Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kumandalı Site Otopark Bariyer Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Kartlı Personel Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Üç Kollu Turnike Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Personel Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTT 303 Tripod Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco SCR 100 Kart Okuyucu Cihaz

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Road Blocker Bariyer

Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri; bu sistemler kişilerin kendilerine tanımlanmış kapı veya geçiş noktalarından belirlenen saatlerde geçişleri kontrol altına alınabilir. Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemleri; karayolu ve demiryolu ile ulaşımı kolay misafiri bol şehrimiz için çok önemlidir.

 

Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemleri

Turnike Geçiş Kontrol Sistemi; elektrikli geçiş sistemlerinin genel adıdır. Toplu yaşam alanlarına giriş-çıkışın kontrollü yapılması amacıyla oluşturulmuştur. Kırıkkale Turnike Sistemleri sınırlı geçiş sağlayıp güvenliği en üst seviyede tutar. Turnike sistemleri elektrik ile çalışır. Kullanım amaçlarına ve mekanlara göre kullanış şekillerinde farklılıklar olan Turnike sistemleri istenmeyen uygun olmayan kişilerin geçişini kısıtlar.

 

Kırıkkale Turnike Geçiş Sistemlerinde turnikeler çok çeşitlidir;

Bel Turnike Sistemi: En yaygın turnike sistemidir. Turnike boyutu normal bir insanın beline kadar olması sebebi ile bu ismi almıştır.

Boy Turnike Sistemi: Biyometrik sistem ve kart ile çalışır. Özel tasarlanan turnikelerdir. Çok büyük güvenlik Önlemi alınan yerlerde sıklıkla kullanılır. Özellikle stadyum, AVM, ceza evi girişlerinde kullanılmaktadır. Kırıkkale Geçiş Kontrol sistemlerinde kullanılan önemli bir Geçiş Kontrol Sistemidir.

Vip Turnike Sistemi: Motorlu ya da mekanik özelliklere göre yapılmış bir sistemdir. Özel kişilerin geçişleri ve özellikle eşyaları ile birlikte geçebileceği şekilde yapılmış bir sistemdir.

 

Kırıkkale Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Otopark Bariyer Geçiş Kontrol Sistemleri; bu sistem otoparka giriş çıkış yapan araçların kontrolünü sağlamak, yasak yerlere parkı engellemek ve giriş-çıkışları kontrol etmek amacıyla kullanılır. Her sisteme uyumlu hale getirilebilen bu sistemde araçların kontrolü, verilerin kayıt edilmesi ve saklanması, güvenlik açığının en aza indirilmesini en kolay hale gelmiştir. Bundan dolayı Kırıkkale Turnike Geçiş Sistemlerinde otoparklarda en çok kullanılan sistemdir.

 

Personel Devam Kontrol Sistemleri(PDKS); çalışanların mesaisini işe devamlılıklarını buna bağlı olarak maaşlarını, maaş kesintilerini belirleyerek insan kaynakları çalışanların işini oldukça kolaylaştıran bir sistemdir. Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemlerinde PDKS;

Parmak İziYüz Tanıma  biyometrik sistem olarak da adlandırılır. Hata payı %0,1 in altında olan bu sistemler tümüyle her insanda birbirinden farklı olan kişisel özelliklere dayanarak çalışmaktadır. Maliyetleri ekonomik seviyelere ulaşan bu sistemler kopyalanamaz çalınamaz ve taklit edilemez. Kırıkkale Geçiş Kontrol Sisteminde bu yöntemler kullanılarak şirket içi denetim maliyetleri azalmakta, yasa dışı olayların önüne geçilmektedir.

Kartlı GeçişŞifreli Geçiş  gittikçe kalabalıklaşan firmalarda personelin her odaya giriş-çıkışını engellemek ve bunları düzenlemek için kullanılan ekonomik bir sistemdir. Kartlı Geçiş Sistemlerinde ana ürünler kart okuyucu ve proximity kartıdır. Bu sistemler Bağımsız ve network üzerinden kontrol edilen olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bağımsız kartlı Geçiş Sistemlerinde her kapı ve her kart okuma cihazı diğerlerinden bağımsızdır ve hiç bir ortak alt yapıları yoktur. Bu sistemde yapılan giriş-çıkışlar kayıt altına alınamaz. Network üzerinden kontrol edilen Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemlerinde tüm kapılar ve cihazlar birbirine bağlı olduğu için tek bilgisayarla kontrol edilebilir. Dolayısıyla geçmişteki giriş –çıkış kayıtları görülebilir.

 

Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemlerinin güvenli ve doğru kullanılabilmesi için;

 

Kırıkkale\\\'de Geçiş Kontrol Sistemleri hizmeti verdiğimiz ilçeler;

 

 

Müşteri ile diyaloğu iyi insan kaynakları hizmeti sunan bir firma ile Kırıkkale Geçiş Kontrol Sistemleri Montajı yapılmalıdır. Bu konuda kendini ispatlamış Gazi Information Teknoloji San. ve Tic. A.Ş\\\'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız