Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Ücretli Turnike Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Üç Kollu Turnike Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Seti .

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTF 114 Boy Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa Hijyen Turnikesi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTT 303 Tripod Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa SG 212 Swing Gate Turnike

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Tansa LTOP 501 H Hızlı Geçiş Turnike .

Kırıkkale Turnike Sistemleri

Kent hayatının kalabalıklığı ve nüfus yapısının farklılaşması nedeniyle elektronik güvenlik sistemlerinden faydalanmak adeta bir zorunluluktur. Bu kapsamda geliştirilen Turnike Sistemleri ile giriş, çıkışlar denetim altında tutulur, yabancıların girişleri engellenerek güvenli ve korunaklı yaşam alanları tesis edilir. Bu sebeple apartmanlar, ofisler, plazalar, üretim tesisleri, spor merkezleri, kamu binaları, fabrikalar, askeri tesisler ve lunaparklar gibi yerlerde Turnikeler ile karşılaşmak mümkündür. Turnike Giriş Sistemleri farklı elektronik güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak da kullanılabilir. Özellikle personel devam kontrol sistemi ve kartlı geçiş sistemi sayesinde beraber kullanılması bir hayli yaygındır. Güvenlik zafiyeti nedeniyle yoğun bir tüketici talebi ile karşı karşıya olan Turnike Sistemleri Fiyat ve ürün çokluğu yönünden de farklılık gösterir.

 

Turnike Sistemleri Nedir?

Turnike denilen geçiş sistemleri manuel olarak ve motordan yararlanılarak işlev gösterir. Turnike Sistemleri kullanılarak açık havadaki ya da yapılardaki giriş ile çıkışlar denetim altında tutulabilir ve istenmeyen yabancıların içeriye girmesi engellenebilir. Bazı turnike türlerinden yararlanılarak giriş ve çıkışlardan ücret de alınabilir. Önemli bir elektronik güvenlik sistemi olması sebebiyle fabrikalar, kampüsler, hastaneler, ceza evleri, plazalar, siteler, apartmanlar, metro ile metrobüs istasyonları ve feribot girişlerinde sıkça kullanılır.

Çift kollu, 3 ya da 4 kollu olarak farklı modellerde üretilen Turnikeler kullanıcı dostudur ve paslanmaz çelikten üretildiği için uzun ömürlüdür. Parmak okuyucu, damar okuyucu, iris okuyucu, yüz ve göz tanıma sistemleri gibi farklı kimlik tanıma sistemleri ile entegre edilerek yüksek güvenlik standartlarına sahip olacak biçimde kullanılabilir. Piyasada her bütçeye uygun olacak biçimde tüketicilerin beğenisine sunulmakta olan Turnike Fiyatları ile karşılaşmak mümkündür.

 

Turnike Sistemlerinin Çeşitleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Gazi Information Teknoloji’nin yetkin kadrosu tarafından Turnike Sistemleri Kırıkkale ilinin her yerine hizmet ulaştırılmaktadır. Yaygın servis ağımız ve tecrübeli teknik kadromuzla hizmet ulaştırdığımız Kırıkkale’deki ilçeler ise şöyle listelenebilir:

 

 

Turnike sistemleriyle daha güvenilir bir ev ve iş yerinde ikamet edebilirsiniz. Bunun için Türkiye’nin birçok ilinde 2004 senesinden bu güne dek elektronik güvenlik sistemleri piyasasında başarı ile icraatlarda bulunan Gazi Information Teknoloji’den destek alabilirsiniz. Kırıkkale Turnike Sistemleri diye düşünüldüğünde başarılı faaliyetleri ile rakiplerini daima geride bırakan Gazi Information Teknoloji sayesinde En Ucuz Turnike Fiyatları ile ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Firmamızın teknik ekibinden dilerseniz ücretsiz keşif talebinde de bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

Bazı Referanslarımız

Tüm Referanslarımız