Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Hırsız Alarm Sistemi Kiralama

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Villa Tipi Alarm Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Çevre Güvenliği Alarm Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox SP 4000 Hırsız Alarmı Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Flaşörlü Siren

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Scs pb-120hd Beam Dedektör

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Paradox Paradox NV5/SB100 Dijital Pet Hareket Dedektörü

Kırıkkale Hırsız Alarm Sistemleri

Metropol yaşamı bir çok cazip imkana sahip olsa da ne yazık ki zorlaşan ekonomik şartlar ve artan nüfus yanı sıra güvenlik zafiyetini getirmektedir. Devletin sağlamış olduğu emniyete ilave olarak bireyler kendi yaşam alanlarının koruma altına alınması için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bu kapsamda geliştirilen elektrik güvenlik sistemleri arasında yer alan Hırsız Alarm Sistemleri evler ve işletmeler ilk sırada olmak üzere birçok yaşam alanı güvenlik tehditlerinden arındırılabilir. Hırsız Güvenlik Sistemleri ile gasp, hırsızlık ve konuta izinsiz giriş engellenebilir. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında alarm paneliyle iletişim halinde olan haber alma merkezi sayesinde alarmın sahibine bilgi verilir. Gerekli hallerde alarm sahibinin beraberinde polis, itfaiye, ambulans gibi diğer güvenlik birimlerine de yardım çağrısı yapılır. Ev Alarm Sistemleri müstakil konutlar, siteler, apartmanlar, tatil köyleri, avm\'ler, kuyumcular, işletmeler, okullar, hastaneler ve plazalarda yaygın bir şekilde kullanılır. Bu teknolojik cihazların kamera sistemleri ile entegre edilmesi ve sisteme duman, ısı, gaz sensörlerinin de eklenmesi neticesinde hırsız alarm sistemlerinden maksimum seviyede yarar elde etmek mümkündür. Alarm haber alma merkezi sayesinde kullanıcılar alarmın açılış, kapanış saatleri ile arıza, iletişim kesintisi gibi güvenliği tehdit eden öğelerden anında haberdar olabilir. Hem bireysel hem de kurumsal ölçekli iyide yoğun bir taleple karşılanan Hırsız Alarm Sistemi Fiyatları çeşitli bütçe aralıklarına hitap edecek şekilde piyasaya sürülmektedir.

 

Hırsız Alarm Sistemi Nedir?

Ev ve işletmelerinin hırsızlık, gasp gibi güvenliği tehlikeye atan unsurlara karşı korunması için geliştirilen teknolojik cihazlara Hırsız Alarm Sistemi adı verilir. Hırsız alarm sistemleri evin kapı, pencere, bahçe duvarı, çit gibi giriş ile çıkışın yapıldığı alanlara yerleştirilen sensörler sayesinde işlev gösterir. Bu sensörler tarafından her hangi bir hareket algılandığında alarm paneline uyarı sinyalleri iletilir ve sirenler ötmeye başlar. Böylece hırsızın uzaklaşması sağlanır. Öte yandan alarm paneli tarafından haber alma merkezine iletilen sinyaller sayesinde hem alarm sahibi hem de güvenlik güçlerine bilgi verilerek müdahalede bulunulması sağlanır. Hırsız Alarm Seti panel, Hırsız Alarm Sireni, tuş takımı ve çeşitli sensörlerden oluşur. Eğer gerekirse ev alarm sisteminin kapsamı eklenen duman, ısı, gaz dedektörü, PIR dedektör ve cam kırılma dedektörü sayesinde genişletilebilir.

Önemli bir Güvenlik Alarm Sistemi olan hırsız alarmı kablolu ve kablosuz olmak üzere iki ayrı çeşitte olabilir. İnternet ağı ya da Gsm hattı üzerinden alarm haber alma merkezine bağlanan Kablosuz Ev Alarm Sistemleri ile yaşam alanları koruma altına alınabilir. Alarma ilişkin tüm bilgiler haber alma merkezine gönderilir. İletişim kesintisi, elektrik arızası ya da diğer aksaklıklar ile güvenlik ihlalleri haber alma merkezindeki yetkililer tarafından alarm kullanıcısına anlık olarak bildirilir. Hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılarak yoğun bir tüketici talebiyle karşılanan Ev Alarm Fiyatları kullanılacak yerin mimari fonksiyonları, yüz ölçümü gibi etmenlere göre değişkenlik arz eder.

 

Kırıkkale Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi İle Nelerden Koruma Sağlanır?

 

Alarm Haber Alma Merkezi Nedir?

Hırsız ve diğer güvenliği tehdit edici unsurlar meydana geldiğinde alarm paneline dedektörler tarafından sinyaller iletilir. Sinyal iletiminin ardından orada bulunan kişilerin uyarılması ve hırsızın uzaklaştırılması amacı ile sirenler ötmeye başlar. Bu olaylar vuku bulurken eş zamanlı haber alma merkezine de alarma ilişkin bildirimler gönderilir. Alarm sisteminin tam manasıyla bir güvenlik mekanizmasına sahip olabilmesi için Alarm Haber Alma Merkezi adı verilen iletişim ağına ihtiyaç duyulur. Bu interaktif sistem 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Haber alma merkezinde istihdam edilen yetkililer alarm panelinden iletilen sinyalleri takip eder, gerekli aksiyonların alınmasını sağlar. Buraya iletilen irtibat numaraları önem sırasına göre aranır ve durumdan haberdar edilir. İrtibat numaralarına ulaşmanın az geldiği hallerde ise Alarm Haber Alma merkezi iletişim personeli tarafından güvenlik güçlerinin devreye girmesi sağlanır. Alarm İzleme Merkezi sayesinde alarm sistemleri tam manası ile işlevsellik kazanır. Alarm sahibi evde değilken bile yaşanan gelişmelerden ve güvenlik ihlallerinden haberdar olabilir. Hem bireysel hem de kurumsal çapta tüketicileri hitap ettiği için piyasada Alarm Haber Alma Merkezi Fiyat yönünden farklılık gösterebilir. Söz konusu farklılığın oluşmasında haber alma ağının kurulumunda kullanılan Gsm hattı ver internetin de etkisi bulunmaktadır.

 

Alarm Haber Alma Merkezinin Özellikleri Nedir?

 

Alarm Haber Alma Merkezinin Kullanıcılara Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Hırsız Alarm Sistemleri Kırıkkale ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin profesyonel kadrosu tarafından ulaştırılmaktadır.

 Kırıkkale’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Eğer siz de yaşam alanlarınızın hırsızlık ve gasp gibi tehlikelerden arındırılmasını ve daha güvenilir hale gelmesini istiyorsanız muhakkak Hırsız Alarm Sistemine sahip olmalısınız. Bu amaçla 2004 senesinden beri Türkiye’nin dört bir yanında elektronik güvenlik hizmeti alanında piyasasının öncüsü olarak hizmet ulaştıran Gazi Information Teknoloji’den kolayca destek alabilirsiniz. Firmamızın profesyonel teknik kadrosunda ücretsiz keşif talebinde bulunarak ihtiyacınızı en iyi karşılayan alarm sistemine güvenle sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız