Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Biletli Ücretli Otopark Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Plaka Tanımalı Ücretli Otopark Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Site ve Apartman Otopark Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Pro-BanN Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 212 Kollu Bariyer (5 metre)

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 4.5 Metre Perde Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kırılan Kollu Bariyer

Kırıkkale Otopark Otomasyon Sistemleri

Nüfus sayısının artış göstermesi ile beraber kentlerde bulunan araç sayısı da artış gösterir. Bu da yanı sıra hem trafik yoğunluğunu hem de park sorununu getirir. Söz konusu problemlerin ortadan kaldırılması için otoparklar inşa edilmektedir. Rezidans, kampüs, hastane, apartman, site, tatil köyü, otel, otogar, havaalanı, market, iş merkezi gibi sayısız yerde otoparklar ile karşılaşmak mümkündür. Otoparkta sürücülerin ve otomobillerin yabancılardan gelebilecek tehditlere karşı koruma altına alınması için geliştirilen elektronik güvenlik cihazlarına Otopark Otomasyon Sistemleri adı verilir. Bu sistem sayesinde otoparka giriş ve çıkışlar düzenlenir, güvenlik kontrol noktaları oluşturulur. Ayrıca otopark içindeki araç akışı kontrol altına alınır.  Bu teknolojinin Apartman Otopark Sistemi, Site Hgs Sistemi, Site Otopark Sistemi ve Katlı Otopark Sistemi gibi farklı türevleri mevcuttur.

 

Otomatik Otopark Sistemlerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Otopark Sistemleri hem uzaktan kumandayla hem de Hgs, Ogs gibi Rfid okuyucularla kullanılır. Günümüzde birçok otoparkta can ve mal güvenliği Otomatik Otopark Sistemleri ile sağlanır. Bu teknoloji bariyer ile beraber işlev gösterir. Otomatik otopark sistemleri sayesinde sürücüler ve otomobiller güvenlik kontrolünden geçirilir, yabancı araçların içeriye girmesi önlenir. Hem meskenlerdeki otoparkların özel olarak hem de şehir içinde bulunan ücret karşılığı hizmet sunan alanlara özel olarak üretilen Ücretli Otopark Sistemleri ile karşılaşmak mümkündür. Can ve mal güvenliğinin sağlanmasına olan katkıları sayesinde yaygın bir kullanım ağına sahip olan Otopark Otomasyon Sistemleri Fiyatları da kullanıldığı yere, kullanım gayesine ve teknolojik gelişmişlik düzeyine göre çeşitli aralıklarda olabilir.

 

Öne Çıkan Otopark Sistemi Türleri Nelerdir?

Kırıkkale Otopark Otomasyon Sistemleri

Akıllı Otopark Sistemleri: Akıllı Otopark Sistemleri ile çağımızda birçok meskende karşılaşmak mümkündür. Bu Otomatik Otopark çözümü ile otoparka yabancı araçların girmesi engellenir, sürücü ve araçlar güvenlik denetiminden geçirilir. Akıllı Otopark Sistemleri sayesinde otopark içerisindeki araç trafiği düzenlenir, gerektiğinde bazı araçlara öncelik verilir. Kullanıcı dostu olan bu teknoloji farklı elektronik güvenlik unsurlarıyla entegre edilerek de kullanılabilir. Kişiler sms ya da e-mail ile rezervasyon yaptırarak otoparktan yaralanabilir.

 

Biletli Otopark Otomasyon Sistemleri: Biletli Otopark Otomasyon Sistemleri ücretli otoparklarda bulunmaktadır. Bu sistemde otopark girişinde bilet kesme cihazı mevcuttur. Sürücü aracından çıkmadan giriş esnasında bilet kesme makinesinin tuşuna basarak otoparka giriş saatini gösteren bir bilet alır. Çıkış sırasında da giriş bileti gişeye verilir ve içerde kalınan toplam süreye göre ücret ödemesi yapılır.

 

Plaka Tanımalı Otopark Sistemi: Plaka Tanımalı Otopark Sistemi abonelik usulüyle çalışan ücretli otoparklarda ve sitelerde sıkça kullanılır. Bu sistemde esas olan araç plakasına ait görüntünün veri tabanına aktarılması ve otoparka giriş esnasında bu görüntünün tanınmasıdır. Böylece sitelere tanınmayan yabancı araç girişi önlenir ve plakaya göre otoparkta ücret tahsil edilir.

 

Hgs Otopark Sistemi: Hgs Otopark Sistemi hızlı geçiş sisteminin kısaltılmış halidir. Hızlı ve pratik olduğu için birçok otoparkta tercih edilmektedir. Bu sistem sayesinde otopark önünde araç trafiği oluşmasının önüne geçilir. Güvenlik hızlı bir biçimde sağlanır. Sistem her bir otomobile özel olarak verilen Otopark Hgs Etiketi ile işlev gösterir. Aracın camına yapıştırılan etiket otopark girişindeki kameralar ile okunur, sonrasında veri tabanındaki kayıtlar ile eşleştirilir. Böylece aracın otoparka girişi güvenli bir biçimde tamamlanır.

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Gazitek Otopark Otomasyon Sistemleri ile tüm araç geçişleri kontrol altına alınmaktadır.

 

Kırıkkale’de hizmet verdiğimiz ilçeler:

 

Alınan teknolojik önlemler sayesinde siz de güvenli bir otoparka sahip olabilirsiniz. Bunun için 2004 senesinden beri ülkemizin her köşesine elektronik güvenlik sistemleri hizmetini ulaştıran Gazi Information Teknoloji’den destek alabilirsiniz. Firmamızın tüketicilere sunmuş olduğu ücretsiz keşif hizmeti sayesinde en ideal fiyatlı ve en nitelikli otopark sistemini edinebilirsiniz.

Yorum Yap