İzmir +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >


Fiyat Sor

Uniview IPC2325LBR3-SP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC354SR3-ADNPF28-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC2324SBR5-DPZ-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3234LR3-VSP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3235LR3-VSP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3534SR3-DVPZ-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3618LR3-DPF2840-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3634SR3-ADPZ-F Güvenlik Kamerası

İzmir Güvenlik Kamera Sistemleri

Şehirlerin kalabalıklaşması ve nüfusun demografik yönden karmaşıklaşması sebebiyle yaşam alanlarında güvenlik zaafiyeti oluşmaktadır. Söz konusu durumun can ve mal güvenliğini tehdit eden boyutlara ulaşması sebebiyle devletin aldığı asayiş önlemlerine ek olarak bireyler de kendi güvenlik tedbirlerini alma yoluna gitmektedir. Bu kapsamda geliştirilen Güvenlik Kamerası ise elektronik güvenlik sistemleri arasında önemli bir yere sahip olmasıyla bilinir. Evlere, iş yerlerine, evin belirli bölümlerine, apartmanlara, fabrikalara, tatil köylerine, okullara, kamu binalarına, ofislere, sokak ve caddelere kolayca Kamera Sistemleri kurulabilir. Pek çok yaşam alanında kullanılarak kesintisiz bir şekilde görüntü izlenebilmesi nedeniyle İş Yeri Kamera Sistemleri, Cctv Kamera, Dome Kamera, Bullet Kamera ve Speed Dome Kamera gibi farklı güvenlik kamerası çeşidiyle karşılaşmak mümkündür. Piyasada yoğun bir tüketici talebi ile karşılanan Kamera Sistemi Fiyatları da farklı bütçe aralıklarına hitap edecek şekilde bulunabilir. Güvenlik kameraları sayesinde kötü niyetli yabancılar yaşam alanlarından uzak tutulabilir, suç oranı azaltılabilir, suç işleyenlerin kimliği kolayca tespit edilerek adalete katkıda bulunulabilir.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri Nelerdir?

Açık ve kapalı alanların kesintisiz bir şekilde uzaktan izlenmesini sağlayan elektronik cihazlara Güvenlik Kamerası adı verilir. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerin izlenebilmesi için DVR Kayıt Cihazına ihtiyaç duyulur. Bu kayıt cihazı sayesinde kameranın kaydettiği görüntüler istenildiği zaman geriye dönük olarak istenildiği kadar izlenebilir. Güvenlik kamerasından elde edilen görüntüler resmi kurumlar nezdinde adli delil olarak kabul edildiği için güvenlik kameralarıyla kamusal alanlarda ve ev, iş yeri, fabrika, okul, üretim tesisi, spor salonu, alışveriş merkezi gibi diğer yaşamsal alanlarda sıkça karşılaşmak mümkündür.

 

İzmir Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

İzmir AHD Kamera Sistemleri: Analog kameranın kullanıcılara sunduğu görüntü kalitesinin geliştirilerek HD düzeyine yükseltilmesi sonucunda AHD Güvenlik Kamerası elde edilir. AHD Kamera ile 720p ile 1080p arasında değişen kalitede görüntüler elde edilebilir. 2014 yılından beri kullanımda olan bir teknolojidir. Bu kamerayla kaydedilen görüntüler DVR Kayıt Cihazı sayesinde istenildiği zaman geriye dönük olarak tekrar tekrar izlenebilir. Geleneksel analog güvenlik kamerası ile temelde aynı teknolojinin ürünü olan AHD kamerada kabloyla analog video sinyali uzun menzilli olarak iletilse bile görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp yaşanmaz. Analog taban üzerinden işlev gösteren HD-CVI Kamera ve HD-TVI Kamera olmak üzere farklı türü mevcuttur. Yüksek kalitede ses ve görüntü elde edilmesini sağladığı için iş yeri, ev, sokak ve cadde gibi pek çok konumda kullanıldığı görülebilir. AHD kameraların yüksek çözünürlük özelliğinden yararlanılarak hırsızlar ve diğer suçluların kimliği kolayca tespit edilebilir. Buna ek olarak bebek bakıcısı ve personeller de kontrol altında tutulabilir

 

İzmir IP Kamera Sistemleri: IP Güvenlik Kamerası sensörler tarafından algılanan ve sonrasında dijital veriye dönüştürülerek bir ağ üzerinden kullanıcıya iletilen görüntülerin izlenmesini sağlayan cihazlara verilen addır. IP Kamera Sistemi hiçbir hafıza kartı veya kayıt cihazına gerek duyulmaksızın işlev gösterebilir. Bu kadar pratik ve kullanıcı dostu olması sayesinde oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olduğu görülmektedir. Kablolu IP kamera ile kablosuz IP kamera olmak üzere iki farklı çeşidi mevcuttur. Cihaz tarafından kaydedilen görüntüler anlık olarak kamera kullanıcısına iletilir. İnternet ağına sahip olan her yerden Wifi IP Kamera tarafından kaydedilen görüntüleri izlemek mümkündür. NVR Kayıt Cihazı sayesinde de IP kameranın elde ettiği görüntüler geriye dönük olarak defalarca kez izlenebilir. Bu kameralar hırsız alarmı, yangın alarmı ve diğer hareket algılayıcı sensörler ile entegre edilebilen bir yazılıma sahiptir. Görüntüyü ağ üzerinden kullanıcıya anlık olarak iletmesi, kurulumunun kolay olması, kullanım ve bakım maliyetinin düşük olması gibi çok sayıda avantajlı yönü sayesinde yoğun bir talep ile karşılanan IP Kamera Fiyatları da çeşitli bütçe aralıklarına hitap edecek şekilde tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

