Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Villa Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ip Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Apartman Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego Ofis Tipi Görüntülü Diafon Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART 87709TM

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego ART 42 P IP

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Artego GL471/TD7 Güvenlik Konsolu

Kırıkkale Görüntülü Diafon Sistemleri

Giderek kalabalıklaşan kent nüfusu, artan işsizlik ve yükselen suç oranları kişileri yaşamsal alanlarını korumak için ek güvenlik önermeleri almaya iter. Bu kapsamda evler, işletmeler ve apartmanların korunması için Görüntülü Diafon teknolojik bir güvenlik önlemi olarak yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Görüntülü Kapı Zili olarak da adlandırılan bu teknoloji sayesinde kapı zilini çalan kişinin kimliği hiç bir temas kurulmadan ve evin içerisinden çıkmadan tespit edilebilir. Böylece tanınmayan kişilerin, hırsızların ya da kötü niyetli insanların binaya giriş yapması kolayca engellenebilir. Günümüzde birçok sitede, apartmanda, villada, plazalarda, otellerde ve ofislerde Diafon Sistemi ile karşılaşmak mümkündür.

 

Görüntülü Diafon Sistemi Nedir?

İhtiyaçlar dahilinde hem Türkiye’de hem de dünyanın diğer ülkelerinde hane güvenliğinin sağlanması için teknolojik cihazlar geliştirilerek çözüm üretilmektedir. Bu kapsamda güvenlik kameraları, sesli iletişim sistemleri ve görüntü sistemleri kullanılıyor. Her bir cihazın kablolu ve kablosuz olmak üzere versiyonları bulunmaktadır. Tüm bu cihazların arasında güvenlik alanında en yaygın kullanım ağına sahip olan ise Görüntülü Diafon sistemleridir.

Geçmişte kablosuz olarak kullanılmakta olan ve sadece sesli iletişime olanak tanıyan telsizler güvenlik amacıyla kullanılmaktaydı. Ancak görüntüsüz olması ve parazitli ses çıkarması sebebiyle yeterince kullanışlı değildi. Bunun yerine hem görüntü hem de sesli iletişim kurmayı sağlamayı başaran Görüntülü Diafon sistemleriyle eksiksiz bir güvenlik tesis edilebilir. Görüntülü Diafon Bağlantısı sayesinde dış dünya ve ev arasında kesintisiz iletişim kurulabilir.

Akıllı ev sistemleriyle de kolayca entegre edilebilmesi sayesinde internet bağlantısına sahip olan akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet üstünden diafon sisteminin görüntüsü izlenebilir, mobil uygulama üzerinden komut verilerek kapının açılıp kapanması kontrol edilebilir.

 

Görüntülü Diafon Sistemine İhtiyaç Duyulmasının Nedenleri Nelerdir?

Kırıkkale Görüntülü Diafon Sistemleri

Yeme, içme ve barınma gibi gereksinimlerin beraberinde güvenli bir ortamda yaşamak da temel gereksinimler arasında gelir. Can ve mal güvenliğinin sağlanması en az daha sağlıklı olmak, beslenebilmek ve barınmak kadar önemlidir. Alınan basit önlemler sayesinde yaşam alanları güvenli hale getirilerek dış dünyanın zararlarına karşı korunabilir. Bu kapsamda devreye Görüntülü Diafon sistemleri girmektedir.

Görüntülü diafonlar sayesinde evler ve işletmeler hırsızlardan, dilenci ya da satıcılardan ve içeriye girmesi istenmeyen diğer yabancılardan korunabilir. Kapının açılması için güvenliği tehdit eden fiziksel temas önlenerek uzaktan butona basılması sureti ile bu işlem kolayca yerine getirilebilir.

Gelişen teknolojik olanaklar sayesinde piyasada bulunan çok sayıda Görüntülü Diafon Markaları arasından seçim yapılarak ev ve işletmeler korunabilir. Markanın sahibi olduğu bakım ve servis ağı ile marka tarafından tüketiciye sunulmakta olan garanti süresine dikkat edilerek seçim yapılması önemlidir. Bunlara ek olarak görüntülü diafon sisteminin sahibi olduğu ekranın boyutu ve çözünürlüğü de önemli bir kriterdir. Boyutları 3,5 ile 7 inç arasında farklılık gösteren diafon markalarından biri arasında bütçeye göre seçim yapılabilir.

 

Görüntülü Diafon Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Gazi Information Teknoloji olarak Görüntülü Diafon Sistemleri alanında Kırıkkale’nin tüm ilçelerinde profesyonel kadromuz ile faaliyetteyiz. Kırıkkale\'de görüntülü diafon sistemleri konusunda hizmet götürdüğümüz ilçeler ve faaliyetlerimizi şöyle sıralayabiliriz:

 

 

Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Görüntülü Diafon Sistemleri Kırıkkale ilinde de yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Bir turizm kenti olan Kırıkkale Görüntülü Diafon Sistemleri adı verilen bu teknolojiyi sadece konut ve iş yerlerinde değil otellerde, resepsiyonlarda da ağırlıklı olarak kullanır. Eğer siz de Görüntülü Diafon Bağlantısı sayesinde güvenli bir hayat alanına sahip olmayı istiyorsanız geniş servis ağı ile 2004 senesinden beri faaliyette bulunan Gazi Information Teknoloji ile çalışabilirsiniz. Web sitemizde bulunan keşif formunu doldurarak diafon sisteminin kurulmasını arzu ettiğiniz yerin ücretsiz keşfinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yap