Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco iClock 580 Parmak İzi Okuma Cihazı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco MultiBio 800 Parmak İzi ve Yüz Tanıma Cihazı

Kırıkkale Personel Takip Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemi ya da kısaltılmış hali ile Pdks çağımızda yaygın olarak kullanılmakta olan elektronik güvenlik sistemi çeşididir. Özellikle yöneticiler ve işverenler tarafından tercih edilen Kırıkkale Personel Kontrol Sistemi sayesinde plazada ya da fabrikada çalışan fertlerin işe giriş ve çıkış saatleri dijital veri tabanında kolayca izlenebilir. Gerektiğinde sistemden raporlar çekilerek çalışanların verimliliği, iş yerinde harcanan toplam süre ile verilecek olan primler hatasız bir biçimde hesaplanabilir. Kırıkkale Personel Giriş Çıkış Takip sistemi çalışanların kimliğine mahsus olarak üretilen kartlar ile işlevselleşir. Bu sistemin hayata geçirilebilmesi için parmak izi tanıma, yüz tanıma veya avuç içi tanıma olarak sınıflandırılan diğer biyometrik teknolojilerden de yararlanılır. Günümüzde adeta yöneticilerin sağ kolu olarak kabul edilen ve çalışanlar üstünde önemli bir disiplin unsuru olarak kullanılmakta olan Kırıkkale Personel Takip Sistemleri ile birçok yerde karşılaşmak mümkündür.

 

Kırıkkale Personel Devam Kontrol Sistemi Nedir?

Yöneticiler nezdinde çalışanların verimliliğinin ölçülmesi çok önemlidir. Bu amaçla geliştirilen birçok yöntem arasında Kırıkkale Pdks Sistemleri ön plana çıkmaktadır. Hem yabancılardan gelen tehditlere karşı can ve mal güvenliği sağlamayı başaran hem de çalışanların mesai saatlerinin kontrol altında tutulmasına yarayan Personel Takip Cihazı bir hayli yaygın bir biçimde kullanılıyor. Günümüzde birçok fabrikada, spor salonunda, yemekhanede, plazada, kamu binası ve kampüste kullanılan Pdks Cihazı ile daha denetlenebilir yaşam alanları oluşturulabilir. Yoğun bir tüketici ilgisiyle karşılaşan Kırıkkale Personel Takip Sistemi Fiyatları da farklılık göstermektedir.

 

Kırıkkale Personel Devam Kontrol Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Kırıkkale Kartlı Geçiş Sistemleri:  Kartlı Giriş Sistemi olarak da isimlendirilen bu teknolojik cihazlar sayesinde yaşam alanları daha güvenilir ve korunaklı bir hale getirilir. Kartlı Kapı Sistemleri kullanılarak çalışanların işe geliş ve işten ayrılış saatleri kontrol edilebilir, mesai süreleri dijital veri tabanına kaydedilebilir. Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri yemekhane, kampüs, hastane, plaza, üretim tesisi, spor salonu ve fabrikalarda ağırlıklı olarak kullanılır. Pek çok yerde farklı tasarımlarla karşılaşılan Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları veya diğer ismi ile Kartlı Giriş Çıkış Sistemleri Fiyatları değişken olabilir. Diğer biyometrik sistemler ile karşılaştırıldığında daha yüksek bir kullanım kapasitesine sahip olması sebebiyle Kartlı Personel Takip Sistemi yöneticiler tarafından daha çok tercih edilir. Kartlı Giriş Sistemleri Fiyat aralığı sistemdeki IP adresiyle haberleşebilme olanağı ve yüksek kapasiteli olma durumlarına göre çeşitlilik gösterir. Kapı Kart Okuyucu Fiyatları incelenerek personel adedi, tasarım fonksiyonları göz önünde bulundurularak uygun bir seçim yapılabilir.

 

Kırıkkale Şifreli Geçiş Sistemleri:  Şifreli Kapı Sistemleri sayesinde açık ya da kapalı alanlara sadece şifre bilgisine sahip olan kişilerin giriş yapabilmesi sağlanır. İstenmeyen yabancı kişilerin kolayca dışarıda tutulabildiği Geçiş Sistemi sayesinde daha korunaklı yaşam alanları oluşturulabilir. Şifreli Kilit Sistemi hem binanın dışında hem de içindeki farklı bölümlerde kullanılabilir. Offline, online, standalone ve panelli olmak üzere 4 adet Şifreli Kapı Kilidi türü mevcuttur. Tasarımına ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik arz eden Şifreli Kapı Fiyatları arasından en uygunu seçilerek yaşam alanlarının güvenliği kolayca sağlanabilir.

 

Kırıkkale Personel Takip Sistemleri

Kırıkkale Parmak İzli Geçiş Sistemleri:  Bu sistemde dijital veri tabanına fertlerin parmak izi bilgileri kaydedilir ve sistemde örtüşen parmak izi bilgisi sayesinde giriş yetkisi elde edilir. Kapılar, turnikeler ve bariyerlerde Parmak İzi Giriş Sistemi kullanılabilir. Sistemin işlerlik kazanabilmesi için evvela Parmak İzi Cihazı gereklidir. Parmak Okuyucu Cihaz ya da Parmak İzi Okuma Cihazı ile yemekhane, spor salonu, kamu binası, iş merkezi, fabrika ve rezidanslarda sıkça karşılaşmak mümkündür. Pek çok yaşam alanında kullanıldığı için tüketicilerin fazlası ile rağbet ettiği Parmak İzi Okuyucu Fiyatları da çeşitli olabilir. Parmak İzi Geçiş Sistemi ya da bir diğer adıyla Parmak İzli Personel Takip Sistemi ile çalışanlar üstünde bir disiplin ve kontrol mekanizması kurulabilir. Yöneticiler tarafından birçok faydası olan Parmak İzi Sistemleri ile hem personelin mesai süreleri hem de öğrencilerin devamsızlık durumu kontrol edilir. Parmak İzi Geçiş Sistemleri kullanılarak yetki düzeyine göre binanın içindeki alanlar farklı kişilerin erişimine açılıp kapatılabilir.

 

Kırıkkale Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri:  Yüz Tanıma Sistemleri bir hayli gelişmiş bir teknolojinin ürünüdür. Biyometrik tanıma metotları arasında önemli bir konuma sahip olan Personel Yüz Tanıma Sistemi çok yönlü, işlevsel ve yüksek güvenilirlik özelliği ile üretilmektedir. Yüz Okuma Sistemi duvara ya da girişteki turnike ile kapıya monte edilen Yüz Tanıma Cihazı ile kullanılabilir. IP port yönlendirmesi ve uzaktan kullanıma özelliklerine göre Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları değişebilir. Yüz Tanıma Personel Takip sistemi ile sayısı 300 ile 5000 arasında değişen miktarda personel denetlenebilir.

 

Kırıkkale Avuç İçi Okumalı Geçiş Sistemleri: Avuç İçi Okuma Sistemleri önemli bir biyometrik güvenlik sistemi çeşididir. Avuç İçi Damar İzi Tanıma Sistemi olarak da adlandırılan bu teknolojide kullanılan Avuç İçi Okuma Cihazı sayesinde %100’e yakın oranda hatasız bir güvenlik sistemi tesis edilebilir. Avuç İçi Okuma Sistemi ya da El Damar Tanıma Sistemleri parmak izi ve retina tanıma sistemleri ile karşılaştırıldığında daha hızlı çalışan bir yazılıma sahiptir. Bu sebeple de yaygın bir biçimde kullanılır. Kullanım yerine ve tasarım özelliklerine göre farklı Avuç İçi Okuma Sistemi Fiyatları ile denk gelmek mümkündür. İnsan avucundaki damar ağının tanıtılarak veri tabanına kaydedilmesi neticesinde işlevsellik kazanan Avuç İçi Damar Okuyucu Sistemler günümüzün en önemli elektronik güvenlik sistemlerinden biridir. 

 

Kırıkkale Otel Kapı Sistemleri:  Hem büyük oteller hem de pansiyonlar ile rezidanslarda can ve mal güvenliğinin sağlanması için otel kapı sistemleri kullanılır. Her bir kapı için özel olarak üretilen kartlar 125 KHz ve 13 MHz frekans aralığında hızlı bir biçimde çalışır. Ziyaretçi kartı, bina giriş kartı, kat kartı olarak farklı türevleri de bulunan otel kapı sistemleri hatasız olarak işlev göstermesi ile bilinir.

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Personel Devam Kontrol Sistemleri Kırıkkale ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin profesyonel kadrosu tarafından güvenle ulaştırılmaktadır. Kırıkkale’nin tüm ilçelerine yaygın servis ağımız ve deneyimli teknik ekibimiz ile hizmet ulaştırmaktayız.

Kırıkkale’de faaliyet gösterdiğimiz ilçeler ise şöyle sıralanabilir:

 

 

Kırıkkale Personel Devam Kontrol Sistemleri denildiğinde alanının öncüsü olan ve 2004 senesinden beri başarı ile Türkiye’nin dört bir yanında faaliyette bulunan Gazi Information Teknoloji’den kolayca destek alabilirsiniz. Firmamızın yetenekli ve güvenilir kadrosundan ücretsiz keşif hizmeti talep ederek ihtiyacınızı en iyi karşılayan personel devam kontrol sistemini elde edebilirsiniz.

Yorum Yap