İzmir Termal Kamera Sistemleri: Isı yüksekliğine göre görüntü elde edilmesini sağlayan teknolojik görüntüleme cihazlarına Termal Kamera adı verilir. Isıdan yayılan ışınlar kamera lensi tarafından algılanır ve görüntüler meydana gelir. Fabrika, üretim tesisi, kampüs, alışveriş merkezi, havalimanı, hastane ve gümrük gibi pek çok yerde termal kameraların kullanıldığı bilinir. Özellikle insan nüfusunun yoğun olduğu ve bireylerdeki ateş seviyesinin izlenmesi gerekli olan yerlerde sıkça tercih edilir. Ateş Ölçen Termal Kamera sayesinde hastalıklar tespit edilebilir. Bu sebeple de özellikle Covid-19 pandemi sürecinde termal kameraların yaygın olarak kullanıldığı görülmektedir. Covid-19 Termal Kamera sayesinde açık veya kapalı alanların girişinde insanların vücut ısı seviyesi risk durumuna göre algılanır, hastalık belirtisi olarak ateşi yüksek olan kişiler ortamdan uzaklaştırılarak gereken tedbirlerin alınması sağlanır. Arama kurtarma çalışmaları, yangının başladığı yerin ortaya çıkarılması, hasta olan kişilerin belirlenebilmesi ve elektrik hatlarındaki arızanın giderilmesinde termal kameralardan sıkça yararlanılır. Tek bir termal kamerayla aynı aynda 30 kişinin ateşi ölçülebilir, fotoğraf çekilebilir, yüksek ısı seviyesi için uyarıcı nitelikte alarm kurulabilir. Çok yönlü olması nedeniyle özellikle pandemi sürecinde yoğun bir taleple karşılanan Termal Kamera Fiyatları da değişik bütçe aralıklarına hitap edecek şekilde piyasaya sunulmaktadır.

 

İzmir Araç İçi Kamera Sistemleri: Evlerde, iş yerlerinde, sokaklarda yaygın olarak kullanılan kameralar ile otomobillerde ve toplu taşıma araçlarında da sıkça karşılaşılır. Araç Kamerası sayesinde otomobil yolculuğuna ait görüntüler HD kalitesinde kaydedilir, olası bir saldırı veya trafik kazası kayıt altına alınabilir. Oto Kamera Sistemi GPS cihazının entegre edilmesiyle aracın konum olarak da takip edilmesini sağlar. Ayrıca aracı kimin, ne zaman ve ne kadar süre boyunca kullandığına ilişkin video görüntüler de elde edilerek istenildiği zaman geriye dönük olarak izlenebilir. Araç İçi Kamera özellikle taksiler, dolmuşlar ve diğer toplu taşıma araçlarında yoğun bir biçimde kullanılır.

 

İzmir Gizli Kamera Sistemleri: İstenilen ortamda orada bulunan kişilerin haberi olmadan çekim yapılmasına olanak tanıyan teknolojik cihazlara Gizli Kamera adı verilir. Teknoloji geliştikçe gizli kameraların boyutları da küçülür. Düğme boyutunda bile üretilen gizli kameralarla iş yerleri, konutlar ve pek çok yaşam alanı uzaktan izlenebilir. Evde çocuğun emanet edildiği dadının, temizlikçinin uzaktan izlenmesi veya iş yerinde çalışan personelin yöneticilerin yokluğunda habersizce denetlenebilmesi için gizli kameralar tercih edilir. Ev İçi Gizli Kamera, İş Yeri Gizli Kamera gibi çok sayıda çeşidi ve farklı boyutunu bulabilmek mümkündür. Kullanıcı istediği an wifi ağı üzerinden gizli kamerayla kolayca bağlantı kurabilir. Bazı gizli kamera çeşitler ise sadece hafıza kartı üzerinden video kaydı yapabilir. Tüketicinin beğenisine sunulan farklı Gizli Kamera Çeşitleri sayesinde yaşam alanları sesli ve görüntülü olarak izlenebilir. Piyasada tüketicilerin beğenisine sunulan farklı aralıklardaki Gizli Kamera Fiyatları görülebilir.

 

İzmir’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Güvenlik Kamera Sistemleri İzmir ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin uzman kadrosu tarafından ulaştırılmaktadır.

 

İzmir’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Eğer siz de güvenlik kamera sisteminden yararlanarak yaşam alanlarınızın daha korunaklı olmasını istiyorsanız 2004 yılından beri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe başarıyla adından söz ettiren Gazi Information Teknoloji’den hizmet almalısınız. Firmamızın uzman teknik kadrosundan ücretsiz keşif talebinde bulunabilir ve kendiniz için en uygun olan kamera sistemine sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar

Yorum yok.

Bazı Referanslarımız

Aliağa Socar

İzmir Valiliği

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü

İzmir Çevik Kuvvet

Tüm Referanslarımız