Kırıkkale +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Geçiş Kontrol Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Personel Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Maaş Hesaplamalı Giriş-Çıkış Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Yemekhane Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Öğrenci Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Yüz Tanımalı Spor Salonu Üye Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Proface X [TD] Ateş Ölçer Yüz Tanıma Cihazı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco MultiBio 800 Parmak İzi ve Yüz Tanıma Cihazı

Kırıkkale Yüz Tanıma Sistemleri

Yaşam alanlarının güvenlik standartlarına göre düzenlenmesi için elektronik güvenlik sistemlerinden destek alınır. Bu kapsamda birçok cihaz geliştirilmiştir. İçeriye giren kişilerin denetlenmesi ve yabancıların engellenmesi amacı ile yüz hatlarının kullanıldığı elektronik güvenlik cihazlarına Yüz Tanıma Sistemi adı verilir. Yüz tanıma sisteminde esas olan kişinin yüz hatlarının özel cihazlar ile taranıp bir şifreleme aracı haline getirilmesidir. Yüz hatları veri tabanına kimlik bilgileriyle eşleştirilerek aktarılır. Yüz Tanıma Sistemleri sayesinde binalara ve diğer açık havadaki mekanlara yabancıların girerek güvenlik kuralları ihlal etmesi engellenir. Bu teknoloji sayesinde can ve mal güvenliği koruma altına alınır. Günümüzde yüz tanıma sistemlerinin bir hayli yaygın bir kullanım ağına sahip olduğunu söylemek mümkündür.

 

Yüz Tanıma Sistemi Nedir?

Kırıkkale Yüz Tanıma Sistemleri

Can ve mal güvenliğinin tesis edilebilmesi için içeriye girecek olan kişilerin denetlenmesi ve duruma göre de engellenmesi gerekir. Bu amaçla yüz hatlarının temel alınması ile oluşturulan elektronik güvenlik cihazlarına Yüz Tanıma Teknolojisi ismi verilir. Her birey farklı yüz hatlarına sahiptir. Bu farklılıktan yararlanılarak şifreleme yöntemi oluşturulur. Yüz Tanıma yöntemi Yüz Tanıma Cihazı ile beraber işlev gösterir. Bu gelişmiş bir biyometrik sistem ile diplomatik merkezler, emniyet kurumları, bankalar, kamu hizmet binaları, laboratuvarlar, askeri alanlar ve iş merkezleri gibi birçok yerde güvenli alanlar oluşturulabilir. Yüz Tanıma Sistemi Fiyat yönünden çeşitlilik gösterir. Sisteme ilave edilen teçhizatın çeşitliliği, kapsamı, adedi ve yazılım özelliklerine göre fiyat artar ya da azalabilir. Kişiler içerisinde bulunduğu meskenin özelliklerine ve gerektirdiklerine göre Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları arasından bütçesine en ideal olanını seçebilir.

 

Yüz Tanıma Sisteminin Çeşitleri Nelerdir?

Fotoğraf Üzerinde Tanımlama: Yüz hatlarının şifreleme yöntemi olarak kullanılıp çözümlenebilmesi için kişinin resmine ihtiyaç duyulur. Bu amaçla elde edilen örnek resimden yola çıkılarak dijital ortamda bulunun diğer fotoğraflar arasından eşleşme yapılır ve bu şekilde kimlik tespiti tamamlanır.

 

Sınırlamalı Gerçek İmaj Karşılaştırma: Kişinin yüzünün resminin çekilmesi için sabitleyiciye gerek duyulur. Bunun için kişinin çenesini ya da alnını hareketsiz bir yüzeye dayaması istenir. Bu yöntem ile elde edilen fotoğraf dijital ortamda saklanır.

 

Düşük Sınırlamalı Canlı İmaj Karşılaştırma: Kişinin resmi daha önce belirlenmiş bir alanda kişi kameraya bakarken çekilir. Böylece net bir görüntü alınarak diğer resimler ile kolayca karşılaştırma yapılarak kimlik tespiti tamamlanır.

 

Sınırlama Olmaksızın Canlı İmaj Karşılaştırma: Kişinin yüzüne ait resmin çekilmesi için çok sayıda kamera kullanılır. Diğer yöntemlerin tam tersine canlı imaj karşılaştırmada kişinin sabit kalması ya da belirli bir noktaya bakması gerekmez.

 

Yüz Tanıma Sisteminin Yararları Nelerdir?

 

Kırıkkale’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Bütün biyometrik sistemlerde olduğu gibi, yüz tanıma teknolojisi kişiye ait olan özel karakteristik bilgileri doğrulama ve tanımlama için eşleştirme yapma yoluyla belirli karşılaştırmalar uygular.

Kırıkkale’de hizmet verdiğimiz ilçeler:

 

Eğer siz de yüz tanıma sistemine sahip olmayı istiyorsanız gönül rahatlığıyla firmamız Gazi Information Teknoloji’den hizmet alabilirsiniz. Firma olarak 2004 senesinden beri ülkemizin her köşesine elektronik güvenlik hizmetini başarıyla ulaştırmaktayız. En iyi ve en nitelikli yüz tanıma sistemine makul bir bütçe karşılığında sahip olabilmek için ücretsiz keşif hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap