Firmamızın en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine, sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar.

İnsan Kaynakları olarak bizler, adaylarımızda başvurduğu pozisyonun gerektirdiği “nitelik” lerle birlikte bu pozisyonun gerektirdiği “yetkinlik” ler temelinde de değerlendirme yapıyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabancı diller ve benzeri pozisyonlara ait geçmiş iş deneyimleriniz, “nitelikleriniz” iken; liderlik, analitik düşünebilme, takım oyunculuğu, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleri de  “yetkinlik “ kriterlerini oluşturmaktadır.

İşe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler  dinamizm ve gerek takım lideri gerekse takım oyuncusu olarak; kazanma ve pozitif sonuç elde etme odaklıdır.

Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolü olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız bize başvurun.

Tüm Soru ve sorunlarınız için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. 0232 441 4234   Numaramızdan bize ulaşabilirsiniz yada info@gazitek.com.tr aderesine cv nizi gönderebilirsiniz.

Hangi departman için öneriniz var? (Gerekli)


2000mb büyük dosyalar gönderilemez. Dosya türleri jpeg,docx,doc,txt,pdf