Mardin +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Ofis Konut Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kapı Kilit Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Kartlı Kilit Sistemi(Silindir Kilit)

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Parmak İzli Kartlı Şifreli Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kartı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Doorbell Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Şifreli Dolap Kilidi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Asansör Kontrol Sistemi

Mardin Otel Kapı Kilit Sistemleri

Günümüzde apartmanlarda can ve mal güvenliğinin sağlanması, en önemli bireysel evlerden biri olarak kabul edilmektedir. Turizmde konuklar otelde kaldıklarında otelin önceliği otelin konforu ve misafirlerine sunduğu olanaklardır. Bu kapsamda Elektronik Güvenlik Sistemleri destek almaktadır. Günümüzde en az odalı pansiyondan yüzlerce yataklı tatil beldesine kadar birçok yerde konaklayanların güvenliği Otel Kapı Kilit Sistemleri teknolojisine emanet edilmiştir. Kartlı Kapı Kilidi sayesinde tek kartla otel işletmecileri tüm odaları ve personeli kolaylıkla kontrol edebilir, müşterinin konforunu sağlarken can ve mal güvenliğini sağlar.

 

Otel Kapı Kilit Sistemi Nedir?

Otellerde, öğrenci evlerinde, yurtlarda, eğitim kurumlarında, konutlarda ve meydanlarda kapıyı güvenli bir şekilde kilitlemek ve yabancıların girmesini engellemek için Otel Kapı Kilit Sistemi adı verilen bir güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde hem otel hizmeti hem de misafirlerin konforu pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Otel yönetimi, yüzlerce anahtarı elden çıkarabilir ve odaların kontrolünü tek bir kartla sağlayabilir. Personel izinlerinin kısıtlamasına göre farklı kartlar çıkararak çalışanların sorumluluklarını kontrol altında tutabilir. Otel Kilit Sistemleri sayesinde, personelin belirli bir erişim kartını kullandığı dijital bir veri tabanına aktarılarak bir odanın kaç kez ziyaret edildiğini takip etmek mümkündür. Bu sayede güvenlik koşulları oluşturulabilir ve hırsızlık gibi olumsuz olayların önüne geçilebilir. Otel Tipi Kilit kullanımı sayesinde hem otel işletmecileri hem de sakinleri için birçok fayda elde edilmektedir. Giriş kartı sayesinde müşteriler anahtarları Otel Kilidi taşıma sorumluluğundan ve anahtarın kaybolması durumunda ortaya çıkan zorluklardan kurtulur.

 

Otel Kapı Kilit Sisteminin Kullanım Şekli Nedir?

Mardin Otel Kapı Kilit Sistemleri

Otel Kapı Kilidi olarak adlandırılan elektronik güvenlik sisteminin ilk etapta çalışması için resepsiyonda yetkili bir kişi tarafından otelde konaklayan misafir, kart ile giriş yapar. Misafir odasına özel olarak tahsis edilen bu kart ile bir kişi otele belirli sayıda gün girip çıkabilmektedir. Otelde kalış süresi dolduktan sonra kapı kartla açılamaz. Otel yönetimi gerekli gördüğü takdirde Otel Kapı Kilidi oluşturan yazılım sayesinde odaya giriş ve çıkış ile ilgili tüm veriler dijital bir veri tabanından alınarak raporlara dönüştürülebilir. Gerekirse, tanıtım kartındaki bilgiler kopyalanabilir.

Otel Kilit Sistemleri hem otel misafirleri hem de personel için çeşitli versiyonlarda oluşturulabilir. Bu kapsamda, odada kapı kilitli olduğunda bile oda açmayı başaran bir acil durum kartı, kapalı bir kapıyı açmak için otel personeline verilen bir ana kart, misafirlere tahsis edilen bir misafir kartı, kapının kilidini açan bir kilit açma kartı Süresiz olarak, tek kullanımlık olarak tasarlanmış geçici bir kart, katlarda kullanılabilen zemin kartları gibi türevlerle tanışabilirsiniz.

Otel Kilit Sistemleri oda içindeki oda kasasında, soyunma dolabında, otel otopark girişinde ve asansörde kullanılabilir. Otel misafirleri bu işlemlerin birçoğunu tek giriş kartı ile güvenle yapabilirler.

 

Otel Kapı Kilit Sistemlerinde Energy Saver Özelliği Nedir?

Otel Kapı Kilidi Sistemlerinin ilerleyen teknolojik yetenekleri sayesinde, enerji tüketimini en aza indiren Energy saver adı verilen sonuçlar elde edilmektedir. Energy saver fonksiyonu sayesinde odadaki bir kişi kartını alıp odadan çıktığında odadaki elektrik, aydınlatma, klima ve havalandırma gibi unsurlar kapatılır. Böylelikle enerji tüketimi azaltılır ve otel yönetimi israftan kurtarılır.

 

Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Otel Kapı Kart Sistemleri, son teknoloji ile uyumlu ve entegre yazılımlar sayesinde kusursuz çalışan akıllı sistemlerdir.

Mardin’de Gazi Information olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Konaklama tesisinizde can ve mal güvenliğini sağlamak istiyorsanız mutlaka Otel Kapı Kart Sistemine sahip olmalısınız. Bu amaçla 2004 yılından beri elektronik güvenlik piyasasında başarıyla faaliyet gösteren firmamız Gazi Information Teknoloji‘den destek alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın sunduğu ücretsiz keşif fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap