Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Geçiş Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Personel Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Maaş Hesaplamalı Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Yemekhane Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Öğrenci Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Spor Salonu Üye Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco SCR 100 Kart Okuyucu Cihaz

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco KPN03 EM Kart Okuyucu Cihaz

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri Nedir?

Kartlı Geçiş Sistemi, günümüz ilerleyen teknolojileriyle uyumlu bir şekilde geliştirilerek birçok alanda giriş çıkışlarda kontrolü ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan Geçiş Kontrol Sistemlerinden biri olmaktadır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri yüksek performanslı kart okuyucu ve personel takip yazılımı ile entegre bir sistem olarak çalışmaktadır.

Giriş çıkış noktalarında, yetkilendirilmesi istenen mekanda bulunan kartlı Turnike Sistemleri veya Kartlı Kapı Sistemleri ile çalışan Kartlı Geçiş sistemi kapı veya turnike bulunan alanlarda giriş ve çıkışı kontrol altına alarak personel veya diğer kişilerin giriş-çıkış yetkilendirme ve kontrollerini sağlamaktadır.

Bu sistemler yemekhane, okul, yurt, özel veya kurumsal işletmeler gibi pek çok kullanım alanına sahip olmaktadır. Kapı, turnike ya da geçiş noktası gibi alanlara yerleştirilen kart okuyucular sayesinde kişinin kartını okutmasıyla kart Id' si zaman damgasıyla birlikte yazılım veritabanına aktarılmaktadır.

Pdks yazılımları ile personel yetkilendirilmesi, işe giriş-çıkış saatleri, hakediş ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlar internet ortamından ya da masaüstü bilgisayarlardan çalıştırılabilmektedir.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Kapı Sistemleri, bir personel devam kontrol sistemi çeşidi olmaktadır. Bir kuruma bağlı çalışan her personele özgü tanımlanmış kartlar sayesinde hızlı ve güvenli geçiş sağlanmaktadır.

Yüksek performanslı Proximity veya Mifare Kart okuyucular ile iç ve dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen bu sistemler, turnike veya kapı üzerine entegre edilebilmektedir.

Firmamız Kartlı Geçiş Sistemleri konusunda tecrübeli teknik kadrosuyla kaliteli kurulum, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri vermektedir.

Kartlı Giriş Sistemi Fiyatları, ürünlerin bileşenlerinin kalitesiyle doğru orantılı olmaktadır. Kartlı Personel Takip Sistemi bileşenleri; donanım ve yazılım ürünleri olarak firmamız tarafından alanında güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış tedarikçi firmalardan temin etmektedir.

Personel Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları ve özellikleri bakımından itimat edebileceğiniz firmamız, Kartlı Geçiş Sistemi montajı konusunda da titizlikle çalışmaktadır.

Kartlı ve Şifreli Geçiş Sistemleri ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi ve almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kartlı Geçiş Sistemleri Bileşenleri

Personel Kartlı Geçiş Sistemleri, her personele özel kart oluşturularak, bu kartların sisteme personelin yetkileri dahilinde tanımlanmasıyla oluşturulmaktadır.

Kartlı Giriş Sistemi Bileşenleri, kart okuyucu, kart ve yazılım olarak sınıflandırılmaktadır.

 

Kart Okuyucu Terminalleri

Kart Okuyucu Terminalleri; standalone, offline, panel ve online olarak kategorilere ayrılır. Kart okuyucular lokalde Kartlı Kapı Kilidi veya turnike açmak için kullanılabilmektedir.

Yazılım entegrasyonu istenildiği takdirde lokalde yapılan bu işlemler zaman damgalarıyla loglanmaktadır. Tüm bilgiler böylelikle kayıt altına alınabilir ve raporlama analiz imkanı sunmaktadır.

Online sistemlerde ise TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir.

Kart okutulduğunda kart id’si eğer sisteme kaydedilmişse bilgiler okuyucu ekranında görünmektedir.

 

Kart Okuyucular

Kart okuyucuya kişi bazlı yetkilendirme için tanıtılan kartlara denmektedir.

Firmaya özgü renkli lazer baskılı, personel bilgilerinin ve firma logosunun bulunduğu tasarıma sahip kartlar oluşturulabilmektedir. Bir diğer yandan, firmaya ait mevcut proximity kartlar varsa cihazlara kolayca tanıtılabilmektedir.

Kullanım alanlarına Proximity, Mifare, HID gibi pek çok kart çeşidi de bulunmaktadır.

 

Yazılım

Personel ve ziyaretçi giriş ve çıkışını kayıt altına alarak, rapor sunulması gereken yerlerde Pdks ve Geçiş Kontrol Sistemleri yazılım ile entegreli olarak çalışmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemleri ile entegre çalışan yazımlar ise şu şekilde olmaktadır:

 

Kartlı Geçiş Sistemleri Avantajları

 

Kartlı Geçiş Sistemleri Kullanım Alanları

 

Personel Devam Takip Kontrol Sistemi (PDKS) kullanılıyorsa işletme içerisinde belirlenmiş bazı noktalara Kartlı Geçiş Sistemi entegre edilmektedir. Kontrol noktaları sayesinde yasal mevzuatlar detaylı olarak incelenirken, geçiş hareketleri ve vardiya saatleri gibi işletmeye özel koşullar daha anlamlı hale gelmektedir.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız