Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa İç Ortam Anons Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Dış Ortam Anons Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Fabrika İç ve Dış Ortam Anons Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Okul İç ve Dış Ortam Anons Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Wm 350ut Amfi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Ws 35h Hoparlör

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Westa Pa 327 Anons Mikrofonu

Kırıkkale Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Kimi zaman müzik dinletisi ve duyurular için bazen da felaket anlarında kişilerin uyarılarak tahliye edilmesi amacı ile kullanılan teknolojik cihazlara genel seslendirme ve Acil Anons Ses Sistemi adı verilir. Bahçeler ve oyun parkları gibi açık alanlarda olduğu gibi kampüsler, avm\'ler, camiler, toplu konutlar, siteler, kamu binaları, belediyeler, hastane ve sağlık ocakları gibi yerlerde Genel Seslendirme ile Anons Sistemleri yaygın olarak kullanılır. Acil anons sistemleri felaket anlarında bile otomatik şekilde devreye girerek insanların güvenli bir ortamda olmasına katkıda bulunur.

 

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri Nedir?

Genel seslendirme ve Acil Anons Ses Sistemi adı altındaki teknolojik cihazların temel vazifesi insanları uyarmak, alarm durumunda harekete geçirmek ve bilgilendirmektir. Bu gibi güvenlik önlemlerinin beraberinde müzik dinletisi yapmak ve bilgilendirici duyurular için de kullanılır. Günümüzde güvenliğe yönelik eğilimin artış göstermesi nedeniyle Dahili Anons Sistemi adı verilen teknolojik ürünlerin akıllı ev sistemleri ile de entegre edilerek kullanıldı görülmektedir. Buna ilave olarak geçiş kontrol sistemleri, uydu sistemleri, santral sistemleri, aydınlatma ve güvenlik kamera sistemleri ve yangın alarm sistemleriyle de beraber kullanımı tercih edilir.

Teknolojide kaydedilen gelişmeler sayesinde anons sistemlerinin farklı türevleri de geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi olan Ip Anons Sistemi ile kullanıcı IP adresi üzerinden anons düzeneğine bağlanarak kendi istediği şekilde anonsları yönlendirebilir.

Merkez ünite, mikser amplifikatörler, mikrofon, tuner çalıcı ve son artırım üniteleri genel seslendirme ve acil anons sistemlerini oluşturan unsurlardır.

Bahsi geçen ses sistemlerinin kapsamı ve kullanılacak olan teçhizatların çeşitliliği kurulum yapılacak olan bölgeye göre farklılık gösterir. Seslendirme ve anons sistemleri bir merkeze ya da daha çok bölgeye tesis edilebilir. Kurulum aşamasında mikrofonlar sayesinde otomatik ya da bölgenin durumuna göre manuel anonslar yapılabilir.

 

Kırıkkale Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Acil Anons Sistemlerinin Zorunlu Olduğu Yerler Nelerdir?

 

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri Kırıkkale ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin profesyonel kadrosu tarafından ulaştırılmaktadır.

 

Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri Kırıkkale ilinde de yaygın bir kullanım ağına sahiptir. Bir turizm kenti olan Kırıkkale Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri adı verilen bu teknolojiyi sadece konut ve iş yerlerinde değil otellerde, resepsiyonlarda da ağırlıklı olarak kullanmaktadır. Eğer siz de bu teknolojiden faydalanmak istiyorsanız geniş servis ağı ile 2004 senesinden beri faaliyette bulunan Gazi Information Teknoloji’yi tercih edebilirsiniz. Müşteri veri tabanını bilgileriniz ekleyerek ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap