Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Ofis Konut Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kapı Kilit Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Kartlı Kilit Sistemi(Silindir Kilit)

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Parmak İzli Kartlı Şifreli Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kartı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Doorbell Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Şifreli Dolap Kilidi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Asansör Kontrol Sistemi

Kırıkkale Otel Kapı Kilit Sistemleri

Konaklama tesislerinde misafirlerin can ile mal güvenliğinin koruma altına alınması ve konaklayanlara huzurlu bir ortam sağlanması için geliştirilen elektronik güvenlik cihazlarına Otel Kapı Kilit Sistemleri adı verilir. Bu sistem hem otel idaresinin pratik bir biçimde yapılmasını sağlar hem de konaklayan kişilerin odaya giriş yapabilmesi için anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Otel çalışanlarına ve konaklayan konuklara kapının açılması amacı ile giriş kartı verilir. Giriş kartı ile otel personelinin erişebileceği alanlar sınırlandırılabilir. Ayrıca otelde kalan kişilerin asansör, spor salonu, otopark gibi alanlardan güvenli biçimde yararlanmasını sağlar. Kart kullanılarak otel odasına yapılan her bir giriş ile çıkış veri tabanına aktarılarak takip edilebilir. Aynı zamanda Kartlı Kapı Kilidi olarak isimlendirilen bu teknoloji sadece otel ve konaklama tesislerinde değil rezidans, iş merkezi gibi yerlerde de yaygın olarak kullanılır.

 

Otel Kapı Kilit Sistemi Nedir?

Kırıkkale Otel Kapı Sistemleri

Otelde konaklayan kişilerin odasında can ve mal güvenliğine zarar gelmeyeceğinden emin bir biçimde kalabilmesi için geliştirilen elektronik güvenlik cihazlarına Otel Kapı Kilit Sistemi denilir. Otel Kilit Sistemleri otel, pansiyon tatil köyü gibi konaklama merkezlerinde sıkça tercih edilmektedir. Bu sistem ile otel misafirleri odasına tek bir kart kullanarak giriş yapabilir, kapının kilitlenmesini sağlayabilir. Anahtar taşıma ya da anahtarın kaybedilmesi gibi aksaklıklar ortadan kaldırılmış olur. Konaklama tesislerine ilaveten rezidans, iş merkezi, öğrenci yurdu, yaşlı bakım evi gibi meskenlerde de güvenlik bu teknolojiye emanet edilir. Kişilere verilen giriş kartları ile yapılan her bir giriş ve çıkış dijital veri tabanında kayıt altına alınarak takip edilir. Böylece kişilerin hangi saatte hangi alana eriştiği gözlenmiş olur. Yalnızca konaklayanlara değil otel personeline de çeşitli giriş kartları verilir. Otel Kilit Sistemleri sayesinde personelin giriş yapacağı alanlar sınırlanır, hangi çalışanın otelin hangi bölgesinde ne kadar zaman harcadığı tespit edilir. Bu sistem kullanılarak kilitli kalmış bir oda kolayca açılabilir. Otel Tipi Kilit sistemi kullanılarak yabancıların içeriye girerek güvenliği tehdit etmesi önlenir. Oldukça pratik bir teknoloji olan Otel Kilidi ile şifre tuşlama, imza atma veya anahtar taşıma gibi içeriye giriş yöntemlerine lüzum kalmaz.

 

Otel Kapı Kilit Sisteminin Kullanım Şekli Nedir?

Otel Kapı Kilidi olarak kullanılacak olan bu teknolojik sistemin işlev göstermeye başlaması için evvela resepsiyondaki görevlinin konaklamaya başlayacak olan misafire ait kimlik bilgileri ışığında bir kayıt oluşturması gerekir. Misafire tahsis edilecek olan oda numarası ile kimlik bilgileri eşleştirilir ve giriş kartı oluşturulur. Bu kart ile odaya ve otelin spor salonu, otopark, spa, asansör gibi diğer alanlarına giriş ve çıkış sağlanır. Giriş kartı konaklama süresi boyunca aktif olur. Bu süre sona erdiğinde kartın kullanılması olanaklı değildir. Otel Kapı kilidi sayesinde misafirlerin can ve mal güvenliği temin edilir.

Otel yönetimine de çok sayıda yarar sağlamayı başaran Otel Kilit Sistemleri kapsamında farklı amaçlara hizmet edecek şekilde geliştirilen kartlar da mevcuttur. Bu kartlar sayesinde personelin otel içindeki erişim alanları kontrol edilebilir, kısıtlanabilir. Kilitli kalan odaların kapısı kolayca açılabilir. Bu amaçla her kapıyı açan master kart, süresiz olarak kapı kilidini açan kilit açma kartı, oteldeki misafirler için düzenlenen misafir kartı, personelin kullanmış olduğu kat kartı ve tek kullanımlık üretilen geçici kart gibi farklı türevler ile karşılamak mümkündür.

 

Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir ?

Otel kapı kilitlerinizin güvenliği Gazi Information Teknoloji ile olsun.

 

Kırıkkale’de Gazi Information olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Siz de konaklama tesisinde güvenliğin teknolojik olanaklardan yararlanılarak oluşturulmasını istiyorsanız otel kapı kilit sistemine sahip olmalısınız. Bu amaçla 2004 senesinden beri yurt genelinde elektronik güvenlik hizmeti üreten firmamız Gazi Information Teknoloji’den destek alabilirsiniz. Firmamızın tüketicilere sağlamış olduğu ücretsiz keşif hizmetini alarak makul bir bütçe karşılığında en iyi otel kapı kilit sistemine sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap