Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri KGYS

NEDİR?

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri (KGYS) kolluk kuvvetlerinin topluma yönelik tehditleri bertaraf etmek amacı ile tasarlanmış sistemlerdendir.

Toplumun ortak kullanım alanlarını; cadde, sokak, kavşak ve stratejik yerleri bazı sistemler aracılığı ile 7 gün 24 saat boyunca izleyip, elde edilen tüm verileri kayıt altına alabilen sistemler bütünü olmaktadır.

Bunlar ; Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Plaka Okuma SistemleriYüz Tanıma Sistemleri, Akıllı Kavşak Sistemleri, Trafik Denetleme Sistemleri ( TEDES ) ve Hız İhlal Tespit Sistemleri gibi çok çeşitli sistemlerden oluşmaktadır.

Bu sistemler aracılığıyla kayda alınan veriler, farklı yazılımlar ile tek bir merkezde toplanarak analizleri yapılmaktadır. Genel olarak önceden MOBESE Sistemleri olarak bilinen Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri Türk polis teşkilatına yurt içinde güvenliği sağlaması konusunda destek bir alandır.

Cadde, sokak ve meydan gibi ortak kullanım alanlarının gün boyu izlenmesi ve takip edilmesi esasına dayanarak işleyen bu sistem, toplumdaki güven ve huzuru sağlamak adına büyük önem taşımaktadır.

KGYS ile yapılan izlemeler sonrası sistem tarafından kişiler ve araçların plaka bilgileri görüntülü olarak merkeze transfer edilmektedir. MOBESE sayesinde vatandaşlardan gelen ihbar doğrultusunda ilgili noktalar kolaylıkla belirlenebilmektedir ve belirlenen noktalardan gelen veriler ana merkezde toplanarak ilgili birimlere gönderilebilmektedir.

Gazi Information Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz projelerin deneyim ve birikimi ile sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Özellikle güçlü referanslarımız bulunan Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri hizmetimizde ihtiyacınız ve size en uygun olanı Ücretsiz Keşif Avantajımız ile belirliyoruz. Sonraki aşamalar olan projelendirme aşamasından sistemin kurulumuna kadar olan tüm süreçlerde sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri

AMACI

 

NASIL ÇALIŞIR ?

 

AVANTAJLARI

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız