Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kumandalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Plaka Okumalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Hgsli Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kartlı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 4.5 Metre Perde Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Teleskopik Mantar Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Road Blocker Bariyer

Kırıkkale Bariyer Geçiş Sistemleri

Otomobillerin giriş ve çıkışının düzenlenerek denetim altında tutulmasını sağlamayı başaran teknolojik cihazlara Bariyer Geçiş Sistemleri adı verilir. Bariyer Sistemleri çoğu zaman yapıların, sitelerin, avm\'lerin, plazaların, üretim tesislerinin giriş ile çıkışlarında ve otoparklarında yaygın olarak kullanılır. Bu sistem ile araçlarla giriş çıkış yapan personel ve araç içerisinde bulunan diğer kişiler kontrol edilebilir, yapıların girişinden itibaren güvenliğin oluşturulabilmesi için denetim noktaları kurulabilir ve yabancı araçların özel olarak tahsis edilen park yerlerine park yapması önlenir. Güvenlik zafiyetinin artmasıyla beraber iyide yoğun bir talep ile karşı karşıya olan Bariyer Fiyatları da kullanılacak yere ve tasarım çeşitlerine göre farklılaşmaktadır.

 

Kırıkkale Bariyer Geçiş Sistemleri Nedir?

Yabancı araç girişinin önlenmesi, otopark trafiğinin düzenlenmesi, giriş ve çıkışların kontrol altında tutulabilmesi ve güvenliğin sağlanması için tercih edilen teknolojik cihazlara Bariyer Sistemi denilir. Araç Bariyer Sistemleri sayesinde kişilerin can ve mal güvenliği korunur. Mantar bariyer sistemi, has otopark sistemi, plaka tanıma sistemi, suikast kapanı ve otopark bariyer sistemi gibi farklı türler ile karşılaşmak mümkündür.

 

Kırıkkale Bariyer Geçiş Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

Kırıkkale Otopark Bariyeri:  Otoparklara giriş yapan araçların kontrol altında tutulabilmesi için kullanılan teknolojik cihazlara otopark bariyeri adı verilir. Kimi zaman Kollu Bariyer olarak da tabir edilen bu sistem sayesinde otoparktaki araç trafiği düzene koyulur, otopark ücreti pratik bir biçimde tahsil edilir, abone araçlar ve diğer misafir araçlar birbirinden ayırt edilerek otoparka girişlerin yapılması sağlanır. Otoparkta kullanılan bariyerlerin 3 metre, 4 metre ve 5 metreye kadar değişen aralıklardan oluşan kolları bulunmaktadır. Farklı boyuttaki bu kollar yerine göre otoparkın bazı bölümlerinin araçlara kapatılmasında kullanılır. Otomatik Bariyer Sistemleri dedektörler, akıllı kollardan oluşan bariyerler ve emniyet fotoseli gibi farklı parçalardan meydana gelir. Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan Kollu Bariyer Sistemleri ile havalimanları, siteler, toplu konutlar, iş merkezleri, plazalar, fabrikalar, kampüsler ve üretim tesislerinde karşılaşmak mümkündür. Söz konusu cihazların tasarımında Hidrolik Bariyer sistemlerinden de sıkça faydalanılmaktadır. Hidrolik aksam ile bariyer pratik bir biçimde uzaktan kontrol edilebilir. Kullanım yerine göre Hidrolik Bariyer Fiyatları da değişkendir. Bu teknolojik cihaza yönelik tüketici talebi arttıkça kartlı geçiş sistemi, kumanda, plaka tanıma sistemi ve Katlanır Otopark Bariyeri olmak üzere birbirinden farklı fonksiyonları bünyesinde bulunduran türevlerini bulabilmek mümkündür.

 

Kırıkkale Mantar Bariyer:  Mantar Bariyer Sistemleri insanların kabalık olduğu ve çok sayıda aracın giriş çıkış yapmış olduğu yerlerde kullanılır. Bu teknolojik cihazlar ile yüksek güvenlik tedbirlerinin oluşturulabilir. Bu sebeple özellikle avm\'ler, kamu binaları, iş merkezleri, siteler ve araç trafiğine kapatılan caddelerde mantar bariyerle karşılaşmak mümkündür. Piyasada çok sayıda alternatifi bulunan Mantar Bariyer Fiyatları da aynı oranda farklılık göstermektedir. Hidrolik Mantar Bariyer ve Otomatik Mantar Bariyer olmak üzere iki ayrı türü mevcuttur. Farklı çapta üretilen mantar modellerinin kartlı geçiş sistemi, buton, uzaktan kumanda ve plaka okuma sistemleriyle beraber kullanıldığı da bilinmektedir.

 

Kırıkkale Bariyer Geçiş Sistemleri

Kırıkkale Road Bloker: Road Bloker Sistemleri iş merkezi, kamu binası, büyük siteler ve avm\'ler gibi yaşam alanlarında kullanılır. Bunun sebebi ise kullanıcılara yüksek seviyede güvenlik tedbiri sağlamasıdır. Aynı zamanda Blok Bariyer olarak bilinen bu cihazlar ile otomobillerin geçişi denetim altında tutulur, güvenlik yönünden geçiş üstünlüğü olan araçların giriş çıkışı da trafiği aksatmayacak şekilde kolayca düzenlenir. Blok Bariyer Sistemleri bir hayli dayanıklı olan çelik gövdeden üretilir. Böylece şiddetli darbelere ve araç çarpmasına karşı da dayanıklı olduğu bilinir. Yol Engelleyici Bariyer Sistemleri hem uzaktan kontrolle hem de manuel olarak kullanılabilen kullanıcı dostu bir düzeneğe sahiptir.

 

Kırıkkale Ücretli Otopark Sistemleri:  Otoparktan yaralanabilmek için ücret ödenmesi gerekli olan mekanlarda Ücretli Otopark Sistemi tercih edilmektedir. Bu sistemi oluşturan cihazlar sayesinde otoparkı kullanan aboneler ile diğer ziyaretçilerin girişleri denetime tabi tutulabilir. Ücretli Otopark Hizmetleri plaka tanıma sistemi ile de bilet makinesiyle de pratik bir şekilde kullanılabilir. Aracın otoparkta kaldığı süre kadar ücret hesaplanarak çıkışta tahsil edilir. Otopark Otomasyon Sistemleri kullanılarak kolayca otoparkı kullanan misafir araçların saatlik ücreti ve buna ilave olarak otopark abonelerinin aylık hizmet bedelinin hesaplanması yerine getirilir. Otoparkın araç kapasitesini karşılamaya yeterli olan bir sistem ürünü seçilerek otoparkın işletmesi problemsiz bir biçimde yürütülebilir. Ücretli Otopark Otomasyonu fotosel, barkod okuyucu, abonelere ait olan kart okuyucu, 3 ya da 6 metrelik kollardan meydana gelir. Söz konusu unsurlar kullanılarak Otopark Otomasyon Sistemleri istenen yere kolayca kurulabilir.

 

Kırıkkale Plaka Tanıma Sistemleri:  Günümüzde kalabalıklaşan şehir hayatının kaçınılmaz bir sonucu da artan trafiktir. Trafik yoğunlaştıkça kuralların ihlal edilmesi, can ve mal güvenliğinin tehlike altında olması gibi farklı sorunlar da yanı sıra gelmektedir. Hal böyle olunca trafiğin güvenli bir biçimde akması, çalıntı araçların zaman kaybedilmeden bulunması ve trafik kurallarını çiğneyenlerin tespit edilmesi için plaka tanıma sistemleri kullanılıyor. Otopark Plaka Tanıma, Otoyol Plaka Tanıma, AVM Plaka Tanıma, Otel Otoparkı Plaka Tanıma, Kantar Plaka Tanıma ve Tedes Plaka Tanıma olarak farklı plaka tanıma sistemleri ile karşılaşmak mümkündür. Özellikle emniyet teşkilatında son dönemlerde daha yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanan Mobil Plaka Tanıma Sistemi ile trafik kurallarını çiğneyenler kısa bir sürede tespit edilebilir. Plaka tanıma sisteminin bir diğer özelliği olan Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi ile hız limitlerini ihlal eden sürücülerin kolayca bulunarak haklarında cezai yaptırım uygulanması sağlanır. Otoparklarda yararlanılan Ücretli Otopark Plaka Tanıma ile de araçların otoparkta bulunduğu zaman dilimi hesaplanarak ücret tahsilatı doğru bir biçimde tamamlanır.

 

Kırıkkale Site Otopark Sistemleri:  Günümüzde birçok kişi kalabalık nüfusun bir arada barındığı sitelerde ikamet etmektedir. İnsan sayısı kadar araç sayısının da fazla olduğu sitelerde otoparkların güvenliğinin sağlanması önemli bir husustur. Otoparka yabancı araç girişinin önlendiği ve güvenliğinin sağlandığı Site Otopark Sistemi yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Site Araç Giriş Çıkış Sistemleri sayesinde otoparka kimin girip çıktığı kontrol altında tutulabilir. Hem uzaktan kumandayla hem de manuel olarak butonlar sayesinde kullanılabilen Site Araç Giriş Sistemleri boyutları 3 ile 6 metre arasında değişen bariyerlerden oluşur.

 

Kırıkkale Hgs Otopark Sistemleri:  Kalabalık kent hayatının ayrılmaz bir güvenlik unsuru olarak kabul gören Otomatik Bariyer geçiş sistemleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Hgs Otopark sistemleri gerek güvenliğin tesis edilmesi gerekse de denetleme kolaylığı sunması sebebiyle birçok yerde yaygın olarak kullanılıyor. Hgs Anten, Hgs Okuyucu, Rfıd Etiketi ile Rfıd Okuyucu sistemi oluşturan parçaların arasında sayılır. Rfıd radyo frekansı tanımlama yarayan bir parçadır. Ayrıca araç etiketi, plaka etiketi, Otomatik Bariyer ve otopark giriş çıkış programı da his otopark sisteminin diğer unsurlarındandır. Hgs sistemlerinin en önemli olan özelliği her bir otomobile özel olarak üretilen etiketlerin antenler tarafından tanınmasına olanak tanıyan teknolojidir.

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Bariyer Geçiş Sistemleri Kırıkkale ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin profesyonel kadrosu tarafından güvenle ulaştırılmaktadır. Kırıkkale’nin tüm ilçelerine yaygın servis ağımız ve deneyimli teknik ekibimiz ile hizmet ulaştırmaktayız.

Kırıkkale’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler ise şöyle:

 

 

Kırıkkale Bariyer Geçiş Sistemleri denildiğinde elektronik güvenlik sistemleri piyasasında öncü olan Gazi Information Teknoloji’den güvenle hizmet alabilirsiniz. 2004 senesinden beri faaliyetlerine başarı ile devam etmekte olan firmamızın profesyonel kadrosu tarafından sunulmakta olan ücretsiz keşif hizmetinden faydalanarak sizin için en doğru bariyer geçiş sistemine kolayca sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız