılırlar.

Panel seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli husus en az kullanılacak dedektör adedince zone sayısının olmasıdır. Buda bize alarmın geldiği bölgeyi tam olarak bilmemizi sağlamaktadır. Bir panelde markasına göre 1 zone 20 adete kadar dedektör bağlanabilmektedir. 

Hırsız Alarm Sistemleri, kullanılan son teknoloji ürünler olmakla birlikte birtakım aksesuar ve ekipmanlar ile desteklenerek daha etkili bir koruma sağlayabilmektedir.

Tüm bu ekipmanlar firmamız tarafından Alarm Sistemleri içerisine müşterinin tercihine bağlı olarak kurulmakla birlikte tüm ürünler son teknoloji güvenlik yazılım ve donanımları ile desteklenmektedir.

 

Paneller Hırsız Alarm Sisteminin yanında ayrıca, su baskını alarm sistemi ve sağlık gibi acil durum bildirme gibi farklı amaçlarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca ana kart üzerinde entegre olan kominikatör devre sayesinde Hırsız Alarm Sistemini belli bir alarm takip merkezine bağlayarak sistem üzerindeki tüm sinyallerin takibini yapıp ilgili yerleri bilgilendirerek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlamaktadır.

 

Hırsız Alarm Sistemleri Avantajları


Ayrıca firmamız yanlış ve hatalı ihbarların önüne geçmek için parola uygulaması ile çalışmaktadır. Kullanıcıların belirlediği parola, alarm durumunda etkinleştirildiği takdirde tehlikeli ya da acil bir durumun olmadığı anlaşılmaktadır. Bu sayede hem kullanıcıların güvenliği sağlanmakta hem de aynı zamanda bu önemli kurumlarda zaman kaybının meydana gelmesinin önüne geçilmektedir.

 

Hırsız Alarm Marka ve Modelleri

Evlerin, iş yerlerin emanet edildiği Güvenlik Sistemlerinden olan hırsız alarm sistemi markaları kullanım alanına ve ihtiyaca göre iyi analiz edilmelidir. En İyi Hırsız Alarmı Markaları kullanılacak alana ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir.

Genel olarak kullanılan Hırsız Alarmı markaları şöyle sıralanabilir:

 

Hırsız Alarm Sistemi firmaları genel olarak yukarıda belirtilen markaları kullanmaktadır. Çözüm ortağımız tedarikçi firmalardan temin edilen size en uygun hırsız alarmı marka ve modeliyle sizlere titizlikle Hırsız Alarm Sistemleri montaj, kurulum ve devreye alma hizmeti vermekteyiz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız